Şimdi Ara

AT&T, 4.5-inç AH-IPS HD ekranlı LG Nitro HD'nin satışlarına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
4.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

LG Mobile'ın, 4.5-inç boyutunda ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde dokunmatik AH-IPS ekranıyla ön plana çıkan akıllı telefonu Nitro HD'nin AT&T aracılığıyla satışlarına başlandı.

2-yıllık sözleşme karşılığında 149.99$'a (100$'lık indirimle), sözleşmesiz olarak ise 599.99$'a satılan Nitro HD, 1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemciden, Adreno 220 grafik biriminden ve 1 GB RAM'den güç alıyor; Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3.5 (Gingerbread) sürümünü kullanıyor. Akıllı telefonun ileri vadede Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi alacağı belirtiliyor.

LG Nitro HD'nin göze çarpan diğer teknik özellikleri ise şu şekilde;

• Dörtband GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) şebekesi ve HSPA (21 Mbps HSDPA, 5.76 Mbsp HSUPA) desteği

• LTE (4G) desteği

• 3.5 mm kulaklık girişi

• 4 GB dahili flash bellek + 32 GB'a kadar microSD kart girişi (Kutu içeriğinde 16 GB kart mevcut)

• 8 MP kamera, otomatik odaklama, LED flaş

• 1.3 MP ön kamera

• 1080p video kaydı

• Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi Direct, DLNA

• Bluetooth 3.0

• GPS

• MHL bağlantısı

• 1830 mAh batarya

• Yalnız bana mı öyle geliyor, bilmiyorum. Fakat arayüz olayını LG beceremiyor.
  • tasarım olmamışşşş
  • Donanımsal olarak gerçekten harikulade bir telefon 329 ppi değeri de çok iyi tek kötü yanı 4G desteği ile gelmesi,Türkiye de kullanılamıyor olması (4G için söyledim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OvernightSensation -- 6 Aralık 2011; 0:19:36 >
  • beklediğim telefon şu an itibariyle
  • 4g nin burada kullanılamıyo olması niye kötü olsun ki sonuçta ekstra bir özellik zaten 4g li telefonlar yaygınlaştıkça burdada kullanıma er ya da geç açılacaktır,ayrıca 600$ çok iyi bir fiyat burda ne kaadr olur onu bilemem
  • Bu ne hız yahu? Cihaz duyurulalı ne kadar oldu ki, hızlı girdi piyasaya. LG hep erkenden giriyor piyasaya ama gerisini getiremiyor...
  • Yorumlar şaka gibi.. iphone 649$ pahalı oluyor 600dolarlık telefon için "çok iyi fiyat" deniyor.. seçmece yorum mu yapılıyor anlamadım!! pahalı denmesi için sadece "iphone" adını taşıması mı gerekiyor? Yeri gelmişken değinmeden edemicem. konu üzerinde iki laf daha edeyim. iphone çok pahalı deniyor 16GB "malum" sitelerden "garantili" (reklam yapmak istemedim) 1500TLye alınıyor. galaxy s2nin fiyatı 1700TL ama nedense ateş püskürtülüyor iphone'a çok pahalı forever samsung gibi çocukça sloganlarda hiç eksik olmuyor.. ucuz demiyorum bu fiyatlarına ama 650dolar telefon pahalıysa 600 dolar telefonada ucuz gözüyle bakılması anlaşılır bir durum değildir.. yorumları okuyanda adamların her çıkan telefonu aldığını zanneder..
  • kur mahvediyor herşeyi.

2008 yazında 1.18di dolar hey gidi günler...
  • mavizaman5 ;
    kur mahvediyor herşeyi.

2008 yazında 1.18di dolar hey gidi günler...

2000 senesindede 50 kuruştu 2 dolar 1 tl yapıodu valla şimdi 2 lira bir dolar batsınnn bu dünyaaa...
  • Çok çabuk piyasaya çıktı hayret,biraz daha uygun olsa alınır aslında.
  • Dun kadikoyde gordum bi tane elime aldim fakat sanki biraz basit durdu yani o donanim ve ozelliklere azcik guzel tasarim eklenseydi mukemmel olurdu. Fiyatida 1.750 TL
  • soldan üçüncü (ön profil) resimdeki takvim simgesi sizede birşeyi anımsattı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangdasire

soldan üçüncü (ön profil) resimdeki takvim simgesi sizede birşeyi anımsattı mı?

30 Agostos ;) baska bi sey aklima gelmiyor, sen soyle neymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@hm@

quote:

Orijinalden alıntı: mangdasire

soldan üçüncü (ön profil) resimdeki takvim simgesi sizede birşeyi anımsattı mı?

30 Agostos ;) baska bi sey aklima gelmiyor, sen soyle neymis

o zaman şu resimdeki calendar simgesine dikkat:
    AT&T, 4.5-inç AH-IPS HD ekranlı LG Nitro HD'nin satışlarına başladı

ikisinin arasındaki tek fark biri 12 diğeri 30. günü gösteriyor.ayrıca bu s60v5 e ait bir görüntü.

edit:bozuk link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mangdasire -- 8 Ocak 2012; 20:50:26 >

• Hmm ona bakarsan iphonede her gunu gosteriyor:) kopya diyosun yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@hm@

Hmm ona bakarsan iphonede her gunu gosteriyor:) kopya diyosun yani

kopya olacağını sanmıyorum ama çok benziyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.