Şimdi Ara

Samsung'dan 'hepsi bir arada' bilgisayar: Samsung DP700A3B

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Dünyanın önde gelen elektronik üreticilerinden Samsung, "Hepsi Bir Arada" formunda hazırladığı yeni bilgisayarı DP700A3B'yi satışa sundu. Ev ve ofis kullanımı için tasarlanan bilgisayarda, Intel Core i5-2390T işlemci, 6 GB sistem belleği (max 8GB), 1 TB sabit disk ve Windows 7 Home Premium (64 bit) işletim sistemi yer alıyor.

23 inç boyuta sahipdokunmatik ekranlı ve LED aydınlatmalı panel bilgisayar kullanıcılara 1920x1080 çözünürlük sunuyor. 2 adet 4 Watt'lık hoparlörle donatılan bilgisayarda 1.3 mp kamera,802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth v3.0, HDMI, USB 3.0 ve DVD +/-RW Super Multi Dual Layer yazıcı gibi donanımlara da yer verilmiş.

Samsung'un satışa sunduğu panel bilgisayar, DP700A3B, 999$'lık fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

• ya ekran kartı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

ya ekran kartı

Tümleşik .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

quote:

ya ekran kartı

Tümleşik .

bilader bılgılerde göremedım sordum, birde dunyayı kurtarmış herşeyı bılmış gifler yokmu
  • :D bence o gif sana değildi.
  • quote:

quote:

quote:

ya ekran kartı

Tümleşik .

bilader bılgılerde göremedım sordum, birde dunyayı kurtarmış herşeyı bılmış gifler yokmu

Size değil , Samsung'a idi o gif .

• quote:

quote:

quote:

quote:

ya ekran kartı

Tümleşik .

Size değil , Samsung'a idi o gif .

o halde np, tumleşık kart koyacaklarına amd ıle anlaşıp i5 yerine a6 a8 gıbı ıslemcı ıle hıc olmazsa 6620G olsa imiş lakın pahalı ve kötu olan tercıh edılır herzaman

• tasarımı sizede tanıdık gelmedimi ?
  • çok gereksiz
  • http://www.samsung.com/us/computer/all-in-one-pcs/DP700A3B-A02US-specs

Tüm özellikleri burda Ekran kartı kötü olmuş ama bence fiyat ideal
  • Hepsi bir arada ne sacma bir tanimdir ya. Oyun oynayamiyorsam benim gozumde bitmistir o pc. Ki burda tumlesik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkevil_26

tasarımı sizede tanıdık gelmedimi ?

Samsung , her zamanki Samsung

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ControlYourDream -- 8 Aralık 2011; 17:41:35 >
  • o kocaman ekrana birde adam gibi bir grafik kartı koysaymış daha güzel olurmuş... Bu haliylede güzel ama yinede eksik birşeyler bırakmadan edemiyorlar. böylece bir sonraki model için zemin oluşturuyorlar..
  • quote:

quote:

Yuh bunada kopya dediniz ya birşey demiyorum , sizin gözünü apple bulutları kaplamış.Her haltı sanki ilk önce apple yapmış gibi sanıyorsunuz.

Tekrar baktım , evet aslında dediğin gibi benzerlikler var , ikiside klavye ve mouse içeriyor. Ayrıca birde büyük bir lcd ekran var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Bu kadar da saçmalanmaz. Ne alakası var Apple'la?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

quote:

quote:

Bu kadar da saçmalanmaz. Ne alakası var Apple'la?

Tümleşik(all in LCD ) PC'lerin tarihini araştırırsanız alakasini çözersiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ControlYourDream -- 9 Aralık 2011; 20:03:43 >

• bu tür dokunmatik ekranlı masaüstüler windows 8 ile birlikte daha bir değer kazanacak sanki. dokunmatik ekranı bu açıdan kullanmak her ne kadar zor olacak olsa da patlama yapacak önümüzdeki yıl...
  • ControlYourDream arkadaşı yadırgamışsınız da ne alakası var bunun konuyla demişsiniz.. Aslına bakarsanız all in one PC konsepti o resimdekinden çok daha eskidir. Yani bu konseptin babası apple'dı demek istemiş. Yanlış değil hani.. yaşınız itibari ile bilemiyorum forumun yaş ortalaması iyice düştüğünden bilemeyebilirsiniz ama apple CRT tüplü monitörler zamanında dahi tüm kasa elemanlarını bu tüplü monitör içine sokarak kasayı ortadan kaldırmış sadece bir monitör klavye ve fare ile all in one konseptini orataya çıkarmıştı.. Yani bu apple için yeni birşey değil daha sonra aynı stratejiyi izleyerek lcd ekranlara geçiş yapan teknolojide bu sefer kasa elemanları lcd panel içine girdi.. o dönemlerde mümkün değildi bir üretici çıkacakta PC parçalarını crt monitör içine toplayacak da kasa derdi kalmayacak.. mümkün değildi, çünkü öyle bir üretici yoktu.. yani o resim ne alaka diyenlere umarım ne alaka olduğunu ben azda olsa alakasını anlatabilmişimdir. Bu kadarıylada anlayamıyorsanız çıkın forumdan başka yerlerde oyun filan oynayın daha temiz bir hava alın oksijen gitsin beyninize...!!!

• ekran kartı havasını bozuyor, okadar ekranla artık ne yapılır bilemiyorum
    sadece film, masaüstü uygulamaları, herhalde ofis bilgisayarı olarak değerlendirilir
  • Böyle makinelerde üst düzeylerin dışında grafik kartı böyle oluyor zaten he notebook donanımlarını koysalar en azından daha sağlam olurdu hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.