Şimdi Ara

Barcelona - Real Madrid | El Clásico | 2016 - 2017 | 03.12.2016 | 18:15 (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.515
Cevap
12
Favori
104.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan skor maçtan önceki tahminim gibi konuda da yazmıştım. Daha gol olur fakat real bu havayla maçı vermez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    yok
  • beşiktaşlı emre kullanıcısına yanıt
    kahrolası reklamı nasıl kapattın
  • Matheu bek mi oynuyor

• Sarışın uzun boylu arkadaşı bek yapmışlar galiba

4.gol attık mı iyice rahatlarız.
  • Bu Pique denen elemanın ağır torpili var galiba takımda. Bunu halı sahaya çağırmam lan stoper diye.
  • HALA MADRİD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Bu Pique denen elemanın ağır torpili var galiba takımda. Bunu halı sahaya çağırmam lan stoper diye.

pique de seni halısaha ya çağırsa da oynasak diye bekliyodu zaten
  • Hakem real'e basmış yalniz parayi. Yine de Hala Madrid!

• Vaudeville kullanıcısına yanıt
    Eskiden iyiydi, hep shakira bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta

quote:

quote:

quote:

Bu Pique denen elemanın ağır torpili var galiba takımda. Bunu halı sahaya çağırmam lan stoper diye.

Adam beş kuruşluk top oynayamazken dünyanın en iyi 5 takımından birinde as stoper olarak oynuyor ve 7 sülalenin kazanacağı paradan fazlasını kazanıyor. Çok mu hoşuna gidiyor?

sülalemi bilmeden hakkında bu kadar rahat yorum yapman epic fail olmuş. Bu adam dünyanın en iyi 5 takımından birinde as stoper olarak oynuyorsa, demek ki kaliteli bir stoperdir. Senin burda gerine gerine dalga geçip bi maç performansıyla eleştirmen zaten futbol bilgini gösteriyor. Benim hoşuma gitmesi ne alaka ? Bu kadar saçma soru görmedim ben. Aynen çok hoşuma gidiyor pique oynayınca deliriyorum. Cidden ruhsal problemlerin var.

Ruhsal problemi olan sensin gereksiz yere 'snki o sni hlı shya cqryodu tmm mıaaaa?' çekiyosun bana burda. Çocuk gibi polemik yaratma. Git başka yerde eğlen.
    Çok kaliteli olduğu aşırı belli adamın her yanından kalite akıyor ondan 3 senedir takımın en çok eleştirilen oyuncularının başında geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MDV

ne 3 tanesi gol yemeyiz Madrid'den bu rekor aralık sonuna dek devam edecek

?
  • İlk yarıyı kaçırdım ama maçın kırılm anı Iniesta'nın muazzam hatası. Geçen sezon da olduğu gibi Messi ve Ronaldo yine etkisiz kaldı sanki (ilk yarıyı bilmiyorum)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Adam beş kuruşluk top oynayamazken dünyanın en iyi 5 takımından birinde as stoper olarak oynuyor ve 7 sülalenin kazanacağı paradan fazlasını kazanıyor. Çok mu hoşuna gidiyor?

sülalemi bilmeden hakkında bu kadar rahat yorum yapman epic fail olmuş. Bu adam dünyanın en iyi 5 takımından birinde as stoper olarak oynuyorsa, demek ki kaliteli bir stoperdir. Senin burda gerine gerine dalga geçip bi maç performansıyla eleştirmen zaten futbol bilgini gösteriyor. Benim hoşuma gitmesi ne alaka ? Bu kadar saçma soru görmedim ben. Aynen çok hoşuma gidiyor pique oynayınca deliriyorum. Cidden ruhsal problemlerin var.

Ruhsal problemi olan sensin gereksiz yere 'snki o sni hlı shya cqryodu tmm mıaaaa?' çekiyosun bana burda. Çocuk gibi polemik yaratma. Git başka yerde eğlen.
    Çok kaliteli olduğu aşırı belli adamın her yanından kalite akıyor ondan 3 senedir takımın en çok eleştirilen oyuncularının başında geliyor.

en başta asıl bu pique yi halısahaya çağırmam .s .s kezban ayakları çeken sendin. Sanki senin bunu yazman çok olguncaymış gibi gelip bana burda çocuklaşma diyorsun. Bi insan bi konuda eleştirilince kalitesiz olduğunu da bu saçma yorumdan görmüş oldum. Messi eleştirilmiyor mu ? Ronaldo hiç mi eleştirilmedi futbol hayatı boyunca. evillol koyup eğlenen sensin gelmiş bana git başka yerde eğlen diyo. Sizin gibi keko profilli üyelerin forumdan silinmesi gerekiyor.

• İşte bu be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeNcİLMaN

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

ne 3 tanesi gol yemeyiz Madrid'den bu rekor aralık sonuna dek devam edecek

?

yahu psj ile maçı izleyen her kes bilirdi 3 gol yiyecegimizi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

/>

Aa Busquets.

Futbolcu müsvetteleri ile karıştırmayalım.

Evet Ronaldo'yu, yani dünyanın en iyi futbolcusunu Busquets gibi bir tiyatrocuyla karıştırma.

Get lost.

barca harbi tiyatrocuymuş hele pepe bile inanmıstır kranponla bastıgına...

• bu senede takimda iş yok ligte şampiyon oluruz belki ama şl çok zor
    reali tebrik ederim haketmişler
    pique de ilkinde elle oynadin bari ikincisinde oynama ilkinde oynamamış olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: ru1Nz

İlk yarıyı kaçırdım ama maçın kırılm anı Iniesta'nın muazzam hatası. Geçen sezon da olduğu gibi Messi ve Ronaldo yine etkisiz kaldı sanki (ilk yarıyı bilmiyorum)

İlk yarıyı izleseydin böyle düşünmezdin.Maç gerçekten de farka gidecekti Benzema ve Ronaldo Rodriguez anlaşabilseydi tam manasıyla.

Zaten 2 tane Benzema fazla koşturduğu için mutlak golü kaçırdı.Ronaldo'nun da 3 e 2 2 ye 2 lerde 2 3 tane anlaşamadıkları hatalı pası vardı.
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.