Şimdi Ara

İzlediğin En İyi Vampir Filmi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
14.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim için ilk sırada John Carpenter’s Vampires (1998) geliyor sonra Blade güzel filmler
  • alacakaranlık

yok la ben onu izlermiyim hiç
  • Hocam tavsiyelerini dikkate alıp, söylediğin filmlerden bir kaçını indirmiştim. Biraz önce FRIGHT NIGHT filmini iledim. Anck bu kadar saçma ve boş bir film olamaz, sanıyorum vampir konusunun bana saçma geliyor olmasından kaynaklı. Bir daha da zor izlerim vampir filmi. Diğerlerini de izlemeden siliyorum şuan, teşekkürler yine de tavsiyelerin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Hocam tavsiyelerini dikkate alıp, söylediğin filmlerden bir kaçını indirmiştim. Biraz önce FRIGHT NIGHT filmini iledim. Anck bu kadar saçma ve boş bir film olamaz, sanıyorum vampir konusunun bana saçma geliyor olmasından kaynaklı. Bir daha da zor izlerim vampir filmi. Diğerlerini de izlemeden siliyorum şuan, teşekkürler yine de tavsiyelerin için.

Mirim sende hemen su koyuvermişsin. Öyle bir tane film izlemekle bu defter dürülür mü? Fright Night sana komik gelmiş olabilir lakin filmin yapım yılını baz alıcak olur isek o film, zamanının en iyi vampir teen slasher'ıdır. Zira o tarihe kadar benzer türevde filmler nadirdir. Şimdi o filmi ayrı tutalım. Anlaşılan seni onunla demleyemiycez. Bence sen kendine bir şans daha tanı ve Bram Stoker's Dracula filmini bir izle.. Ondan sonrada Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles filminide izle.. Daha sonra yine uğra bi buraya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

Hocam tavsiyelerini dikkate alıp, söylediğin filmlerden bir kaçını indirmiştim. Biraz önce FRIGHT NIGHT filmini iledim. Anck bu kadar saçma ve boş bir film olamaz, sanıyorum vampir konusunun bana saçma geliyor olmasından kaynaklı. Bir daha da zor izlerim vampir filmi. Diğerlerini de izlemeden siliyorum şuan, teşekkürler yine de tavsiyelerin için.

Mirim sende hemen su koyuvermişsin. Öyle bir tane film izlemekle bu defter dürülür mü? Fright Night sana komik gelmiş olabilir lakin filmin yapım yılını baz alıcak olur isek o film, zamanının en iyi vampir teen slasher'ıdır. Zira o tarihe kadar benzer türevde filmler nadirdir. Şimdi o filmi ayrı tutalım. Anlaşılan seni onunla demleyemiycez. Bence sen kendine bir şans daha tanı ve Bram Stoker's Dracula filmini bir izle.. Ondan sonrada Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles filminide izle.. Daha sonra yine uğra bi buraya..

Yalnız şöyle bir olay var benim izlediğim film 2011 yapımı olan.

Bir de, tavsiye ettiğin VAMPIRES filmi vardı, bir arada onu izleyeyim, tekrar yorumumu yaparım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

Yalnız şöyle bir olay var benim izlediğim film 2011 yapımı olan.

Bir de, tavsiye ettiğin VAMPIRES filmi vardı, bir arada onu izleyeyim, tekrar yorumumu yaparım.

Aman dostum. Bende şaşırdım biran. Zira 1985 yapımı Fright Night güzel filmdir. 2011 versiyonunu ben de izledim geçenlerde. Söyleyebileceğim tek şey film çok çok kötüydü. O derece berbat yapmışlar. Oyunculuk çok kötü, efektler berbat ve herşeyden önemlisi 85 versiyonunun ruhundan çok çok uzak bir film yapmışlar..

Az öncede dediğim gibi sen,

1992 yapımı Dracula'yı (Gary Oldman, Keanu Reeves, Anthony Hopkins)
    1994 yapımı Interview with the Vampire'ı (Tom Cruise, Brad Pitt, Antonio Banderas)

bir de, 1998 yapımı üstad John Carpenter'ın Vampires filmlerini bir izle.. Belki az da olsa fikrin değişebilir.

