Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam daha önce konusu vardı.

http://forum.donanimhaber.com/m_113654979/mpage_14//tm.htm

show da yayınlanan bir anne bilgilendirme programı. program sonunda kod veriyordu. e-bebekte geçerli 125/50 vs baya arkadaş yararlandı o kampanyadan.
  • Trendyolda unibaby yeni doğan ıslak mendil 12li 52.99 2 adet alınıp 25 TL moda haftası çek'i uygulandığında piyasaya göre iyi fiyata geliyor. Kargo bedava hesabınız varsa o da birleşiyor. Çek satışta da 1, 2 liraya bulabilirsiniz. Bu şekilde bana tanesi yaklaşık 3,3 liraya geldi. Avantajix, banka kampanyaları ( paraf günü vs) ile daha da uyguna gelebilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

kızım için huggıes 4 numara arıyorum.

kampanya varsa haberdar ederseniz sevinirim..

Migros'larda Maxi Paket (4 numara için 46 adet) 29.90 TL yerine 25.90 TL. Değerlendirilebilir.

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/32116332-31239-huggies-4-beden-maxi-kiz-bebek-bezi%CC%87-7-18-kg-46-adet
  • ebebekte prima aktif 4 numara 147li 69,90 2 adet alımda 20 lira indirimle toplamda 118 liraya denk geliyor birim fiyatı 0,40 kuruş. bonusa 4 taksit kargo ücretsiz.

umarım uygundur aldık gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiki212 -- 14 Mayıs 2016; 14:02:01 >
  • Merhaba bebek konusuna kilit vurmuşlar

kodu buldum lakin sms gelmedi sürpriz hediye diyor..

1.kod: annem
    2. kod: bilir

hadi yüklenin
  • Doldurdum birsey gelmedi

• fieryboys F kullanıcısına yanıt
    Aynen, gelen giden yok
  • 100tl ye 25 indirim geldi tekstil ürünlerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burstfire -- 15 Mayıs 2016; 12:41:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burstfire

100tl ye 25 indirim geldi tekstil ürünlerinde

Aynen bana da 100/25 indirim vermisler.

• timsahhh kullanıcısına yanıt
    markafonide cepteteb %20 indirimi ile uyguna gelebilir, bkm express ile de kargo bedava diye biliyorum
    https://www.markafoni.com/bebeginiz-icin/bebek-bezleri/kampanya/48216/
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

markafonide cepteteb %20 indirimi ile uyguna gelebilir, bkm express ile de kargo bedava diye biliyorum

Türk Telekomun da markafoni kampanyası var, +120 TL alışverişe 20 TL indirim sağlıyor, cepteteb ile birleşiyor.
  • TylerD. kullanıcısına yanıt
    Muhteşemsin hocam, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

hocam bilgi için tşk ederim bu şekilde 4 numara bez 32 kuruşa geliyor alsam mı bilemedim daha uyguna bulabilirmiyim ona bakıyorum stok için acil lazım değil tecrübeli arkadaşlar yazarsa memnun olurum .

• Unibaby yenidoğan için fırsat var mıdır? Bir iki yerde uyguna buldum ancak pek bilindik siteler değildi, güvenemedim...
  • alpermete A kullanıcısına yanıt
    üstteki mesajlara bakın markafonide var, size uygunsa güzel fiyat çıkabilir. cepteteb + tt ile markafonide güzel fiyata gelebilir
  • Civilim sitesinden kodum var. isteyen özelden mesaj atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: balamirkan

Civilim sitesinden kodum var. isteyen özelden mesaj atabilir.

Sadece tekstil de geçen kod değil mi hocam_?
  • Arkadaşlar ;

2,3 ay önce n11'de bulunan indirim kampanyası ile toplu bez , unibaby şampuan v.s almıştım. fakat bebeğimizin hızlı gelişimi ile bazı bezler elimde kaldı, 5 numara prima 126 lık paketten 3 tane var , fakat kullanan bilir içlerinden 3 lü 42 li paket çıkıyor bir tanesinde bir paket eksik yani 84 tane var - maksat elimden çıkartmak , bulabileceğiniz en ucuz fiyatın 5 tl altına verebilirim yada eş değer 6 numara prima bez ile değiştirebilirim.

toplamda 336 adet mevcut tanesini 0.50 kurustan verebilirim. istanbul içi elden yada kargoyu da karsılayabilirim.
  • izmirlim21 kullanıcısına yanıt
    fiyat çok uygun, ben 40 kuruştan aşağı bulamadım. ki şu anda 45 kuruştan aşağı bulamıyorum çocuğun bezleri bitmek üzere.
    cepteteb yok bende olsa stok yapardım. sen almıyorsan ben senden 35 kuruşa alayım

• Kuseyr kullanıcısına yanıt
    hocam cvp için teşekkürler dün 2 paket stok yaptım
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.