Şimdi Ara

Android için Facebook uygulaması güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android için Facebook uygulaması güncellendi

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook'un mobil platformlara yönelik hazırladığı uygulamalardan birisi olan Android için Facebook, uzun zamandır beklenen güncellenmiş haliyle kullanıcıların karşısına çıktı.

Yeni sürümde fotoğraf ve albümlerin yüklenme hızları iki katına çıktı. En çok istenen özelliklerden birisi olan sol üst kısma yerleştirilen menü ile artık tüm bölümlere ulaşmak mümkün. Mesajlar ise sayfadan çıkmak yerine ekran üzerinde kayar bir şekilde görüntülenebiliyor.

Tanıtım görselinden de anlaşılacağı gibi güncel sürüm artık Ice Cream Sandwich'li cihazlara da destek verecek. Ancak hali hazırda bazı fonksiyonların eksik olduğu bildiriliyor. Bunlar da gelecek güncellemeyle ortadan kalkmış olacak. Yeni sürümü denemek isteyenler Android Market üzerinden indirebilir veya güncelleme yapabilir.

• Güzel görünüyor :)

Böyle işletim sistemine özel olması daha iyi bence. Mobil sürümü bir zaman sonra sinir bozucu hal alabiliyorda.
  • Eskisinden daha iyi ama çok daha iyi hale getirebilir.
  • hala paylaş butonu yok yine skyfire den paylaşıyorum birşey paylaşırken
  • Arkadaşlar resimdeki Facebook a ben "m.facebook.com" adresinden giriyorum güncelleme yapan arkadaşlar söylüyebilirmi gerçekten böylemi güncel facebook?
  • @mahmutsultan

Evet yeni güncelleme ile böyle oldu, dediğiniz gibi internet üzerinden girilen mobil sayfaya benzetmişler programıda. Daha güzel, yaratıcı bi arayüz kullanılabilirmiş.Facebook gibi popiler bir sosyal paylaşım sitesine yakışmıyor bu basitlik.Daha yeni çıkan google plus'ın arayüzü bile daha güzel.
  • @leon23 dostum bilerek koymuyorlar paylaş butonu normal sitede yapabildiğin her şeyi mobil uygulama ile yaparsan siteye girmeye ihtiyaç duymazsın yani facebookun yayınladığı reklamları göremezsin :)
  • ben çok beğendim bu yeni facebook uygulamasını hızlı hafif ve şık bence basit olanlar steve Jobs dediği gibi her zaman daha iyidir kullanım tek elle çok hızlı bravo chat kısmına biraz çalışmaları lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainblackk

@leon23 dostum bilerek koymuyorlar paylaş butonu normal sitede yapabildiğin her şeyi mobil uygulama ile yaparsan siteye girmeye ihtiyaç duymazsın yani facebookun yayınladığı reklamları göremezsin :)

katılıyorum. ama yine koymalılar gerekirse reklam da koysunlar, mobile tam uyum sağlamış gerçek facebook kulağa çok hoş geliyor.
  • Eski haline göre çok güzel olmuş benim için oldukça kullanışlı.
  • Hala Honeycomb desteği yok. Android bu konularda geride kalıyor. Google kendi Google+'ı için olan programını bile markette Türkiye'den indirmemize "Bulunduğunuz bölgede kullanılamaz" diye izin vermiyor. Çok büyük hatalar bunlar.
  • Böyle çok daha güzel olmuş.

Kullanım biraz daha basitleşmiş.
  • Benım cok hosuma gitti gercekten.
  • Yaa şu güncellemeleri habersiz yapıyor, bi bakmışım internet paketim kullanmadan bitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

Yaa şu güncellemeleri habersiz yapıyor, bi bakmışım internet paketim kullanmadan bitmiş.

markete gir ayarlarda "sadece wifi açıkken güncelle" tarzı bi şey var onu işaretle :) sanırım son sürüm markette var bu özellik

Market 3.3.11
  • Internet erişimini kökten kapatıyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.