Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grezimonk

fark yok... ek para vermedim... alındığında A40 LB 5433 ile aynı fiyattı tek farkı smart tv değil... A40 LB 6436 smart model... farka değebilir... 2 modül girişi var web tarayıcısı var 3. versiyonda 32 LEG 5B 2. versiyondu...

Hmm anladım ben 1050tl almıştım, önerilen modelde smart web broserver, futboll app falan vardı, fiyat olarakta 1100tl idi bayide bende bu sebeple kabul ettim.şuan için gayet iyi.
  • A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    32 inch çok küçük kalıyor... smart özellikleride kullanan yok... openbrowser olan yeniler farklı menü yapısında 40 LB 5433 aynı yapıda ve onu ilk önerdiler bence 102cm olması yeterli 82cm çok küçük kalıyor... aldığımızda hatalı seçim yapmışız...
  • quote:

32 inch çok küçük kalıyor... smart özellikleride kullanan yok... openbrowser olan yeniler farklı menü yapısında 40 LB 5433 aynı yapıda ve onu ilk önerdiler bence 102cm olması yeterli 82cm çok küçük kalıyor... aldığımızda hatalı seçim yapmışız...

Benim evimde küçük olduğu için bunu tercih ettim, smart özellikleri fena değil tarayıcısı falan güzel, flaş desteğide olsaymış çokdaha iyi olacaktı. sadece dahili uydu alıcısının kullanımı zor. kanal listesi altta ve sağa sola doğru gidiyor.
    youtube uygulaması nası her açışında oturum açman gerekiyor mu? ve arama yaparken kasıyor mu?
  • quote:

youtube uygulaması nası her açışında oturum açman gerekiyor mu? ve arama yaparken kasıyor mu?

Hayır oturum açmam gerekmiyor, kasma donma yok ve çok hızlı, bir öncekine göre her anlamda hızlı. smart apps menüsünde 1 defaya mahsus kayıt oluşturuyorsunuz, sonrasında facebook, twetter, futboll app gibi uygulamalarda ekran üstü bildirim seçenekleri var, tv izlerken seçtiğiniz takımın maçındaki gelişmeler ekranın alt köşesinde bildiriliyor, facebook falanda aynı şekilde.

http://arcelikapps.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 12 Şubat 2015; 20:56:56 >

abone olduğun kanallar için ( youtube ) giriş yapmak şart + cep telefonunda izlediğin youtube videosunu ekrana almak içinde kullanışlı hemde widi olmadan...
  • Bn serviste caistim arcelik beko deymez o fiyata aciyodum alanlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dafidaq kullanıcısına yanıt
    asıl kendine acı... Avrupa'da çok daha sert kurallarla stan markaları beğenmiyorsun... git çin markası al kalitesini hisset...
  • ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN !!

LG 47LB670V ALDIM VE İADE EDECEĞİM İNTERNETTEN YETERSİZ BELLEK SIKINTISI ALIYORUM. ARÇELİK VEYA BEKO NUN 49LB-LW-8477 ÜRÜNÜ HAKKINDA BİR KAÇ SORUM OLACAK.

1 - HERHANGİBİR İNTERNET SAYFASINDAN FİLM İZLEDİNİZMİ VEYA BELLEK HATASI ALIYORMUSUNUZ ?

2 - TV YE HARDİSK VEYA USB TAKTIĞIM ZAMAN KAYIT ETME VARMI ? VE CANLI YAYINI DURDURUP GERİ ALMA ÖZELLİĞİ VARMI ?

3 - MİRACAST VEYA SCREENMİRRORİNG ÖZELLİĞİNİ DENEYEN OLDUMU ?

4 - MAİRACAST VE SCREENMİRRORİNG ÖZELLİĞİNİN TAM TERSİ OLARAK TELEFON,TABLET VEYA BİLGİSAYARDAKİ GÖRÜNTÜYÜ TELEVİZYONA DEĞİL TABLETTEN VEYA TELEFON YADA LAPTOPTAN İZLEYEN OLDUMU ?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM..
  • YHYGLR Y kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım öncelikle şunu söyleyeyim 49-LB-8477 bana göre kaliteli bir TV ..

Bu TV 400 Hz Grundig versiyonlarında 700 Hz olanları da var bu serinin..Büyük olasılıkla mart ayından itibaren de ülkemizde de olabilir..

Yani bana göre ciddi düşünyorsanız mart ayını bekleyin derim 700 Hz olan versiyonunu almak için....

Miracast /WIDI özelliği var...denedim ve çalıştı...yalnız TV deki görüntüyü tablete ya da cep telefonuna aktarmayı başaramadım..

Belki bir yazılım güncellemesi ile aktif edelebilir bu özellik..Grundig sitesinde bu özelliğin çalıştığını söylüyor çünkü...

USB den kayıt özelliğini hiç denemedim ama kesinlikle var..Cihaz USB3.0 destekliyor..yani USB2.0 dan 10 kat daha hızlı..

