Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Arçelik A42-LB-8477 led tv yi alma arifesindeyim inceledim yorum bulamadım hiç mi kullanan yok bilgilendirirseniz ççok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panel kalitesi çok iyi değil, birde kanal listesi alışılmışın dışında yatay bu durum hiç hoş değil.
    Diğer türlü bi sorunu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: wehby

arçelik 48 lb 5433 tv aldım...herşeyinden memmunum ama biss key girilen bölümü açamadım... menu-2011 denedim , menu2013 , menu2477 bunlarıda denedim ama açamadım.... tv nin yazılımı TTGRMR V05.008.00

Malesef o modellerde bis key desteği yoktur.

• Philips te ki gibi mi yani?
    Ekranın tamamını kaplıyor yatay olarak geçiliyor küçük kutu kutu kanallar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Philips te ki gibi mi yani?
    Ekranın tamamını kaplıyor yatay olarak geçiliyor küçük kutu kutu kanallar.

Hayır en altta tek sıra

• quote:

Orijinalden alıntı: t-con

quote:

Orijinalden alıntı: wehby

arçelik 48 lb 5433 tv aldım...herşeyinden memmunum ama biss key girilen bölümü açamadım... menu-2011 denedim , menu2013 , menu2477 bunlarıda denedim ama açamadım.... tv nin yazılımı TTGRMR V05.008.00

Malesef o modellerde bis key desteği yoktur.

bunun bir yolu yokmu?
  • Bis key destekleyen hd alıcı

• dahili alıcıların görüntü kalitesi çok da iyi değil zaten ..Tüm markalarda böyle
  • Merhaba su anda evimde 2013 model b47-lep-6wv model beko tv kullaniyorum panel arizasindan dolayi degisim verdiler garantiden yerine bana b49-lw-8477 model tv vericekler yada baska model alabiliyormusum farkini odeyip bende b48-lw-9486 uhd tv icin ne kadar fark alicaklarini sordum 500 tl dediler sizce verdikleri tv yimi alayim yoksa 500 tl fark verip uhd tv alayim

• quote:

Orijinalden alıntı: onurhawk

Merhaba su anda evimde 2013 model b47-lep-6wv model beko tv kullaniyorum panel arizasindan dolayi degisim verdiler garantiden yerine bana b49-lw-8477 model tv vericekler yada baska model alabiliyormusum farkini odeyip bende b48-lw-9486 uhd tv icin ne kadar fark alicaklarini sordum 500 tl dediler sizce verdikleri tv yimi alayim yoksa 500 tl fark verip uhd tv alayim

a48-lb-9486 bende de var...

UHD bir tv ama HEVC (H.265) video sıkıştırma kodeğini desteklemiyor..

4K bir TV olmasına rağmen bir sürü özelliği eksik...

Eğer eylül-ekim e kadar bekleyebiliyorsanız yeni serileri bekleyin derim..

yeni bir digital platform olacak çünkü...

benim bildiğim şimdiki gibi işlmecisi 2 çekirdek değil 4 çekirdek olacak..

UHD TV lerin olmazsa olmazlarından biri olan HEVC ve VP9 video sıkıştırma kodeklerini destekleyecek..

yeni seriler gelince teknik bilgileri burada paylaşacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 12 Temmuz 2015; 11:53:22 >

• Arçelik ile google arasında android tv konusunda anlaşmaya varıldı.Yakında android işletim sistemli tv ler gelebilir.

• t-con kullanıcısına yanıt
    evet sizin de belirttiğiniz gibi arçelik grubu ile google asrasında android Tv anlaşması yapılmış..

arçelik grubu bu seride bombayı patlatacak gibi..android tv özelliği yanında güzel teknik özelliklerle geliyor...

http://www.grundig.de/en/press/news/company-reports/company-news/another-cooperation-between-arcelik-group-and-googleTM/?tx_ttnews[backPid]=37

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 12 Temmuz 2015; 12:54:12 >
  • ati39 A kullanıcısına yanıt
    Fazla bekliyemiycem sanirim degisim olucagi icin aslinda ben lg g3 telefon kullaniyorum onunla cektigim 4k videolari su anki televizyonumda izliyemiyorum izliyebilmek icin bu televiyonu sectim izliyebilirmiyim anlamiyorum fazla boyle seylerden anlamiyorumda sizce 500tl verip uhd aliymmi asil sorum bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurhawk -- 12 Temmuz 2015; 18:09:35 >
  • quote:

Fazla bekliyemiycem sanirim degisim olucagi icin aslinda ben lg g3 telefon kullaniyorum onunla cektigim 4k videolari su anki televizyonumda izliyemiyorum izliyebilmek icin bu televiyonu sectim izliyebilirmiyim anlamiyorum fazla boyle seylerden anlamiyorumda sizce 500tl verip uhd aliymmi asil sorum bu

bana göre A48-lb-9486 Tv nin A49-lb-8477 ye göre panel kalitesi üstünlüğü var...

ilk aldığımda görüntü kalitesini beğenmemiştim daha sonra areçlik Arge mühendisleri ile görüşerek durumu az sorunlar da olsa düzelttik..

Şu anda görüntü ayarlarıınm canlı modda yaparak TV seyrediyorum ve şu anda memnunum...

diğer Tvlerden tek eksiği 4K bir TV olmasına karşı UHD yayınları seyredemiyoruz..
  • Genel olarak beko arkçelik tv görüntü kaltesi nasıl arkadaşlar?
    En basitten 55 inç tv yi hepsiburadanda baktığımda hep en ucuzları beko arçelik çıkıyor performansları nasıldır acaba?
    ps için sorun çıkarırlar mı?
    Yani trt 4k test yayinlarini izliyemiyomusun abi

• quote:

Yani trt 4k test yayinlarini izliyemiyomusun abi

kendi uydu alıcısı trt 4k test yayınını desteklemiyor evet....

harici 4K uydu alıcısını da denemedim...
  • b49-lw-8477 bana vericekleri bu modelle benim istedigim b48-lw-9486 uhd tv arasinda cok bi fark yok yani 500 tl vermeye deymez yani abi valla kafam cok karisti ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurhawk -- 13 Temmuz 2015; 1:24:58 >
  • onurhawk O kullanıcısına yanıt
    hocam ben yine de üste 500 TL verip A48-LW-9486 yı tercih ederim...

Bu arada alacağınız televizyon beyaz renktedir....

Siyah rengini istiyorsanız A48-LB-9486 serisini tercih etmeniz gerekiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 13 Temmuz 2015; 17:01:03 >
    Eyw abi ewet biliyorum evimdekide beyaz zaten degisicek olan o zaman ust modeli aliym ben bi sorum daha olucak aslinda sana telefonumla cektigim 4k videolari o televizyonda izliyebilirmiyim ben

Bu arada yardimlarin icin teşekkür ederim abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurhawk -- 13 Temmuz 2015; 18:19:57 >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.