Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayni modelin daha kucugu var bende 49inc 1 ay falan oldu alali sadece tv izliyceksen olabilir ama oyun falanda oyniycaksan ben memnun degilim playstation oynuyorum ben goruntu kalitesi hosuma gitmiyor arkadasimin samsung hd tv si var benimkinden katbe kat daha iyi oyun performansi veriyo.4k icin herhangi bir guncellemede gelmedi mesela fenerbahce ajax macini trt4k vericek bizim tvler 4k olmasina ragmen izliyemiycez cunku gostermiyo ben trt4k gostermedini bilseydim almazdim lg samsung da kendi uydu alicisi dan gosteren tvler var ama fiyatlarini bilmiyorum teknosa magzasinda gormustum bide ben torrent den 6 tane 4k video indirdim izlemek icin sadece 1 tanesini calistirdi (hevc)265 codec calistirmiyo yani tv haberin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beko B42LB8477 106 ekran smart tv kullanıcısıyım. Televizyonumdan son derece memnunum. Yalnız Windows 8.1 de kullandığım intel widi özelliğini bilgisayarım windows 10'a geçince kullanamaz oldum. Widi'yi kullanınca tv ekranına görüntü gelmiyor simsiyah kalıyor. Sanırım tv'nin yazılımının güncellenmesi gerekiyor. Umarım beko yetkilileri bu soruna bi çare bulabilir.
  • onurhawk O kullanıcısına yanıt
    onurhawk teşekkür ederim bilgilendirmen için.
  • Herkese merhabalar.

Dolar ve Avro kurları yükseldikten sonra ithal ürünlerin fiyatları ateş pahası oldu. O nedenle zaman zaman düşük fiyatları ile dikkatimi çeken Türk markalarına yöneldim. Arçelik A49L 8542 4B model televizyon hakkında yorum almak isterim. Artı ve eksi yönleri nelerdir?

Bir diğer sorum da Altus'ların kalite ya da parça olarak muadili Arçelik-Beko Grundig ürünlerinden bir farkı var mıdır?
  • Arçelik 2014 4K TV lere yazılımla HEVC (H.265) desteği gelmez..

sadece yazılmla olacak şey değil tabi ki ona göre güçlü bir işlemci ve ram gerekiyor...

2015 serilerinde bu özellik var...
  • noluftu kullanıcısına yanıt
    Altus Beko-Arçelik için cevap vereyim,
    Bizde hem Beko'nun hem de Altus'un saç kurutma makinesi ile kettle ı var. İkisi arasında kesinlikle kalite farkı var Altus'un saç kurutma makinesinde ki plastiği daha ince kırılacakmış gibi(ama kaç senedir sağlam) aynı şey su ısıtıcısı içinde geçerli Beko olan elastik yumuşak plastik gibiyken Altus daha parlak sert plastik.
    Kısacası bu iki ürün arasında kesinlikle fark var ama Beyaz eşya da çamaşır makinesi, buzdolabı vb. ürünlerde durum nasıldır bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    oyun modunda değildir eko mod var ondan kötü gözükebilir...
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum bilgi için..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GLODIO kullanıcısına yanıt
    Butun modlari denedim ya benim tavsiyem magzada tv actirip bi iki kanal izlemeden almayin tv yi

ayarlasaydın... 32LEG5B modeli mükemmel görüntü veriyordu... vertical banding sonucu değişime gitti...
  • Beyler bizim evdede var bu tv Den 2012 yılında almıştım internet bağlayınca yazılım güncelleme geldi ama %100 oluyor ve güncelleme başarısız oldu diyor sorun nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanalları yedekle fabrika ayarına alıp güncellemeleri kontrol ettir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLODIO

kanalları yedekle fabrika ayarına alıp güncellemeleri kontrol ettir...

nasıl yedeklicem
  • quote:

Kanal yedeklemek için usb belleğinizi televizyona takın sonra Menü ye girin ordan Kaynak ayarı na girin ordan Program tablosu üzerine gelip durun kumandadan 4658 i tuşlayın televizyonun ekranında yedekleme kutucuğu çıkacak burdan Tv to Usb yi seçeceksiniz alt seçenekten copy item yazan yerden kanal listesi için sadece Channel/Video yazanı seçin ve kırmızı tuşa basın başarılı oldu diye uyarı verecek başarısız olursa usb belleği çıkartıp tekrar takın usb bellekten televizyona kanalları atmak için yine aynı şekilde yedekleme kutucuğunu açın bu sefer tersine yaparak Usb to Tv seçilecek copy item yazan yerden kanal listesi için sadece Channel/Video seçilecek ve kırmızı tuşa bastıktan sonra televizyon kendiliğinden kapanıp açılacaktır hepsi bu kadar

hepsi bu...
  • Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce beko 140 ekran ultra hd tv aldim arizali cikti degisim yaptilar bu tvnin ekran goruntusu piksel piksel gosteriyor ekran ayarlarini nasil yapmaliyim kafayi yiyecegim yardim edin

• Arkadaslar a32 leg 5ws tv min yazilim surumu v05.013 olarak gozukuyor, arcelik sitesinden yazilim arama yaptigimda son surum v05.010 olarak gorulmekte.Zaten tv de yüklü olan daha güncel bu nasil olabiliyor. Bu serinin son yazilim versiyonu nedir bilgi verebilen olursa cok memnun olurum...saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: brak92

arkadaşlar arçelik a37-lep-6b tv de kanal taşıma işlemi yapamıyorum."kanal taşımak için favori moduna geçin" uyarısı çıkıyor.daha önce favori modunda olmadığım halde rahatlıkla taşıma yapabiliyordum ama şuan yapamıyorum.yardımlarınızı bekliyorum
    Kardeşim çözüm bulabildin mi sorununa bende aynı sorunu yaşıyorum da. Bulduysan çözümü ulaş bana.
  • Karahan91 kullanıcısına yanıt
    Malesef çözüm bulamamıştım ona.
  • http://www.hepsiburada.com/beko-b40l-4431-40-102-ekran-full-hd-100-hz-led-p-EVBEKOB40L4431
    Yukarıdaki linkteki ürün nasıldır acaba? Artıları eksileri? Kullanan var mı?
  • Son nesil Arçelik-Beko tvlerden;

40/42 ekran, 100hz.(gerçek), dahili HD uydu alıcılı hangilerini önerirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.