Daha da geniş bilgi almak istiyorsanız 444 0 888 telefonu arayın bence..size mutlaka yarıdımcı olacaklardır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 15 Şubat 2015; 14:11:02 >

• İndirme merkezinde;

KYGRMR.-.-.-.-.V05.015.00.rar
    KYGRMR.-.-.-.-.V06.011.00.rar Bu yazılım kaldırılmış? sebebini bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 15 Şubat 2015; 23:30:06 >
    55 LB 9377 kullanıyorum.

1- İnternetten film izliyorum, bellek hatası felan yok. Gayet güzel izleniyor. Vestel kullanıyordum, filmi tam ekran yapsanız bile tarayıcının üstteki adres satırı bandı kaybolmuyordu, çok rahatsız ediyordu. Bu tam ekran oluyor.
    2- 8 GB bir usb taktım. Menüden sürekli kayıtı aktif ediyorsun. Zaman kaydırma, ileri geri alma, kayıt yapmak mümkün oluyor. Kayıt menüsünde her şey için ayrıca onay soruyor, bu durum biraz yavaşlatıyor yapacağınız işi o kadar.
    3- Tablet bilgisayar veya telefon ekranını tv ye aktarabiliyorsunuz. Kullandım. 1-2 sn gecikme oluyor, ama başarılı. Kullanır mıyım ne işe yarar? Kullanmam.
    4- Tv den tablete görüntü aktarım diye bir şey görmedim. Vestelde vardı. Kullandım mı? Hayır.
  • Panel kalitesi olarak LG yada Philips gibi olmasa da yinede gayet başarılı. Ayrıca ürünü almadan önce satış miktarını öğrenin. Tercih konusunda etkili olacaktır. Ayrıca tv dışında diğer ürünlerde beko İngiltere pazarında lider konumda olduğunu unutmayın. Sorularınız olursa çekinmeden sorun lütfen

• Bana göre Arçelik/Beko,Vestel güzel işler yapıyorlar arkadaşlar...alacakları daha çok yol var tabi..

Forumdaki LG, Samsung konularına girerseniz yerli TV lerden daha çok sorunlarla karşılaşıldığını göreceksiniz..

Uyanık korelilere bu kadar parayı vermektense yerli üreticileri desteklemek daha uygun geliyor bana...

Sonuçta alınca pekte bir fark olmadığını görüyorsunuz...

ithal TV lerde esas iş cihazı aldıktan sonra başlıyor...Şansınız varsa sorun yok ...

oturup bol bol dua etmeniz gerekiyor cihazın arızalanmaması için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 16 Şubat 2015; 11:13:11 >
  • ati39 A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim güle güle kullanın. 3 adet ürün arasında kaldım Samsung 48H6500 + Philips 47PFK7109 + Arçelik 49LB8477 hafta sonuna kadar bunlardan birisini alacağım inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YHYGLR

Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim güle güle kullanın. 3 adet ürün arasında kaldım Samsung 48H6500 + Philips 47PFK7109 + Arçelik 49LB8477 hafta sonuna kadar bunlardan birisini alacağım inşallah.

bence SD ve HD görüntülere film modunda bakıp seç SAMSUNG en son seçenek olsun... PHILIPS ve Arçelik aynı marka panel kullanıyor ( LG ) PHILIPS LG ile panel üretmişti Arçelik ortak diye biliyorum... SAMSUNG panelini kendi üretiyor ama vertical banding, bulutlanma v.s. sorunlarında daha dikkat çekiyor... aynı dertler diğer markalardada var ama o kadar çok gözükmüyor... bence üretim ortamnı temizliğinde sıkıntısı neden oluyor... panelleri kasten kısa ömürlü yapıyorlar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YHYGLR

bence SD ve HD görüntülere film modunda bakıp seç SAMSUNG en son seçenek olsun... PHILIPS ve Arçelik aynı marka panel kullanıyor ( LG ) PHILIPS LG ile panel üretmişti Arçelik ortak diye biliyorum... SAMSUNG panelini kendi üretiyor ama vertical banding, bulutlanma v.s. sorunlarında daha dikkat çekiyor... aynı dertler diğer markalardada var ama o kadar çok gözükmüyor... bence üretim ortamnı temizliğinde sıkıntısı neden oluyor... panelleri kasten kısa ömürlü yapıyorlar...

Teşekkür ederim senden ricam bu konuda daha fazlası ile uzman olduğun için şu tv hakkında ne düşünürsün 2499 tl gibi bir fiyatı var değermi ?

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-48pfs810912-48-121-cm-fhd-3d-android-smart-led-tvdahili-uydu-alici.html

yorumlar iyi özellikleri çok iyi... yorumları çok iyi...
  • ya değmes o fiyata iki gün sonra patlıyor :S
  • Arkadaşlar bende 32 LW 7433 var kutarma yazılımını nasıl atarım

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.