Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.460
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

paracard ile 150TL' lik alış-verişe 50 TL bonus var. %33 indirim oluyor (düzeltme: %25 mi oluyor ?)

ayrıca migrosun size sunduğu hedefi tutturursanız min %10 alırsınız

ayrıca bebemoney' e kayıtlı iseniz %10' da oradan gelir

bence bu zamanda gayet mantıklı bir alışveriş olur

ben cumartesiye kadar bekleyeceğim, haftasonu kampanyasında prima çıkar belki. çıkmazsa 7 paket prima alıp 150TL' lik kampanyadan faydalanmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TWiST_oF_FaCe -- 26 Aralık 2011; 22:36:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

migrostan alış-veriş yapanlara;

paracard ile 150TL' lik alış-verişe 50 TL bonus var. %33 indirim oluyor (düzeltme: %25 mi oluyor ?)

ben cumartesiye kadar bekleyeceğim, haftasonu kampanyasında prima çıkar belki. çıkmazsa 7 paket prima alıp 150TL' lik kampanyadan faydalanmayı düşünüyorum.

Paracard herkese mi, sms ile bilgilendirilenlere mi dostum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

migrostan alış-veriş yapanlara;

Paracard herkese mi, sms ile bilgilendirilenlere mi dostum?

Sanirim sms gelenlere ama bakmak lazim, simdi bakamiyorum.

Forumda konusu vardi dostum

• Arkadaşlar İstanbul'da defolu bebek bezi satılan yerleri bilen var mıdır???

...
  • rimando kardeş,
    toptan arıyorsan bulursun yoksa ikinci el yok istanbul'da
  • haftasonu carrefour'da prima koli 4 (132 adet) ve 4+ (120 adet) 39,90 TL idi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heavy1

haftasonu carrefour'da prima koli 4 (132 adet) ve 4+ (120 adet) 39,90 TL idi..

Bende 1 koli aldım.
  • Bugün Makromarket'den 88 lik 4 numaradan 6 tane aldım. Fiyat 25.90 tanesi 0.29 geliyor.
    Oldukça iyi fiyat tavsiye ederim. Haber verenlere çok teşekkürler!
  • Arkadaşlar Erzurumda aptamil no 3 biyer kapatoyor elinde 2 adet var 25 ten filan verecek eleman.Tarihide var baya bi alacak arkadaş varsa diye dedim....Ben aptamil 900 gr ları farmasanaldan alıyorum.Konya menşeili bir firma.36 tl gibi bir rakamdan geliyor bana 100 tl üzeri aldığım içinde kargo bedavaya geliyor.....Tavsiye ederim yani adamlar hızlı ve düzgün çalışıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

4 aylık bebeğim var ilk 2 ay emdi sonra maalesef emme probleminden dolayı süt kesildi mamaya geçmek zorunda kaldık.şahsi gözlemim ve yorumuma göre aptamil bebekte gaz problemine çok sebep oluyor enazından bizde öyleydi bu nedenle baya bir araştırma yaptım sonuçta inek sütü bazlı mamalardansa keçi sütü bazlı mamaların daha az gaz problemine sebep olduguna ve daha besleyici olduğuna kanaat getirdim..

..Ama bizde keçi sütü bazlı mama seçeneği yok gibi birşey sadece İzmirde kipada GOLDEN GOAT marka Yeni Zelenda üretimi mama vardı mecburen ondan kullandım ama baya pahalı bir mama 400 gramlık kutularda ve kutusu 34 tl...fakat kesinlikle öneririm çok memnunum ve bu mamayı sık sık kullanıyorum...

...Bu mama dışında HıPP mama benim önerim 9 eylül üniversitesinin emzirme hemşireleride bu mamayı önermişti oldukça kıvamlı yoğun bir mama diğer mamalar su gibiyken biberonda iz bırakmazken bu resmen biberonda iz bırakıyor koyu manasında değil dediğim sanki çok daha özlü gibi bu mamayıda araştırdım yurt dışında özellikle Almanyada çok tutulan bir mamaymış.

..Bir diğer önerimde gaz problemi olan bebeklere SAB SİMPLEX adlı bir damla var ithal..bitkisel bir damlamamasına katıyorsunuz 6 damla günde 3-4 kere gaz problemini ve özellikle kabızlık gibi problemlerde çok etkili daha önce ithali yokmuş bilenler tanıdıklara yurtdışından elden getirtiyormuş ama artık eczanelerde bulunuyor kesinlikle önereceğim bir damla bu konularda..

..HIPP kipalarda vs yerlerde 19.90 satılıyor fakat İzmirdekiler için 9 eylül hastaesini biraz geçince karşı sırasında mama üzerine yoğunlaşmış bir eczane var orada kutusu 15 tl yani orada baya ucuz APTAMİL ler falanda orada çok daha iyi fiyata stılıyor oraya baksınlar ihtiyacı olanlar ama bu GOLDEN GOAT orada da 34 tl yani pahalı biraz.

..Son olarak söyleyeceğim eğer bebeğiniz emiyorsa ve emme-emzirme probleminiz yoksa kesinlikle ANNE SÜTÜ ne devam edebildiğiniz kadar çok devam edin 2 yaşına 3 yaşına gelene kadar bile emzirin kesmeyin sütten yerini hiçbirşey tutmaz..

