Şimdi Ara

Panasonic'ten Avrupa pazarına ilk akıllı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Panasonic'ten Avrupa pazarına ilk akıllı telefon

Japon elektronik devi Panasonic firmasının Android desteğini de arkasına alarak Avrupa pazarında akıllı telefon rekabetine gireceğini sizlere aktarmıştık. Panasonic bugün yaptığı duyuruda Mart ayında Avrupa pazarına gireceğini açıkladı.

Firma 2016 yılında denizaşırı 9 milyon Android cihaz satmayı ümit ediyor. Bunun için de Avrupa firma için bir basamak olacak. Firma ayrıca Avrupa pazarına sunacağı ürününün genel olarak hangi tasarıma sahip olacağının da bilgisini verdi.

Buna göre kolay taşınabilirlik için ultra ince ve D şeklinde kasa tasarımları kullanılacak. 4.3 inç OLED qHD çözünürlükte ekranlar esas alınacak. Toughbook serisinde olduğu gibi Panasonic su ve toz geçirmez akıllı telefonlar üretecek.

Bu referans modeli ile Avrupa pazarına girecek olan Panasonic, gelecek mali yıl için 1.5 milyon akıllı telefon hedefliyor. Daha sonra üretim bandını genişletecek ve 2016 yılında Japonya'daki 6 milyon akıllı telefon satışı ile birlikte 15 milyon cihaz satmış olacak. Hedef bölgeler Avrupa, Asya, Çin ve ABD olarak belirlendi.

Panasonic yeni stratejisi için Systems & Communications Company adlı bir ağ ve mobil iletişim şirketi de kurdu. Şirketin bünyesinde Malezya'daki üretim fabrikası bulunuyor ve global modeller burada üretilecek. 

• Panasonic mi :)
  • sade ve hoş bir tasarım...

panasonic bizi kalitenden mahrum etme...
  • Tasarımı Güzel Bakalım Donanım Olarak Nasıl Olacak
    Fiyatı Düşük Olursa Tutabilir Tabii Fiyat Düşerse
  • fiyat performans iyi olursa tutar.
  • bari bu tasarıma arka kapağın altındaki çöpe atılmaz amblemini koymasaydın be abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDComrade -- 9 Aralık 2011; 13:12:16 >
  • oled ekranmı ? mükemmel bişey
  • Buna birde windows phone ve android dual boot özelliği koyarsalar şahane olur.
  • eğer o kasa iyi bir metalse güzel olabilir. ancak o arkada dışarı çıkıntılı kamera zamanla en hızlı yıpranacak ve güzel görünmeyecek nokta, kılıfla kurtarılabilir belki.
  • Güzel telefona benziyo donanımı iyi fiyatı uygun olursa neden olmasın
  • türkiyeye ne zaman gelir acaba gelir gelmez almak isterim panasonic marka her ürün alınır
  • Panasonic gerçekten kaliteli bir markadır.GD 30 u hala unutmadım :)
  • rekabet iyidir,Panasonic çok daha iyidir...böyle köklü ve kalite üzerine kurulmuş bir markanın cep lerinin olmaması kayıptı,zaten avrupadan cıkmaları bile zamanında hatadır...
  • telefonun arkasındaki sertifaka logolarından ve çöpe atmayınız logosundan anlaşıldığı üzere telefonun arka kapağı çıkmıyor (eğer kapak açılabilir olsaydı o logolar telefonun içinde ve bataryanın üzerinde olurdu). yani iphone mantığında, bataryaya ulaşamıyorsunuz. oysaki bu tip telefonlarda (veya genel olarak elektronik cihazlarda) bataryanın kolaylıkla takıp çıkarılabilir olması bence önemli. çünkü bazen telefon açılmadığı zaman veya kitlendiği (donduğu) zaman bataryayı çıkarıp takmak sorunu çözebiliyor. oysa bataryaya kolaylıkla ulaşamadığın durumlarda, bazen servise gitmesi gerekebiliyor. (kullanıcı deneyimine göre).
  • Kamera konusunda rakiplerine kök söktürür ayrıca ekran açısından da bir beklenti doğdu bende isterim panasonic telefon kullanmayı..bakalım neler olacak ..

yeni bir marka tanınmadığı için kullanıcı ön yargısıyla karşılaşabilir öte yandan diğer markalardan sıkılmış farklı bir alternatif arayanlar için ise sığınacak bir liman haline gelebilir...

tasarım bence başarılı ;
    Panasonic'ten Avrupa pazarına ilk akıllı telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B6C467102 -- 9 Aralık 2011; 17:20:13 >
  • teknik özellikleri bilemiyeceğim ama tasarımı gayet güzel buldum...
  • 10 numara tasarım
  • zamanında panasonic gd 90 kullanmıştım çok kaliteli ve hoş bir telefondu , panasonic artık agırlıgını koymalı ve büyük oynamalı
  • Çok beğendim cihaz resmen kalite kokuyor.Ayrıca tasarımda ki sadelik bu telefonu uzun yıllarca sıkılmadan kullanmamızı sağlar.Japon panasonic kalitesini yaşamak istiyorum
  • panasonic yapar. ülkemizde çok tutulmasada bana göre en iyi elektronik markasıdır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.