Şimdi Ara

Samsung'dan QWERTY klavyeli cep telefonu: T404

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Samsung'un sık sık mesaj yazanları hedef aldığı 4-satır QWERTY klavyeli cep telefonu T404 gün yüzüne çıktı.

TracFone'un yurtdışında 59.99$'dan satışa sunmayı planladığı T404, java platformunu kullanıyor ve 2.2-inç boyutunda - 240 x 320 piksel çözünürlüğünde ekranla geliyor. Yaklaşık 40 MB dahili flash belleğe yer verilen T404'ün kapasitesi microSD kartlarla 16 GB'a kadar arttırılabilmekte.

2 megapiksel çözünürlüğünde kareler yakalayabilen cep telefonunda 1000 mAh'lik batarya yeterli görülmüş. Firma verilerine göre batarya 14.5 güne varan bekleme, 7 saate varan konuşma süresi sağlıyor.

• çirkin ..
  • Bu tasarım ne böyle. Takoz gibi olmuş. Kalınlığı kaç mm acaba?
  • yani ne bileyim artık klavye yerine dokunmatik ekranlar daha cazip geliyor.Blackberry de bu yönde sapmalar yapmaya başladı.Evet klavyeli telefonlar önemli bir kesime hitap ediyor ama bana göre artık devri bitti ya. bakın samsung seffaf ekrandan bahsetmeye başladı.
  • Tipi bana bi an Sony Ericsson'u anımsattı.
  • dikkatinizi çekerim telefon 60 dolardan satılacakmış siz tutmuş kalınlık testi yapıyorsunuz. bu telefon, telefon olsun diye yapılmış ve ekstra detaylar beklemek bence çok saçma.
  • samsung beni corby pro ile kendine bağlamıştı. cidden o telefonun beni saran bir klavyesi vardı ve aşırı derecede mesajlara entegre olabiliyordum onunla. hani çok büyük özellikler beklemeyen sadece konuşmak ve msjlaşmak için alınabilicek telefonlarada günümüzde pek çok kişinin ihtiyaç duyduğu aşikar. ayrıca fiyatına bakın birde malın cinsine bakın. FP olarak değerlendirmek gerekirse iyi ve başarılı bir ürün. ama ben samsung waveimde daha mutluyum orası ayrı mesele.
  • sadece telefon arayanlara, sürekli mesajlaşanlara yönelik, öğrenci işi gibi güzel bence
  • 3310'a klavye takmislar gibi
  • 3310'umu ozledim.
  • 60 dolar iyi fiyat ben beğendim 3g görüntülü konuşmada olsa çok güzel olur aslında
  • Çok itici tasarımı var,hem qwert klavye var hem numara tuşları var.
  • http://www.gsmarena.com/htc_s710-1891.php

Bu tasarıma sahip cihazlar vardı zaten ki benim bildiğim ilk model Vox ya da diğer adıyla S710.

60 usd iyi fiyat 100 usd TR satış fiyatı olursa ben de düşünebilirim bir tane.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.