...İnşallah herkesin-hepimizin bebekleri sıhhatlı-sağlıklı-mutlu,anasına babasına milletine vatanına faydalı birer birey olarak yetişir ve bu vatanı çok daha iyi yerlere getirecek seçkin kişiler olarak bizleri gururlandırırlar..AMİN

Aynen bende oğlum 2,5aylıkken emme sorunu yaşadık. O zamandan 11aylık olana kadar birçok mama cesiti kullanma fırsatımız oldu ve en sorunsuz ve en başarılı olanı HIPP'ti...

2-3güne bir kutu bitiriyordu. Ayda en az 10-12kutu almak zorunda kaldık. Su an 16aylık. Allaha şükür şu an mama derdimiz yok ve ne versek yiyiyor

quote:

İnşallah herkesin-hepimizin bebekleri sıhhatlı-sağlıklı-mutlu,anasına babasına milletine vatanına faydalı birer birey olarak yetişir ve bu vatanı çok daha iyi yerlere getirecek seçkin kişiler olarak bizleri gururlandırırlar..AMİN

AMİN

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Arkadaşlar Erzurumda aptamil no 3 biyer kapatoyor elinde 2 adet var 25 ten filan verecek eleman.Tarihide var baya bi alacak arkadaş varsa diye dedim....Ben aptamil 900 gr ları farmasanaldan alıyorum.Konya menşeili bir firma.36 tl gibi bir rakamdan geliyor bana 100 tl üzeri aldığım içinde kargo bedavaya geliyor.....Tavsiye ederim yani adamlar hızlı ve düzgün çalışıyorlar...

Bende tüm mama siparişlerimi FARMASANAL'a verdim. güvenilir bir site. Her alışverişim 100TL üzeri oldugu için kargo ücreti de odemedim.

Fiyatları çok uygun... Market/eczane/alışveriş merkezlerinde bir kutu HIPP 18-20TL iken ben bu siteden 13-15TL arası bir fiyattan alıyordum...

ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM,

• Onur hipermarkette 88lik 4 numara prima bezi 26,99'a gördüm bi hayli uyguna geliyor buda sanırım yakınında onur olan varsa baksın derim.Mama'da gratis'in kampanyasıda yarın sona eriyor kaçıranlara hatırlatiyim APTAMIL ve PRİMA'larda 50TL'ye 10TL indirim var.Tanesi 40TL'den 3 tane 900gr APTAMIL mama alıyosunuz 100TL ödeyip çıkıyorsunuz tanesi 33'e geliyor yani gayet uygun.Geçen hafta belçika'da bir eczanede bu 900gr aptamillerden gördüm 30Euro'ydu memleketimin gözünü seviyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dustnbones

Bugün Makromarket'den 88 lik 4 numaradan 6 tane aldım. Fiyat 25.90 tanesi 0.29 geliyor.

bende 25.90 lıktan dev ekonomi olandan 2 adet aldım fiyat uygun.120 lik karton paket 42 tl di daha pahalıya geliyordu.

çay tiryakileri içinde doğadan gizli bahçe 12.90 tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

Bugün Makromarket'den 88 lik 4 numaradan 6 tane aldım. Fiyat 25.90 tanesi 0.29 geliyor.

bende 25.90 lıktan dev ekonomi olandan 2 adet aldım fiyat uygun.120 lik karton paket 42 tl di daha pahalıya geliyordu.

Hangi şehirdeki makro ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fleischman

quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

Hangi şehirdeki makro ?

ben samsundan aldım başka hangi şehirlerde var bilmiyorum

• Ben Ankara Makromarketten aldım
  • selamlar

Ankaralılar Akyurt Süpermarketleri bilirler...

39.90 a 120 lik fırsat paketi aldım 4+, 132 tane 4 numar oluyor sanırım aynı fiyat
    4+ için en iyi fiyat bu (Tanesi 33.25 e geliyor) geçen de realden almıştım ama 42 den bulmuştum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

selamlar

39.90 a 120 lik fırsat paketi aldım 4+, 132 tane 4 numar oluyor sanırım aynı fiyat
    4+ için en iyi fiyat bu (Tanesi 33.25 e geliyor) geçen de realden almıştım ama 42 den bulmuştum ...

Pahalıya geliyor hocam. Ben daha şimdiye kadar tanesi 27.00 kuruştan pahalıya bez almadım. Kamoanyaları iyi araştırmanızı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

selamlar

Pahalıya geliyor hocam. Ben daha şimdiye kadar tanesi 27.00 kuruştan pahalıya bez almadım. Kamoanyaları iyi araştırmanızı öneririm

en ucuz yakın zamanda kaça aldınız acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

selamlar

en ucuz yakın zamanda kaça aldınız acaba...

ben yukarılarda bir hesap paylaşmıştım ama pek deneyen olmadı sanırım :)

yaklaşık 24 kuruşa geliyordu tanesi, hatta hedef kampanyası falan olursa 22 kuruşa kadar çekilebilirdi..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.