Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar trt hd gitti frekansını bılen varmı?
  • beyler bizde televizyonu alacağız arçelik a46 leg 6b led televizyona yorum yapanlar gerçekten alıp kullandılarmı kaç gündür burayı tekip ediyoruz yardım .. aldık ama açmadan iade edicez galiba.. l
  • arkadaşlar bu bıss keylerden hangısını yazmalıyız. 0x1ffb olan mı yoksa A021230035461400 bunu mu yazıcaz. benım tv de A0212 ile başlayanı yazdım açmadı. acaba 0x1ffb olanı mı yazmam gerek yoksa ıkısını bırden mı yazmalıyım? tv sürümü3.00.7
    neyi nasıl yazacağımı soylersenız sevınırım.
  • acil yardım yarına kadar acillllllllll
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre58sivas

beyler bizde televizyonu alacağız arçelik a46 leg 6b led televizyona yorum yapanlar gerçekten alıp kullandılarmı kaç gündür burayı tekip ediyoruz yardım .. aldık ama açmadan iade edicez galiba.. l

46 inc olanını aldım ve gayet de memnunum.
  • Bahsettiğimiz 46'' TV'miz geldi. İlk olarak kısa bir inceleme yaptım.

TV'nin SD yayını harika. Menüsü kullanışlı. Lakin Kanal geçiş süresi epey yavaş. Ses çıkışı kalitesini çok beğendim. 3D sine gelince Youtube'de Top Girl 3D klibi seyrettim çok beğendim ancak islerken side by side yapıp öyle izlenecek. 2D'den 3D'ye geçiş çok muazzam olamasada farklılık göze çarpıyor. Genel olarak bu özellikleri taşıyan bir marka TV'nin yarı fiyatına alınır mı? Bal gibi alınır. Peki pişmanmıyım? Asla iyi ki almışım. Tavsiye edermiyim. Paranız çok ise gidip bir 55'' Samsung alın. He gerek yok o kadarına 3000 tl ye kadar var derseniz. Hemen bir Arçelik bayii'sine gidin :) Reklam gibi oldu ama görüşlerimde gayet samimiyimş.
    Saygılar...
  • Arkadaşlar benimde televizyon da bir sorun var sanırım . şöyle ki ister oyun oynarken ister film izlerken karanlık yada siyah ekranlı taraflar da sahneler esnasında gölgelenme oluyor. Futbolcu hizli bir şekilde koşarken sanki birde arkasında gölge geliyor gibi oluyor Anlamadın gitti bu sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Arkadaşlar benimde televizyon da bir sorun var sanırım . şöyle ki ister oyun oynarken ister film izlerken karanlık yada siyah ekranlı taraflar da sahneler esnasında gölgelenme oluyor. Futbolcu hizli bir şekilde koşarken sanki birde arkasında gölge geliyor gibi oluyor Anlamadın gitti bu sorunu

TV'de bunu engellemek için fonksiyonel ayarlar mevcut olabilir. Emin değilim ama menüyü bir kurcalayın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

quote:

Arkadaşlar benimde televizyon da bir sorun var sanırım . şöyle ki ister oyun oynarken ister film izlerken karanlık yada siyah ekranlı taraflar da sahneler esnasında gölgelenme oluyor. Futbolcu hizli bir şekilde koşarken sanki birde arkasında gölge geliyor gibi oluyor Anlamadın gitti bu sorunu

TV'de bunu engellemek için fonksiyonel ayarlar mevcut olabilir. Emin değilim ama menüyü bir kurcalayın isterseniz.

Acaba tv de bir sorun mu var diye düşünüyorum bir servis çağırsam nasıl olur ki

• quote:

quote:

quote:

Görüntü ayarlarında arka ışık ayarı diye bir ayar var onu kapat düzelebilir o açıkken görüntü bir açılıp bir koyulaşıyormuş gibi oluyor.
  • Arkadaşlar Geçen hafta 40 inc beyaz olandan aldım bir haftadır kullanıyorum.

SD yayınlar dahil görüntü süper (Sony KDL 40 ınc birtane daha var ona göre değerlendiriyorum tabii onun tekno.2 sene önceki)
    HD kanallar çok iyi üzerinde Hd uydu alıcısı olması süper
    Smart tv çok zevkli özellikle internetiniz hızlı ise Hd filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.Bunun için bir tane film kiralayan siteye girebiliyorsunuz.
    3D özelliği 2d yi 3 d yapsanız bile görüntüde bir derinlik azda olsa var.AMa benim şahsi tercihim 2 boyut
    Geçişler biraz yavaş ama bu paraya bundan iyisini almak şimdilik imkansız.Çok memnunum

Hadikapları

Digiturk uyumlu denildi Ama Modülü yok kartınız olsa bile modulsüz bir işe yaramıyor.Digitürkte modul satmadığından şimdilik uydu alıcısı takmadan digitürk izlenmiyor.

Biss key i arçeliğe sordum Tek sorunun yasal engel olduğu belirtildi bu nedenle biss key girimiyor.Yasa düzenlenirse mümkün olduğu belirtildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daha

quote:

quote:

quote:

Görüntü ayarlarında arka ışık ayarı diye bir ayar var onu kapat düzelebilir o açıkken görüntü bir açılıp bir koyulaşıyormuş gibi oluyor.

Oyuncular yağ gibi kayıyor sanki arkadan bir oyuncu daha geliyormuş gibi ayarlar la oynadım değişen birşey yok kendime sorun etmeye başladım .)

• Samsung nasıl bazı maçlar 3dymiş samsung yetkilileri haber veriomuş maçı 3d izliyomuşsun doğrumu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daha

quote:

quote:

quote:

Oyuncular yağ gibi kayıyor sanki arkadan bir oyuncu daha geliyormuş gibi ayarlar la oynadım değişen birşey yok kendime sorun etmeye başladım .)

patron hiç sorun etme direk çağır servisi adamlar aynı gün gelirler...
  • bir aydir 40 inç led 3d arceliği kullaniyorum.harika bir tv.3d sea belgesel izledim muthişti.film de izleyecem.avatari izleyecem.yorumu yazarim.sony ile hiiç farki yok
  • arcelik kkullanicillari tvv kkulanim izlenimllerinizi paylaşin..tv ile pc yi kablosuz bağlayan oldumu vve ses sisttemi tv ye baağlaniyor mu

• Arkadaşlar trt3 trthd biss şifresini girerek izleyeniniz varmı? Çözümü var ise pm atabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercanxxx

arcelik kkullanicillari tvv kkulanim izlenimllerinizi paylaşin..tv ile pc yi kablosuz bağlayan oldumu vve ses sisttemi tv ye baağlaniyor mu

DLNA. Ile bir arkadaş bağlamışti konunun başlarında var ama kendim bende hiç denemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercanxxx

arcelik kkullanicillari tvv kkulanim izlenimllerinizi paylaşin..tv ile pc yi kablosuz bağlayan oldumu vve ses sisttemi tv ye baağlaniyor mu

HDMI ile bağladım ve başarılıydı. DLNA ile de film seyrettim ama o çok başarılı değildi. 3D filmlerde mutlaka HDMI gerekiyor fakat HDMI v1.4 kablo kullanın. öncekilere göre bayağı farklı. Ses çıkışı da başarılı.

Bende birşey soracağım.
    -HDMI-CEC özelliğini kullananınız oldu mu? Yani HDMI dan bağlanılan başka bir CEC özellikli cihazı TV nin kumandasından kontrol eden oldu mu?
  • arcelik tv 3d icin farkli gözluk ile izleyebilir miyiz

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.