Şimdi Ara

E90 Kasa 320D M3 Donanım Farkı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar E90 M kasa bakıyorum. Sahibinden de 100 ila 120 arasında değişiyor fiyatlar. Bu araçtaki donanımın diğererine göre farkı nedir ? BMW nin sitesine baktığımda M kasa olarak fiyat göremedim. Beni bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum.

• arka - ön - yan tamponlar ve direksiyon farklı
    onun dışında sen ne donanım istersen o oluyor. ama m technik olunca dediklerim farklı sadece.
    aslına bakarsan sadece arka tampon M olsa yeter =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uffuk

Arkadaşlar bu aralar E90 M kasa bakıyorum. Sahibinden de 100 ila 120 arasında değişiyor fiyatlar. Bu araçtaki donanımın diğererine göre farkı nedir ? BMW nin sitesine baktığımda M kasa olarak fiyat göremedim. Beni bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum.

Hocam dunya kadar fark var sana ufak bi tavsiye 2010-2011 model orjinal fabrika çıkışı M olan araçlara bak...

Ön yan arka tampondan ziyada araç içerisinde M direksiyon M KOLTUKLAR ki buna başka araçlarda göremezssin, ön konsolda ve yan kapı kollarında gri trim ler. yanda M çitalar... Tavan siyah süet kaplama.. =)) daha olmadı resim atarım ben
  • Resim atta konu şenlendin bari :) Bu dedikleri bütün m paketlerde varmı
  • quote:

Resim atta konu şenlendin bari :) Bu dedikleri bütün m paketlerde varmı

yok hocam bugun piyasadaki m paketlerin cogu dışarda yaptırılan m paketlerdir sadece dış tampon aksamı m görünülüdür.
    Orjinal m paket çıkışlı araçların bir cogunda ise sadece direksiyon da M yazar gerisi aynı =))) dedigim m paketler sadece 2011 çıkışlılarda olması lazım =))resimler gelio biraz canlansın burası
  • Resim attım içinden detaylı ve güzel resimler çekip atarım gene... bi tanede dışardan görüntü koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xixixi_50 -- 14 Aralık 2011; 11:40:07 >

• Vay süper resim. Bu araçta neler var sayarmısın ? Ve bayi çıkışı mı böyle ?
  • quote:

Vay süper resim. Bu araçta neler var sayarmısın ? Ve bayi çıkışı mı böyle ?

Evet hocam cogu kısmı bayi çıkışı böyle ama bende birazcık ugraştım üzerinde...

Bayi çıkış şekli;
    1- içine hiç dokunmadım oldugu gibi bayi çıkışı böyle

2- Dış kısmında orjinal m paket ön yan arka tampon, yan bmw performance şetirler orjinal, jantlar orjinal 18" bayi çıkışlı

3. ben ilaveten yaptıklarım aynalar m3 aynası, ön tampon kenarlarına carbbon fiber siplitters, carbon fiber arka rüzgarlık, mat siyah ön ızgara, tepe anten , yan ve ön cama 3m film, çift eksoz çıkışı vs. vs. =))

Daha başka resimlerde var kafana takılan bişey olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xixixi_50 -- 15 Aralık 2011; 12:30:56 >
  • Kafamda bu tarz var ama ben Le mans Blue düşüyorum inşşah.Resimler çoğalırsa fikir sahibi oluruz tabiki. Özellikle detaylarını görmek isterim :)
  • süet koltuklar ve alcantara tavan , 2010-2011 modellerdeki m paket içeriğinde vardı. ve koltuklar baldır destekli spor koltuk oluyor.

şu an satılan sportplus araçların dış aerodinami paketi zaten aynı . içeride ise bulabildiğin ölçüde değişik alternatifler var. mesela izmirde metalik gri ve spor siyah baldır destekli ve bel şişirmeli koltuk ve ayrıca m süspansyon seçenekli araç vardı geçenlerde.
  • quote:

Kafamda bu tarz var ama ben Le mans Blue düşüyorum inşşah.Resimler çoğalırsa fikir sahibi oluruz tabiki. Özellikle detaylarını görmek isterim :)

Le mans blue , sedefli kırmızı, veya alp beyaz... bu üç renkten şaşma =)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.