Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Migrosta haftaya cumartesi pazar pazartesi bebek bezlerinden aynisinin ikincisi %40 indirimli.

Belki birilerinin isine yarayabilir.

Migrostaki indirim tam hangi gün başlıyor valla bizim ikizler için bulunmz fırsat olacak. Çok hayır duası alıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 9 Ekim 2014; 17:18:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-bebek 4al 3 öde 33,99 5 numarasi kucukleri daha ucuz

• Hepsiburadanin yukledigi 25 lik ceklerle karga bedava 3-5 liralik biseyler ekleyip 100 e tamamlayinca aylik paketler 37.5 tlye geliyor. Hb fiyatlari yukseltmeden ihtiyaci olanlara iyi fiyat.

• arkadaşlar bebğim ocak ayında doğacak burada unibaby i alıyorsunuz simdi alsam olurmu birde su an nerede en uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: robenn

Hepsiburadanin yukledigi 25 lik ceklerle karga bedava 3-5 liralik biseyler ekleyip 100 e tamamlayinca aylik paketler 37.5 tlye geliyor. Hb fiyatlari yukseltmeden ihtiyaci olanlara iyi fiyat.

25 tl lik çek nasıl yükleniyor
  • Mobil alisveris kampanyasindan yuklenen cekler

• meganers kullanıcısına yanıt
    Prima markası kampanyaya dahil değil sanırım.
  • beytepe B kullanıcısına yanıt
    su an bahsettiginiz aylik paketler arkadaslarin bahsettigi kampanyalarda ortalama 37....40 arasi oluyor
    42 de alsaniz 3...5 TL fazla olacak Bence ugrasmayinbyakinsa alin gecin isinizi gorun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın mıgrosta bezlerde 2.urune %40 ındırım var.premium care'lerin fiyatı bugun baktıgımda 31.99 du

• quote:

Orijinalden alıntı: bedfellow

Yarın mıgrosta bezlerde 2.urune %40 ındırım var.premium care'lerin fiyatı bugun baktıgımda 31.99 du

bu günün fiyatlarından 2. %40 indirimli bile olsa fiyatlar yinede pahalı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

quote:

Yarın mıgrosta bezlerde 2.urune %40 ındırım var.premium care'lerin fiyatı bugun baktıgımda 31.99 du

bu günün fiyatlarından 2. %40 indirimli bile olsa fiyatlar yinede pahalı oluyor.

Bu indirim olmadan önce 4 numara 120 adet aylık paket 46tl idi. Eğer bu fiyattan %40 alırsanız paketi 32tl'ye geliyor. Bu şekilde ise çok iyi bir indirim diyebiliriz.
  • Bayramda n11. com da kampanya vardı 100 tl lik alışverişde 50 tl kupon kullanılıyordu 4 tane prima premium care aldım 120 tl 50 tl indirim 70 tl ye 4 paket aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: 2n2

Bayramda n11. com da kampanya vardı 100 tl lik alışverişde 50 tl kupon kullanılıyordu 4 tane prima premium care aldım 120 tl 50 tl indirim 70 tl ye 4 paket aldım

+1

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    az once kont ettim
    aylık paketler 57.90
    bu durumda 2 tane alınca ikincinin yuzde kırk ind ile birlikte tanesi 43.5 geliyor

• onur1971 kullanıcısına yanıt
    Vay çakallar vay

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

quote:

Bu indirim olmadan önce 4 numara 120 adet aylık paket 46tl idi. Eğer bu fiyattan %40 alırsanız paketi 32tl'ye geliyor. Bu şekilde ise çok iyi bir indirim diyebiliriz.

hocam yanlışınız olmasın? aylık paketler şu anda 57.90

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    Dün özellikle bez reyonuna baktım, 120 lik paketlere. 46 tl yazıyordu. Sonrasında %40 kitapçığını gördüm. Alsam diyordum ama bugün de gidip almadım. Yarın olmazsa bi bakayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Dün özellikle bez reyonuna baktım, 120 lik paketlere. 46 tl yazıyordu. Sonrasında %40 kitapçığını gördüm. Alsam diyordum ama bugün de gidip almadım. Yarın olmazsa bi bakayım.

etiket yanlış değilse, mağazaya özel indirimdir. çünkü fiyatı 46 lira değil şu anda
  • 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.