Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
773
Favori
996.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adetleri az 5 numara 81 tane oluyor aylık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazladan stokladığım 6 adet 3 numara prima aktif aylık paket(5 tanesi 135 lik bir tanesi 123 lik) bezlerin kutusunu 40 tl den almak isteyenler pm den ulaşabilirler.
  • Aynen benimde 5 numara almam lazim. 42 lira civarina bulsam alcam biraz

• Ben 4-5 aydır hepsiburada.com dan Molfix 4+ alıyorum, 15 aylık ikiz çocuklarım var. 90 adetlik paketin fiyatı 36,90. (ilk alışımda 4 numara 100 adetlik almıştım fiyat 32,90 lira idi). Her alışımda çek bölümünden 15 liralık çek satın alıp 2 paket sipariş veriyorum. 75 lira ve üzerine bedava kargo idi 2 gün önceye kadar. 2 adet 73,80 yapıyordu yanına 4,90 liraya ton balığı ekliyordum çeki kullanarak 63,70 e alıyordum. çek masrafını da eklersek 67,7 yapar. Bitti mi bitmediii nuvo kartım ile alıyorum % 25 iade yapıyor. sonuçta 180 adet 4+ molfix bezi paketi 23,55 tanesi 0,26 TL den alıyorum. bu fiyatı duyan arkadaşlarım inanamıyor Molfix bebek bezini kesinlikle öneririm. aylardır kullanıyoruz. Üstelik yerli malı. Paramız ülkemiz insanına gitsin.

hepsiburada.com da Molfix dev paketleri şöyle bu arada,
    4 numara 100 adet 36,90
    4+ numara 90 adet 36,90
    5 numara 80 adet 36,90.
  • Gittigidiyordan takip edilmesi lazım, bebek bezlerinde çok uygun kampanyalar oluyor paketler, fiytlarda cazip oluyor, bunun yanınada 50/10 TL lik kuponlar gittigidiyorda bezlerde geçiyor.
    almadan kontrol dilmesinde fayda var ..

Kod bulabileceğiniz link aşağıdadır.

http://forum.donanimhaber.com/m_105683061/f_//tm.htm#105683061
  • Finansbsnk cep subesini girdiginizde minimore.com da 125/20 indirim veriyor. bez fiyatlarina baktim pahali degil, dusunulebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: metldlkl

Finansbsnk cep subesini girdiginizde minimore.com da 125/20 indirim veriyor. bez fiyatlarina baktim pahali degil, dusunulebilir

Artirmislar fiyati,bir numarasi kalmadı yani

• quote:

Orijinalden alıntı: bayramtrn

Arkadaşlar markafonide prima ayık paketler 45 tl, 75 tl üzerine kargo bedava artı garanti link markafonide %20 bonus veriyor (http://forum.donanimhaber.com/m_108832424/tm.htm)

2 paket bez alırsanız, 45+45=90
    %20 bonus 18 tl yapar
    90-18=72 tl
    72/2=36 tl paket fiyatı olur,
    Varsa markafoni kupunu da kullanılabilir. Bonus kartı olanlar için cazip gibi.

Edit: çek satışta 10 tl likkupon 4 tl ye satılıyor, kullanılırsa paket maliyeti 34 tl ye düşer
    Edit 2: %20 indirim minimum 100 tl üzeri alışverişte geçerli detayını atlamışım, 3 paket almanız gerek en az.

bu şekilde alacak arkadaşlar avantajix'i de unutmasınlar

bu arada çek satışta birkaç sayfa geriye gittim ama 4 tl'ye 10 tl'lik kupon temin eden birine denk gelmedim :(
  • Ankara'da olan varsa 2 gün önce premium care 2 numara 54'lü paket 22,90'dan aldım.Gimat Rize Gross.
  • Prima aktif 5+ ve 6 no için uygun yervarmi arkadaşlar!

• Markafonide Prima aktif bebek mega paletler 45 TL Sitede de görünen garanti bankası kampanyası ile %20 Bonus veriyor. Eğer avantajix %11 ilede birleşirse çok sıcak kampanya olur. Ben 3 paket aldım. Gece vakti site ismini yazmayı unutmuştum pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serrikoc -- 8 Ağustos 2015; 9:32:08 >
  • Ah ah ben de ne güzel a101de molfix bebek bezine uzun zamandir zam gelmiyor hayret diyor seviniyordum. Megersem fiyat ayni ama icindeki sayiyi azaltmislar. Adamlarin gizli zam taktiği oldukca basarili..

• tellyser T kullanıcısına yanıt
    Şokta eğer stokta kalanlar değilse a101 fiyatına eski adetten satılıyordu.

• Teşekkür ederim yakinlarda şok var, bi bakip kontrol ederim..

• serrikoc S kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi site bu bahsettiğin.

• ramses-59 kullanıcısına yanıt
    Gece vakti site ismini yazmayı unutmuşum Markafoni den aldım.
  • Şokta aylık paketler 44 TL. Çek vs uğraşmayanlar yakınsa değerlendirebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben premium care 3 lü paketleri sürekli annelütfenden alıyorum , ilk siparişte 10 tl kod veriyor , veya farklı tutarlar için kodları kullanabiliyorsunuz,taksit imkanı var , kargo bedava v.s.
    avantajix de komisyonu da vardı da şimdilik duraklatıldı sanırım
  • Hatırlatan Arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bonusu kolay takip ederim ama avanatjixi ilk defa üye oldum ve kullandım. Umarım sorunsuz alışveriş olmuştur. Ucuz bulmuşken bende 4 paket aldım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda annelutfenden uygun olan yer varmı. Prima premium care 4 numara için

• 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.