Şimdi Ara

Samsung 7 Chronos (i7-2675QM - HD 6750M) [Oyun Testleri Eklendi] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
959
Cevap
9
Favori
70.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aranızda chronos bilgisayarında GTA IV oynayan var mı? Ben kurdum fakat çok donuyor. internette ki çözümlerini denedim yine donma devam ediyor. birde şöyle bir durum var donuyor donmasına ama fanlar hızlı bile çalışmıyor. bilgisayar ısınmıyor. (sessiz mod devrede değil)

varmı bilgisi olan?
  • ben bilgisayar prize takılıyken daha iyi performans alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullah345

ben bilgisayar prize takılıyken daha iyi performans alıyorum.

orası aşikar zaten. ama bu gta4 te başka bir sorun var. kasmaması lazım.
  • Arkadaşlar ayni modelin 2 verisiyonu var hatta girişlerine baktim birinin hdmi biraz daha sarj yerine yakin digerinin degil aralarinda 100 euro kadar fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zodd -- 9 Ekim 2012; 10:45:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodd

Arkadaşlar ayni modelin 2 verisiyonu var hatta girişlerine baktim birinin hdmi biraz daha sarj yerine yakin digerinin degil aralarinda 100 euro kadar fark var

Chronos'dan mı bahsediyorsun? Eğer öyleyse 2 değil 3 modeli var..

01, 03, 04 olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harflour -- 9 Ekim 2012; 16:14:58 >
  • şimdi bu modelini almak istiyorum ama bahsettiklerinizden hangisi oldugu hakkında bi fikrim yok

http://www.webhallen.com/se-sv/hardvara/159039-samsung_np700z7c-s02se-intel_i7-3615qm-8gb-750gb-gt_650_2gb-17.3-win7_hp
  • quote:

şimdi bu modelini almak istiyorum ama bahsettiklerinizden hangisi oldugu hakkında bi fikrim yok

http://www.webhallen.com/se-sv/hardvara/159039-samsung_np700z7c-s02se-intel_i7-3615qm-8gb-750gb-gt_650_2gb-17.3-win7_hp

ülkeye gelmedi 4-5 aydır. Artık büyük ihtimalle de gelmez. Çok iyi bir bilgisayar ekran ve ağırlık olarak en iyisi denebilir.

• ben isveçte yaşıyorum 3000 tl civarina tekabul ediyor fiyati aslında ekran karti iyi ancak ram 8gb bana biraz az geldi bi başka model var 8 gb ram var ama hd saçma sapan bi ekran kartı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harflour

arkadaşlar aranızda chronos bilgisayarında GTA IV oynayan var mı? Ben kurdum fakat çok donuyor. internette ki çözümlerini denedim yine donma devam ediyor. birde şöyle bir durum var donuyor donmasına ama fanlar hızlı bile çalışmıyor. bilgisayar ısınmıyor. (sessiz mod devrede değil)

varmı bilgisi olan?

Ben Liberty olanini oynuyorum gayet akici ve net ama 15 dakika olmadan acayip isiniyor sogutucu taksam da en fazla 1.5 saat dayanir dayansa bile ben rahtsiz oluyorum fan seslerinden falan kapatiyorum mecburen.Zaten bf3 gibi oyunlari acmiyor kasma da degil direkt acmiyor.Oyun amacli degil zaten bilgisayar.Ha arada oynarsin o zaman seni pisman etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ben isveçte yaşıyorum 3000 tl civarina tekabul ediyor fiyati aslında ekran karti iyi ancak ram 8gb bana biraz az geldi bi başka model var 8 gb ram var ama hd saçma sapan bi ekran kartı var.

8 Gb az değil. Ne iş yapacaksın bilmiyorum ama gayet yeteceğini düşünüyorum. Tasarım olarakta çok güzel. s02 modeli baktığın. onu alabiliyorsan bence kaçırma derim.

quote:

Orijinalden alıntı: aLieNWare1

Ben Liberty olanini oynuyorum gayet akici ve net ama 15 dakika olmadan acayip isiniyor sogutucu taksam da en fazla 1.5 saat dayanir dayansa bile ben rahtsiz oluyorum fan seslerinden falan kapatiyorum mecburen.Zaten bf3 gibi oyunlari acmiyor kasma da degil direkt acmiyor.Oyun amacli degil zaten bilgisayar.Ha arada oynarsin o zaman seni pisman etmez.

Oyun için yapılmamış da neresi oyun için yapılmamış? Özellikler güzel. Isınma açısından mı elverişli değil diyorsun?

