Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
773
Favori
996.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bez için bulabildiğim şu an ki tek kampanya

12 Temmuz a kadar geçerli Migros mobil/sanalmarket ten 75/20 tl indirim kodu

ayrıntılı bilgi:http://forum.donanimhaber.com/m_107819414/tm.htm
  • p4ozgur kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyleri yazmak için girmiştim Nasipse inşallah eylülde bekliyoruz bebeğimizi. Sıra bu konuları araştırmaya geldi. Takipteyim bakalım cevap gelecek mi
  • Unibaby sensetive kampanya var mı? Stoklar eridi 3 luler piyasada 12-13 tl den satılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su anda en ucuz prima aktif bebek carrefour da. Hafta sonuna özel. Tane hesabı yapıldığında netten daha ucuza geliyor

https://m.carrefoursa.com/mobile/reyon-detay?/prima-aktif-bebek-maxi-plus-72-li

Not : 1 ve 2 numara yok. Niyeyse (!)

Al al. Şimdiden alabildiğiniz kadar alın. Kampanya buldunuz mu, ucuz buldunuz mu hiç kaçırmayın derim.

Hangi numaradan kaç adet alacağınızla ilgili bilgiye şu konunun 1. sayfasından ulaşabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_71376353/f_//tm.htm#71376353
  • emreeeeee E kullanıcısına yanıt
    Şu konuya bi göz atın.
    http://forum.donanimhaber.com/m_98248462/f_//tm.htm#98248462
  • burada bez fiyatları uygun gibi geldi bana ayrıca 40 tl ve üstüne 10 tl çek kullanılıyor daha da uygun oluyor.
    http://www.sibermarket.net/anne-bebek-oyuncak/bebek-tr-3/bebek-bezleri-ve-alt-acma-setleri/bebek-bezleri/
  • Aptamilin 400 gr en uygun nerde bulabilirim.bide bu kağıt kutu gibi resimler varya onların içinde mama plastik saklama kutusundamı yoksa poşetindemi.çünkü saklama da sıkıntı oluyor nemleniyor.plastik kutusunda iyi duruyor.

1 numaradan elinizde 200-300 adet bulunsun hocam. 2 numara çok ters bir bez; bebeğin gelişimine göre 1 den sonra doğrudan 3 e atlayabilirsiniz, bu neden stok yapmanızı pek tavsiye etmem. 3 numaradan 4 numaraya da geçiş hızlı oluyor, o nedenle stoga çok uygun bir beden değil. Zaten bunların birim maliyeti de çok değil, kazığın kalın kısmı bundan sonra:).
    4 numarayı ucuz bulursanız şimdiden alin. Bebeğin gelişimi yavaşladigindan ve geniş bir kilo aralığına sahip olduğundan daha uzunca bir süre kullanacaksınız. 5 numaradan ise yığın:). Bildiğin 2 sene kullanacak neredeyse bu bezi.
    Bebek bezi kullanırken asgari kilo sınırlarına dikkat edin, azamiye değil. Çocuğunuzun kilosu bir üst numara bezin asgari sınırını geçtiyse kullanın, büyük olması çok buyuk dert değil, ama küçük olması bir dert, bezle birlikte her seferinde elbise değiştirmek zorunda kalırsınız.
    Stok yaparken bebeğin büyüdükçe daha az altının değiştirileceğini dikkate alın. 4 numaradan yapacağınız stoğu 15 günlük bebeginize bakarak hesaplamayın, sonu hüsran olur:). Mevsimi dikkate alin, sıcak aylarda altlar daha çok değişecektir.
    Bebek bezinin en maliyetli kısmı emici jel dokuymuş, bazı ufak tefek estetik duzenlemeler dışında dış yüzey açısından pek bir farkları yok, ama jel dokunun kalitesi ve miktarı açısından çok farkları var. Pahalı bez daha çok sıvıyı emer mi ? genelde evet; bebek bezlerinde f/p genelde orantılı olarak artıyor. Yalnız su var; piyasada aralarında 4 kat fark olan muadil ürünler var, peki pahalı olan gerçekten bu konforu sağlıyor mu ? Bence hayır, 2 yıllık süre boyunca yarattığı maliyet farkı çok büyük ve çocuğun poposu her turlu pişik oluyor. 5 numara premium care kullanıyoruz, tanesi 1 tl ye vurdu neredeyse, her alt degistirmede çöpe 1 ekmek parasından fazlasını atıyorum, buna gore karar verin.
    Bu arada en az bebek bezi kadar maliyetli olan diğer bir konu pişik kremidir, stok listesine onu da sokun. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meciteren kullanıcısına yanıt
    Dikkatli hesaplarsaniz 10 TL çek kullanılsa dahi carrefour daki bezin daha ucuza geldiğini göreceksiniz

• Şükür buzamana kadar hep 34.5 tl ye aldim sanalpazar saolsun hem ayagima kadar getiriolar hemde gayet hesapli aylik paketler
  • Pisik kremini internetten daha ucuza alabilirsiniz. Eczanede 23 nette 16-17 arasi. Her seyi nette daha ucuz. Mama golden coat 31.50 real de 38 kusur. Bepantol biz memnunuz.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    En son n11 den 3 adet bepantol 40 liraya aldım. Kargo dahil. Bir bakın isterseniz. Hala o fiyat mi bilmiyorum

• redrewil kullanıcısına yanıt
    Poşet içinde. Fakat elinizdeki plastik kaba bosaltin. Ben oyle yapıyorum

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    hocam dikkat edin yanlız. son kullanma tarihi 31.08.2015
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

Şükür buzamana kadar hep 34.5 tl ye aldim sanalpazar saolsun hem ayagima kadar getiriolar hemde gayet hesapli aylik paketler

hocam şu yöntemi bize de öğretseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

Şükür buzamana kadar hep 34.5 tl ye aldim sanalpazar saolsun hem ayagima kadar getiriolar hemde gayet hesapli aylik paketler

hocam şu yöntemi bize de öğretseniz

hocam biraz sabir isi 2 hesabim var sanal pazarda ilk zamanlar pek ugrasmadim her gun veriyordu gunluk ve anlik indirimi bol bol stokladim bu ay bitmek uzeydi stogum benim gecen yine girdim biraz ugrastim ve gunluk ve anligi yakaladim gunluku zaten hemen hemen her gun veriyor anligi ise giris yapmadan gezinirken veriyor benim taktigim bu.. Sonrada gunlugu aktif ediyorum burda puf noktasi anlik gelmeden gunlugu aktif etmemek

• arkadaşlar unnadoda prima aylık paket 41,9 tl iki tane alınca da kargo bedava ve 10 tl indirim yapıyor 74 tl ye geliyor ikisi..kutusu 37 tl oluyor bence fiyat çok uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutbilisim

arkadaşlar unnadoda prima aylık paket 41,9 tl iki tane alınca da kargo bedava ve 10 tl indirim yapıyor 74 tl ye geliyor ikisi..kutusu 37 tl oluyor bence fiyat çok uygun

hocam siz nasıl aldınız ürün sepette beklemede diyor siteye girdiğimde ekleyemiyorum kendi sepetime?
  • E bebekten e mail geldi. Prima premium care bebek bezlerinde ekonomi paketlerinde bir alana bir bedava. Ben 5 numara bulamadım, kullanan icin harika bir fırsat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.