Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yine aynı şekilde target dosyasını usb belleğe kopyalayıp P+ tuşuna basıp fişi prize takarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: t-con

Yine aynı şekilde target dosyasını usb belleğe kopyalayıp P+ tuşuna basıp fişi prize takarak

Valla hala bu ayni sekilde kaldi ama bakalim gece de bi ayni şekilde kalsin bir de direk internet uzerinden yapt guncellemeyi yine de olmazsa yardimini istiyecem kardesim eyvallah sagolasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smylmzr -- 27 Aralık 2014; 22:21:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @smylmzr ve @t-con

Sayenizde bereket geldi arçelik /beko konusuna

@smylmzr umarım en kısa sürede sorununuzu çözersiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 27 Aralık 2014; 22:49:00 >
  • Beko 46 leg 6b tv var 1yıldır güncelleme gelmedi neredeyse ,yeni güncellemeler bekliyoruz
  • Beyler 3 saat oldu hala bu aynı siyah ekran televizyon kapalı ama açma/kapama düğmesi yanıyor hiç bir şekilde açılmıyor. Gece de böyle kalsın diyorum ama bu olmuyacak herhalde vay arkadaş ya. Erken sevinmişim
  • Bende Beko 42lb8477 led tv aldım. Herkes neden LG Samsung almadın diyor ama hem fiyatı makul geldi hem de servis desteği var. Umarım memnun kalırım.
  • Musteri hizmetlerini aradim p.tesi servis gelecek dedi ulan ne mal bir durumdur ya yazilik guncelliyorum tv kilitleniyor vay arkadas ya

• Kısmet olursa A48-LB-9486 almak üzereyim ...Samsung ve LG yi safdışı bıraktım ..umarım pişman olmam...
  • Arkadaşlar youtube üstünden 3d video izlemek istediğimde tv kumandasında ki 3d tuşu çalışmıyor. Side by side yapamıyorum yardımcı olur musunuz

• A48-LB-9486 Karasal sayısal yayın için DVB-T2 desteği yok...tam almayı düşünmüşken canımı sıktı...

Bu seride HEVC ve DVB-T2 desteği yok ...
  • Yazilim guncellerken tv kapandi bir daha açılmadı servise verdim. Yazilim atilamiyormus anakarti degistereceklermis ta yilbasindan sonra ne sacma sapan isler hayret

• Öncelikle herkesin yeni yılını kutlar, mutlu ve sağlıklı bir yıl geçirmenizi dilerim...

En sonunda Arçelik A48-LB-9486 TV yi 2.499 TL ye aldım...

Renk ayarını biraz zor yaptım renkler biraz bana soluk geldi...Sanırım panelin kalitesiyle alakalı bir şey bu ....

TV nin yanında ek olarak;

Asus ME70C tablet

Digitürk 1 yıllık HD giriş paketi

Apple TV cihazı

verdiler...

t-con üstad;

TV hakkında bilgilendirirsen sevinirim..Arçelik TV lerin genel ayarları ile yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 1 Ocak 2015; 2:16:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t-con

Hocam merhaba Teknosadan GRUNDIG 55-LB-9478 led tv aldım gördügüm kadarıyla bu tvnin özellikleri arçelik 9378 serisiyle aynı acaba aynı paneli mi kullanıoyrlar
  • TV den tablet veya PC ye görüntü aktarımını yapabilen var mı acaba ?

Tabletten TV ye görüntü aktarımını herhangi bir ağı kullanmadan direk olarak miracast/live share uygulaması ile yapabiliyoruz..
  • Arkadaşlar kullanmakta olduğum A32LEG5B televizyonum için servisten değişim kararı çıktı, aynı model artık üretilmediği için A32lb7433 teklif edildi? bu model için düşünceleriniz nedir?
  • A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    hemen hemen aynı sadece 200hrz 1100TL satılıyor... üst model iste fark isterlerse al... bence fark yok... vertical banding mi çıktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

hemen hemen aynı sadece 200hrz 1100TL satılıyor... üst model iste fark isterlerse al... bence fark yok... vertical banding mi çıktı?

Sabahları ilk açtığımda ekran çok soluk ve renksiz bazende yeşil çizgiler çıkıyordu, ısınınca düzeliyordu.

Netten biraz baktım evet 200hz diğeri 400hz. di. fark olmayacak fiyat olarak. bendekinde smart uygulamaları olarak sadece sosyal ağ vardı bunda web broserverde var sanırım, birde dahili uydu alıcısının çift modül girişi var.
  • A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    evet o daha iyi özellikler taşıyor... sadece 200 herz olması zayıf yönü gibi gözüküyor ama 200 ile 400 arasındaki farkı hissetmek zor... arıza ne oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

evet o daha iyi özellikler taşıyor... sadece 200 herz olması zayıf yönü gibi gözüküyor ama 200 ile 400 arasındaki farkı hissetmek zor... arıza ne oldu?

Servis fotoraflarını çekmek istedi ama tv ısındığı için yapmadı arızayı, sabah resim çekmemi ve göndermemi istediler bende gönderdim durumu merkeze ilettik bekliyoruz dediler. sonrasında gün içerisinde arayıp bilgi verdiler, merkez ürün değişimine karar vermiş ve bendeki model artık üretilmediği için yerine şuan ki modeli önerdiler bende az önce kabul ettim.
  • Beyler simdi youtube ye giriyor ama videolari oynatmiyor nedense boyle bir seyle karsilasan oldu mu

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.