Şimdi Ara

Samsung ile Galaxy Nexus, Galaxy Note ve Android 4.0 güncellemelerini konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
21.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi Mobili Bölüm Kıdemli Yöneticisi Osamah Hamdan ile yeni nesil akıllı telefonlar Galaxy Note ve Galaxy Nexus'un merak edilen yanlarını ve ayrıca Galaxy S II gibi üst seviye modellerin ne zaman Android 4.0 güncellemesi alacağını konuştuk. 

• Konuşma için teşekkürler. Demek ki Türkiye'yi de içinde kabul ettikleri "Middle East" bölgesinden bu adam sorumluymuş.

Ayrıca, ya bazı soruları yanlış anlıyor ya da bilerek başka şeylerden bahsediyor.
  • Adam çok konuşuyor ama hiçbir şey söylemiyor, tam bir pazarlamacı.
  • What much pound, that much sound..
  • Siz Angara'da hava nasıl diyorsunuz o "gol olur izle izle" diyor.Herif hiç oralı değil.Acaba nereli?Esprimi yaptım.Şimdi gidiyorum
  • sorularin asil cevabını hic vermiyor..kacamak cevaplar veriyor. :-))
    videoyu iyi izledigimizde bunu cok iyi anliyoruz..
  • pentil sordu süper amoled den bahsetti ikide birde touch wizz dedi
  • Benim için önemli olan ICS tarihiydi onuda saliseler içinde cevapladı.Bana henüz bilgi gelmedi bilmiyorum diye.peh
  • xda developers olmasa ne olurdu bu android'in hali ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

xda developers olmasa ne olurdu bu android'in hali ?

Bırakta onu androidciler düşünsün sen git çürük elmanda bi sağ bi sol yapmaya devam et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse yoktan yere bir ergen yüzünden ceza almaya değmez.

Tarafsız yorum yapınca birilerinin canını yakmasından hoşlanmıyorum ama gerçekler acıdır. Zaten samsung'un xda developers a verdiği desteği hepimiz biliyoruz, bunda herhangibir artniyet arayanın ciddi sorunları vardır.
  • quote:

Öyle birşeyin olmaması imkansız.O olmazsa başkası olurdu.Nihayetinde kaynak kodları yayınlanıyor boşa yayınlanmıyor.Asıl jealbreakciler olmasa nolurdu soruyu böyle sorman gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Öyle birşeyin olmaması imkansız.O olmazsa başkası olurdu.Nihayetinde kaynak kodları yayınlanıyor boşa yayınlanmıyor.Asıl jealbreakciler olmasa nolurdu soruyu böyle sorman gerek

Hahaha :-) cevap oturmuş hocam, bizi ergen yaptınız yine ne diyeyim size :-)
  • quote:

quote:

Senin cevabını vereyim.

"Öyle birşeyin olmaması imkansız.O olmazsa başkası olurdu." yani yapacak biri illaki çıkardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 6 Aralık 2011; 12:33:03 >
  • arkadaslar üst segmen telefonlari icledim size tafsiyem .. su sekilde tavsiylrim . almanya satis fiyetlari ile-- galaxy s note HTC Sensation XL Galaxy Nexus
    500 euro civarlari . bunlarin aralarinda size note haric ikisini tafsiye ederim cünkü hem ele daha cazip sigiyor hemde kasalari daha kaliteli note cok basit duruyor...eger daha ucuz birsey derseniz Nokia Lumia 800 tavsiye edebilirim 370 euro fiyatinda ekran biraz daha dusuk ama kasasi güzel ve gayet stabil calisiyor acikcasi nkya bu telefonla kendini biraz toparlar gibi geliyor
  • quote:

quote:

quote:

Senin cevabını vereyim.

"Öyle birşeyin olmaması imkansız.O olmazsa başkası olurdu." yani yapacak biri illaki çıkardı.

Algılama problemi mi var sende hocam.Burda jealbreak daha zor olduğundan bahsediyorum..Bizim marketin çırağı bile kendine tema custom rom hazırlayabiliyor.Adı üstünde açık kaynak.Bu işletim sisteminin geliştirici olmayıp İOS un olabileceğinimi düşünüyosun. Ayrıca sadece xpa developer yok bir sürü geliştiricisi var android in.Biraz yazarken diğer mobil sistemleride düşünüp öyle yazmalısın.Android in geliştiricisi olmaması gibi bir durumu yok.Ama jealbreak olmayabilir halada yok şuan galiba İOS 5 in tam şekilde.

NoT=Jealbreakçiler İOS ta açık yakalar bulamazlarsa yapamaz.Androidte Açık olanı optimize eder.Aradaki fark budur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 6 Aralık 2011; 13:12:16 >

• Evet türk kullanıcılar hep daha iyisini istiyor türk pazarı önemli samsung için :D
  • adam kayda değer hiç bişey söylemedi
  • galaxy note 2249 tlden ülkemize giriş yapmış hayırlı olsun ve teknosanın stoklarında kalmamış bide kriz var para yok derler... :(
  • Böyle röportajlarda zaten büyük bir haber yada tarih vermesi imkansız ürün tanıtmak için çıkmış. Düşünsene adamın dh ye röportajda ics tarihi verdiğini. Böyle kıyağı kimseye yapmazlar resmi açıklama yaparlar bunlarla ilgili
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.