Ha unutmadan, 85 yapımı Fright Night'ıda bir ara listene al mirim.. Hadi kolay gele..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elzemsin -- 26 Aralık 2011; 1:16:10 >
  • Tamamdır hocam 26 sene önceki versiyonunu da mutlaka izleyeceğim, tavsiyeler için tekrar saol.
  • Tekrar merhaba kardeşim. John Carpenter'ın yönetmenliğini yaptığı VAMPIRES filmini izledim az önce. 2011 yapımı Fright Night filminden kat kat daha iyiydi. Film bende hayranlık uyandırmasa da hiç sıkmadı ve gayet güzel izledim. Zaten yeni tarzımın vampir filmleri olmasını da beklemiyorum :) Sadece ilk defa bir vampir filmi beğenmiş oldum, teşekkürler.
  • quote:

Tekrar merhaba kardeşim. John Carpenter'ın yönetmenliğini yaptığı VAMPIRES filmini izledim az önce. 2011 yapımı Fright Night filminden kat kat daha iyiydi. Film bende hayranlık uyandırmasa da hiç sıkmadı ve gayet güzel izledim. Zaten yeni tarzımın vampir filmleri olmasını da beklemiyorum :) Sadece ilk defa bir vampir filmi beğenmiş oldum, teşekkürler.

Rica ederim mirim. Ne demek.. Filmi beğenmene sevindim. Üstad John Carpenter bu işlerin piridir. Filmografisine baktıysan anlamışsındır zaten. Yanlış anlaşılma olmasın, piri derken vampirlik üzerine değil, korku sineması üzerine demek istedim. Halloween, The Fog, The Thing, Christine, They Live, Prince of Darkness, Big Trouble in Little China gibi filmleri çoktan kült seviyesine ulaşmış durumdalar. Vampirlik olgusu zaten öyle hayranlık uyandırılıcak bir mevzu değil. Hal böyle oluncada vampirlik üzerine çekilen filmleri izlerken hikayenin ana temasından ziyade, izleyiciyi ne derece içine çekebildiği önemli. Yönetmenin vizörü, sekanslar, görsel efektler, sağlam bir kurgu, filmin çekildiği mekan ve yaratılan atmosfer.. Ve herşeyden önemliside doğru bir cast çok önemlidir. (Örn:Interview with the Vampire: Tom Cruise, Brad Pitt, Antonio Banderas, Christian Slater) İşin içine bir de ölümsüz aşk hikayesi falan eklersen, tabir-i caizse tam anlamıyla "yemede yanında yat" tarzı bir film yaratmış olursun. Örn: Twilight serisi gibi. (Ha çok iyi bir film mi diyecek olursan değil tabi.Ama milyonların izlediği bir film olmuş olmasıda işin diğer tarafı. Lakin kesinlikle benim tarzım değil, antiparantez belirtmek isterim)

Hocam sana daha öncede bahsettiğim gibi, vampirlik mottosu üzerine çekilen filmleri izlerken, kaliteli yapımlar olmasına dikkat et derim. Çünkü piyasada saçmasapan bir sürü film var.. Burada mevzu, hikayenin gerçekciliğinden ziyade, filmin içine ne derece hapsolduğumuzdur. Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elzemsin -- 27 Aralık 2011; 16:47:21 >
  • From Dusk Till Dawn (1996)Çok güzel filmdi ben filmi izlerken vampir filmi olduğunu bilmiyordum.İlk yarısı Suç 2. yarısı korku.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weneorn

1-Bram Stoker's Dracula
    2-Underworld-1
    3-Interview with the Vampire

+1903
  • Biraz önce Dracula Bram Stoker's filmini izledim. Vampir filmlerini zaten sevmezdim artık hiç sevmiyorum.

2/10
  • quote:

Biraz önce Dracula Bram Stoker's filmini izledim. Vampir filmlerini zaten sevmezdim artık hiç sevmiyorum.

2/10

demedimmi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa1802

quote:

Biraz önce Dracula Bram Stoker's filmini izledim. Vampir filmlerini zaten sevmezdim artık hiç sevmiyorum.

2/10

Dedin dedin aferin hep boz böyle beni.

Yine de
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alfa1802

quote:

2/10

Dedin dedin aferin hep boz böyle beni.

Yine de

• Daybreakers (2009)
  • From Dusk Till Dawn(1996)
    Çok güzel bir Tarantino filmi.Salma Hayek'in Dansı için bile izlenilir.
  • Van Helsingi tek geçerim süper bide karanlıklar ülkesi
  • Şimdilik blade serisi...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.