Şimdi Ara

BENİM NEDEN HİÇ SEVGİLİM OLMADI...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
7
Favori
16.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bunu 27 yıldır çözemedim....VARMI BENİM GİBİ....Evlenecek kız dahi bulamayan..

• quote:

Orijinalden alıntı: denge32

quote:

Bunu 27 yıldır çözemedim....VARMI BENİM GİBİ....Evlenecek kız dahi bulamayan..

ben kardeş
  • Yani türümün tek örneği değilim..hocam sendemi hiç bulamadın
  • quote:

Orijinalden alıntı: denge32

Yani türümün tek örneği değilim..hocam sendemi hiç bulamadın

Benimde 1 tane oldu omrum boyunca bir daha olmiycak
  • 1 tane bile olmayan çok insan varmı acaba benim gibi...Bunalıma giriyorum bazen....
  • yokmu.....
  • benim de hic olmadi ama 17 yasindayim hic olmayan cok yani ne yalan soyliyeyim ama 27ye kadar biraz fazla mi olmus ne...
  • yaş 22 tık yok
  • EVLENECEK KIZ BİLE BULAMIYORUM...Yaşıtlarım birer birer evleniyor... ben bir kızla oturup başbaşa çay bile içmedim
  • Yıllardır soruyorum kendime nerde hata yapıyorum bulamadım bir cevabını
  • ...........
  • Hocam 18 yaşındayım sadece 2 kez oldu ama nasıl oldu çok çocukça ilişkiydi bunlar cidden insan büyüdükçe geçmişte yaşadıklarına gülüyor şimdiki sevgililer parkda markda yiyişirken biz elinden tutup sarılmakla yetiniyorduk şöyle evlenicek bir kız bulsam hiç kaçırmam beni seven beni bırakmıyıcak birini bulsam cidden kendimi ona adayabilirim
  • memlekette kız arkadaşı olmayan yok benden başka...MİLLET BENİM YAŞIMA GELİNCE ÇOLUK ÇOCUK SAHİBİ OLMUŞ...Ben bir kızın elini bile tutmadım
  • ........
  • Değişik kurslara yazılıp çevre yap belki çalıştığın işten dolayı fazla kızlarla iç içe değilsindir.Örneğin ingilizce kursu olabilir.Hem ingilizce öğrenme ayağına bir kızla rahatça muhabbete girebilirsin hemde bu tarz kurslar aylarca sürer Ancak kızların yoğun olduğu yerlerde takılarak amacına ulaşabilirsin.İş biraz sende bitiyor millet okey oynarken bile sevgili yapıyor bu forumda konusu vardı
  • Vallaha üniversiteye gidiyorum 26 yaşındayım bu sene dgs ile bu okula girdim.Okul başlayalı 2,5 ay oldu daha doğru düzgün muhabbet ettiğim kız yok.Sınıfa, okula bakıyorum en uyuz tiplerin bile sevgilisi var.Bu duruma şaşırıyorum çünkü benle şöyle 5 dakika muhabbet eden bile yok.Sorun nedir anlamadım kimseden bu konularla ilgili bir tavsiye gelmedi.Hani biri desin giyimin kötü, ne bileyim tavırların soğuk falan desin bende bir hata varsa düzelteyim ama yok.Bazen bütün gün bunları düşünüyorum.Geçen sene diğer okuldayken de kızlarla pek muhabbetim yoktu.Bu durum beni rahatsız ediyor ama herhangi bir çözümüm yok.
    Yaşıtlarım evlendi ya da şimdiye kadar 20 tane kız değiştirmişlerdir ama ben 2-3 kızla birkaç gün takıldım sadece.
  • bizdede yok manita arkadaşlar rahat olun tek tabanca takılın herşeyin bir zamanı vardır bir anda oluverir beklemediğin anda olaylar gelişir vs vs akışına bırak...
  • Nasil olmaz ya 26 yasindayim yazmis birisi hic kiz arkadasim olmadi

Ben 24 yasindayin ciktigim kiz cok oldu bence sizde sorun var

Ne bilim kizlari etkilemeyle ilgili bi seyler okuyun onlara anlamli bakin sadece sex objesi olarak gormeyin ne bilim iste arastirin sorun sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 dakika da bir sayfa yenilemek, bilgisayar basinda vakit harcamak yerine cik dolas, sosyalles biraz. Hic arkadasinda mi yok? Onlarla cik, ille tanidik olmasi sart degil karsinda ki bayanin, tanis. Korkak olma, hayir derse diye dusunme. Kaybedicek neyin var? Yuzsuz ol biraz, yavsak olma ama. Bilgisayar basinda durma da ne yapiyosan yap.
  • Bir insan çocukluğundan itibaren sosyal yetişmediyse ne yaparsa yapsın faydasız , sadece mevcut kapasitenin tümünü kullanır sınıf atlayamaz. Demek istediğim olay sizde arkadaşlar, tamamen insanlarla iletişimi iyi tutmakla bağlı olan bi durum ve insanlarla iyi iletişim kurabilmekle , zekayı iyi kullanabilmekle alakalı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fox90 -- 7 Aralık 2011; 18:05:18 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.