Şimdi Ara

Fujitsu-Toshiba'nın 6.7 mm'lik akıllı telefonu Arrows ES IS12F detaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Uzakdoğu pazarına yönelik sunduğu akıllı telefon çözümleriyle tanıdığımız Fujitsu-Toshiba firması, KDDI aracılığıyla Arrow ES IS12F modelini Japon teknoloji meraklılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

6.7 mm'lik tasarımıyla sınırları zorlayan (en ince kısım: 6.7 mm, en kalın kısım: 8.5 mm) Arrows ES IS12F, 127 mm uzunluğa, 64 mm genişliğe ve 105 gram ağırlığa sahip. 1.4 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm MSM8660 işlemciden güç alan ve Android 2.3 işletim sistemini kullanan Arrows ES IS12F, CDMA ve GSM ağlarıyla uyumlu çalışabilmekte.

Wi-Fi 802.11 b/g/n, GPS, Bluetooth 2.1, kızılötesi portu ve DLNA gibi teknolojilerle donatılan akıllı telefonda, 4.0-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde AMOLED ekrana ve ek kapasite için microSD kart girişi yer alıyor.

Otomatik odaklama özellikli ve görüntü stabilizasyon teknolojili kamerasıyla 5.1 megapiksellik fotoğraflar çekebilen akıllı telefonda dahili dijital TV alıcısının ve 1400 mAh'lik bataryanın bulunduğunu ekleyelim.

• adamlar yapıyor çözünürlük ve tasarımı eksik olmuş sadece
  • fujitsu,toshiba,sharp böyle iyi cihazlar üretiyorlar ama tasarım bir on yıl geriden geliyor çin malı gibi değilde ne ?
  • Dizi dizi incisin,
    Tipsizlikte 1.sin.
  • Made in P.R.C. gibi olmuş ...
  • İncelik falan süper de o tasarım hiç estetik değil, piyasa bu tarz tasarımları geride bırakalı çok oldu diye hatırlıyorum.
  • Fujitsu-siemens duydumda Fujitsu-Toshiba ilk defa duyuyorum, tasarımı kötü ama bayağı ince bir telefon yapmışlar
  • yine en ince yerinden ölçmüşler sanırım.. bari 2mmlik bir çıkıntı yapsalarmışta oradan ölçüp 2mm deselermiş telefonumuz... :))

Artı neden bu kadar inceltmek için çaba sarfediyorlar.. ben hiç telefonlar çok kalın diye insanların şikayet ettiğini duymadım ama milyonlar pil süresinden şikayetçi olurken bunu göz önünde tutarak az daha kalın olsun da şu pil sorununa çözüm üretelim diyende görmedim.. kullanım süresi kullanım süresi diye teknoloji siteleri, otoriteleri bas bas bağırırken pili az daha büyük tutarak sırf bu yakarışa kimsenin kulak verdiğini görmedim.. ama sank birileri inceltin demiş gibi telefonları yarışa girmişler.. kendilerinden istenilene kulak vermeyip hiç alakasız şeyler için sözüm ona kimlerle yarışa giriyorlarsa sanki bizimde çok umurumuzdaydı.. 2mm daha kalın yap benim cebime yine girer çok büyük bir kaybım olmaz ama yarım gün daha uzun gitsin şu pil...

• ince yapacağına biraz daha kalın olsun şarjı 3 gün gitsin benim olsun
  • Genel inceliği ele alıyorlar sanırım,7 mm - 1 cm ideal esnek telefonlar gelene kadar.Özellikleri arasında RAM ile ilgili bir bilgi göremedim,onun haricinde iyi telefon.
  • bu adamlar teknoloji üretiyo tasarım değil
  • sadece denizde sektirmeye yarar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.