Şimdi Ara

Sony 2012'de Aile Oyunlarına Hedeflenecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Sony Avrupa'nın yeni müdürü Jim Ryan, Playstation 3'ün 2012'de yapacakları hakkında konuştu. Jim Ryan'ın dediğine göre 2012 yılında Sony'den daha çok aile eğlencesine yönelik oyunlar göreceğiz.

Resmi Playstation dergisine Jim Ryan, "İleride de göreceksiniz, artık aile eğlencesine ve gençlere yönelik oyunlara da yoğunlaşacağız." şeklinde bir açıklamada bulundu. Açıklamanın ardından Jim Ryan, "Bu durumdan çekirdek oyuncu kitlesi fazla etkilenmeyecek. Zaten onlara yönelik tonlarca planımız var." diyerek devam ettirdi.

Sony'nin her kitleye önem vermesi, yeni konsol alacak olan kişiler adına Playstation 3'ün tercihini daha da güçlendirecektir. Açıklamalara bakılırsa Sony, Move'un değerini 2012'de verecek gibi.

• İlk yorum benden . Şimdi ilk yorum yapanları gittiği o eşsiz dünyaya uçuyorum görüşürüz
  • aile üyelerinin ortak oynadığı oyunlar eğlenceli olabilir böyle bir açıklamada yapıldıysa kaliteli işler çıkacaktır ama Move'un oyunlar içinde kullanışlı olması da önemli tabi
  • Bize Move aldıracağı kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: henteo

İlk yorum benden . Şimdi ilk yorum yapanları gittiği o eşsiz dünyaya uçuyorum görüşürüz

Bi kere güldürdü tekrarlamanın mantığı yok,
  • grand theft auto:family :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: henteo

İlk yorum benden . Şimdi ilk yorum yapanları gittiği o eşsiz dünyaya uçuyorum görüşürüz

hocam ne içiyonuzda uçuyorsunuz redbul falanmi ?
  • Yani Casual oyunlara daha fazla yüklenecekler adam gibi oyunlar senede bir kaç kere gelecek.
  • e tabi ps3 arik grafik sunan oyunlari zorlanarak calistirdigi icin (örnegin bf3) aile oyunlarina odaklanmasi dogal olarak sony nin karina. "grafik icerikli oyunlari zorlanarak calistirsada bizim pileysiteyşın, genede idare edere eder be hafız" diyecek haliyok yani!
  • Artık sony haberlerini gülerek okuyorum bune ya yakında adlarını değiştirp nintendo yapacaklar her şeyleri nintendo çakması bir firma bukadarmı fikir üretemez sadece çalar.
    Neyse asıl bunlardan sonra yine sonyfanboylar yok nintendo çocuk oyunu sony hardcore diye gezerler .
  • gad of vor a noldu ayıptır sorması ????
  • O kulvarda atı alan üsküdarı geçti, Wii zaten aşmış durumda, Kinect de yavaş yavaş ısınıyor. Sony'nin işi zor. Böyle şeylerle uğraşacaklarına yeni bir KZ yapsınlar.
  • Nintendo taktiği.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.