• sadece s03 modelinin mi ön kısmı plastik? yoksa sadece s01 mi komple aleminyum? ben bunun plastik olayını sevmemeye başladım..
  • s03 ve s04 modelinin s01 le kasadaki farkı kasanın kenarlarına konulan küçük kauçuk ekran tutucuları ve hoparlörün konumları (sanırım) üstte konumlandırılmış.. Gözümle birebir incelemelerim sonucu söylüyorum.
    GTA 4 de kastığını söylemişsiniz. Evet doğru ben de kurdum denedim bende de kastı ve hatta görüntü bile düzgün değildi. Tahminimce sadece anakartın üzerinde bulunan ekran kartı devrede olduğundan bunu yapıyor, diğer ekran kartını oyun tanımıyor. Liberty denemedim bilmiyorum.
    Bilgisayar bence de oyun için tasarlanmamış ancak günümüz oyunlarını da rahatça açacak özellikte.
  • kasa yüzünden içimde ukte kaldı. s03 aldım. s01 den haberim yoktu malesef sonradan gördüm ama almış bulundum.

gta4 konusunda da dediğim gibi fanlar bile yüksek devirde çalışmadı bende. çok garip bir donma sorunuydu. ekran kartı konusunda ben değiştirilebilir grafik kısmından gta4 e yüksek performans seçmiştim.
    kim bilir belki de sizin dediğiniz gibidir.
    crysis2 yi çok rahat ve çok kaliteli oynadım. hiç donma yaşamadım bitirene kadar. çift fan var cihazda. bence oyun için tasarlanmamış demek biraz yanlış olur. oyun bilgisayarı değil tabiki ama oyuna elverişli. ısınma problemi yaşamadım henüz..
  • ya ben birşey daha soracağım. bu s03 modelini aylar önce 2800 liradan ucuza alanlar olmuş. ben tam bir ay önce medi markt tan 2800 liraya aldım. bu nasıl bir kazık yemektir böyle :S acaba media marktı arasam birşey olur mu? ürüne zam mı geldi sanki. anlamadım :S
  • Kasa aynı degil mı arkadaslar 15.4 olanlarının hepsinin aynı diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s01 in kasası biraz farklı. ön kısım plastik değil bütün alemünyum. ve bildirim ışıklarının hizasında delikler var hoparlör deliği gibi.

http://www.samsung.com/tr/consumer/pc-peripherals-printer/notebook-computers/high-performance/NP700Z5C-S01TR

bu linkten üstten görünüm resmine bak.
  • s02 modelinin 15' olani yokmudurki 2.5 kg diyor kocaman bir pc..
  • quote:

Orijinalden alıntı: harflour

quote:

Orijinalden alıntı: justwritingmyname

ben de dün itibariyle katıldım aranıza.Birazdan gidip crysis alıp deneyeceğim(bilgisayarı oyun ile deneyen bir nesilin evladıyım). Sormak istediğim bi şey var.Wifi kapama açma için fn+f12 kullandığım zaman bir süre yükleniyor diyerek bekletiyor beni çok hızlı yapmıyor bu işi o yüzden anlayamadım.Bluetooth ve wifi birlikte mi açılıp kapatılabiliyor sadece, ayrı ayrı açıp kapatabilmem lazım diye düşünüyorum ?

fn+f1 yaptığında karşına her laptopda olması gereken çok güzel bir ayar sayfası gelecek. sayfada soldaki menüden kablosuz ağ kısmından ayrı ayrı kapatabilirsin. fn+f12 yaptığında bütün kablosuzlar kapanıyor o yüzden bekletiyordur. bluetooth açması birazcık geç olabiliyor.

çok teşekkürler yanıtınız için.(biraz geç oldu farkındayım)

• quote:

s02 modelinin 15' olani yokmudurki 2.5 kg diyor kocaman bir pc..

s02 modeli 15 inç zaten? 17 inçler en son türkiyeye gelmedi diye biliyordum şuan geldi mi haberim yok. ne demek istediğini anlamadım doğrusu. 2,5 kg sorun ne? :S

quote:

Orijinalden alıntı: justwritingmyname

çok teşekkürler yanıtınız için.(biraz geç oldu farkındayım)

rica ederim
  • Dostum ben isveçte yasşıyorum

bunu almayi dusunuyorum ancak 2.98 KG ve 17" devasa birşey...
    http://shopping.blocket.se/Samsung_700Z7C-S02_1392028759.htm?cg=111200&k9993=Samsung&k10138=5&k13347=5&k24097=4&k24097=5&k11151=Intel_Core_i
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.