Şimdi Ara

Video Haber: Asus Transformer Prime'ın Türkiye çıkış tarihi, SE Xperia ARC HD, Windows 8 ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
16.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Video Haber'in yeni bölümünde gündemdeki gelişmeleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Türkiye'de ilk defa Asus'un Tegra 3 işlemcili Transformer Prime'ın ülkemizdeki çıkış tarihi ve satış fiyatını açıklıyor, Sony Ericsson Xperia ARC HD'nin gün ışığına çıkan yeni detaylarını, Windows 8'in betası ve uygulama mağazasını, Art Lebedev'in yeni nesil klavyelerini ve AMD HD 7900 serisi için gündeme gelen satış fiyatlarını masaya yatırıyoruz.

• çok güzel bir video olmuş teşekkürler
  • keyifle izledim,teşekkürler.
    amd'nin resmi açıklamalarını jet hızıyla bekliyorum
  • video için teşekkürler..
  • Mobildeyim de transformer prime ne kadarmış?
  • Gerçekten çok güzel video olmuş, emeğinize sağlık.
  • Elinize sağlık, ben de zevkle izledim. Teksiniz bu alemde :)
  • mobil arti yurtdişi belki izleyenler yazar okuruz mesaj bulunsun
  • teknoloji her zaman heycan verici malesef güzel ülkemiz tüketiyo ancak inş.zaman gelir bizimde markalarımız olur.
  • 649$ +KDV dock station olmayan modeli..
    749$ +KDV dock station dahil modeli.. ama bunlar kac GB'lik modelleri onu soylemedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elguug

649$ +KDV dock station olmayan modeli..
    749$ +KDV dock station dahil modeli.. ama bunlar kac GB'lik modelleri onu soylemedi.

Merhaba,

32GB kapasiteli ve 3G olmayan model için geçerli o fiyatlar zaten hali hazırda Transformer Prime'ın 3G'li bir versiyonu bulunmuyor.

Sevgiler,

Erdi ÖZÜAĞ
    Donanimhaber.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: Elguug

649$ +KDV dock station olmayan modeli..

Merhaba,

32GB kapasiteli ve 3G olmayan model için geçerli o fiyatlar zaten hali hazırda Transformer Prime'ın 3G'li bir versiyonu bulunmuyor.

Sevgiler,

Erdi ÖZÜAĞ
    Donanimhaber.com

Tesekkurler bilgilendirme icin patron
  • Video icin tesekkurler.
    @fx57
  • Bilgilendirici, güzel video olmuş. Teşekkürler Fx57.
  • PC ye gittiğimde izleyecem.. güzel konular var..
  • Sony Ericsson Xperia Nozomi ile Sony Ericsson Xperia Arc HD aynı modeller mi acaba?Kafam karıştı.Video için teşekkür ederim.
  • Videodaki Xperia ARC HD değil. Çünkü şu anda güncel olan Xperia ARC, adını tasarımının "ark" gibi olmasından alıyor. Bu videodaki ise arkası düz odun gibi bir şey, ARC ile uzaktan yakından alakası yok...Eğer piyasaya çıkarsa farklı bir adla çıkar veya hiç çıkmaz.
  • izleyelim... ilgimi çekiyor fazlasıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iAndroid

Videodaki Xperia ARC HD değil. Çünkü şu anda güncel olan Xperia ARC, adını tasarımının "ark" gibi olmasından alıyor. Bu videodaki ise arkası düz odun gibi bir şey, ARC ile uzaktan yakından alakası yok...Eğer piyasaya çıkarsa farklı bir adla çıkar veya hiç çıkmaz.

+1
  • izledim gerçekten çok bilgilendirici
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.