Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: varagele46

Yeni bir seagate marka 1 TB 2.5 inç harici HDD aldım. İçine çeşitli film, müzik, foto v.s attım. Televizyonum HDD yi görüyor. Ancak dosyaları görmüyor. Dolayısı ile bu hdd yi tv ile kullanamıyorum. Bunu deneyip kullanan oldumu. İnternette biraz araştırdım. HDD yi bilgisayara bağlayıp paylaşım, özellik v.s ayarları yaptım ancak olmadı. Bilgisi olan arkadaşlar bizi aydınlatırlarsa sevinirim.

1 tb hdd destekler bende var gayet güzel kullanıyorum ,bazen yandaki girişten kullanırsanız görmüyor arkadaki girişleri kullanın der kullanma kılavuzu yandaki girişlerde hdd yi görüyorsa desteklemediği tür olabilir
  • Beko 117 ekran led tv aldım. Yaklaşık 1 ay oldu inanın Beko diye kendim de dahil millet ön yargılı davranıyordu. Ama gerçekten güzel televizyon, görüntüsü çok iyi. Beko dan bu kadar beklemezdim. Çok memnunum.
  • arkadaşlar arçelik ve bekonun smart tvlerinde browser bulunan modeli yokmu ?
  • "Beko B47-LEP-6WV" modeli web browserli modeldir
  • yorumunuz için teşekkürler, bir sorum daha olacaktı acaba bu modellerde diğer tvlerde bahsedilen dts ses sorunu varmıdır, bazı hd filmlerde dts ses özelliği varsa ses gelmiyor gibisinden yorumlar okudum bu kou hakkında bir fikriniz varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mühbir

yorumunuz için teşekkürler, bir sorum daha olacaktı acaba bu modellerde diğer tvlerde bahsedilen dts ses sorunu varmıdır, bazı hd filmlerde dts ses özelliği varsa ses gelmiyor gibisinden yorumlar okudum bu kou hakkında bir fikriniz varmıdır.

Dts desteklemeyen bir özellik maalesef,onun dışında mkv falan destekliyor, keyifli seyirler
  • quote:

Yeni bir seagate marka 1 TB 2.5 inç harici HDD aldım. İçine çeşitli film, müzik, foto v.s attım. Televizyonum HDD yi görüyor. Ancak dosyaları görmüyor. Dolayısı ile bu hdd yi tv ile kullanamıyorum. Bunu deneyip kullanan oldumu. İnternette biraz araştırdım. HDD yi bilgisayara bağlayıp paylaşım, özellik v.s ayarları yaptım ancak olmadı. Bilgisi olan arkadaşlar bizi aydınlatırlarsa sevinirim.

Ben 2 tb'lık Hdd'yi bağlıyorum sorunsuz oynatıyor.3d filmler dahil.Web browserlı olması için yeni yazılım çıktı m?.Şu anki elimizde olan smart tv'ler sadece belirli adreslere giriyor.Servisle veya müşteri hizmetleriyle görüşüp bilgi alabilen varsa bizimle paylaşsın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gungun

quote:

Ben 2 tb'lık Hdd'yi bağlıyorum sorunsuz oynatıyor.3d filmler dahil.Web browserlı olması için yeni yazılım çıktı m?.Şu anki elimizde olan smart tv'ler sadece belirli adreslere giriyor.Servisle veya müşteri hizmetleriyle görüşüp bilgi alabilen varsa bizimle paylaşsın lütfen.

kullandığınız örneğin 40 veya 46 LEG 6 B-W ise web browser olmaz yazılımla falan olacak iş değil sadece yüklü olan smart (onlar inter@tiv diyor) özelliği kullanılır yani youtube facebook flickr ve gereksiz alman çöp siteleri, web browser kullanmak için 47 lep 6 wv yani sonu V serisi olan yeni model cihazlardan almak gerek bizdekiler de web özelliği yok ve olmayacak ta maalesef keyifli seyirler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: medetres

"Beko B47-LEP-6WV" modeli web browserli modeldir

bu model tv'nin web tarayıcısı olduğu bilgisi beko kom tr web sayfasında ya da kullanıcı kılavuzunda yok. siz bu bilgiye nereden ulaştınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemyisgolvey

quote:

"Beko B47-LEP-6WV" modeli web browserli modeldir

bu model tv'nin web tarayıcısı olduğu bilgisi beko kom tr web sayfasında ya da kullanıcı kılavuzunda yok. siz bu bilgiye nereden ulaştınız acaba?

http://www.bekoyetkilisatici.com/Beko-B47-LEP-6WV-Smart-Web-Led-tv.html#0

Ayrıca mağazada gördüm beyaz çerçeveli kablosuz mause ve klavyede kullanılıyordu ,ilginç sitesinde ürün var açıklama da yer verilmemiş
    ama kullanma kılavuzunu indiriseniz orda bu özellikten bahsediliyor ,hafta sonu Arçelik veya Beko mağazalarını bir dolaşıp görebilirsiniz keyifli seyirler

http://www.beko.com.tr/urun_detay.aspx?kat=1675&urn=6181&lang=tr-TR

"kullanma kılavuzu"
    http://download.beko.com/Download.UsageManualsBeko/36297_3_LJS801.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medetres -- 16 Mayıs 2013; 14:22:32 >
  • web broserver ve daha fazlası için harici android tv box'lar var, 65-200tl arası satılıyor. android 4.0 ve üstü işletim sistemine sahip, usb bellek kadar wifili, ama tv'nin kendinde olsa çok daha iyi olurmuş.
  • arkadaşlar, beko b55-lep 6wv ile beko b55-lep-6b arasında sadece kasa rengimi farklı yoksa başka farklarıda varmı? bulunduğum ilde iki modelde var hangisinde web browser mevcut acaba? ona göre karar verip yarın satın almayı düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: twona77

arkadaşlar, beko b55-lep 6wv ile beko b55-lep-6b arasında sadece kasa rengimi farklı yoksa başka farklarıda varmı? bulunduğum ilde iki modelde var hangisinde web browser mevcut acaba? ona göre karar verip yarın satın almayı düşünüyorum...

Sonu WV olan model web browserli olandır,mağazada görün hatta deneyin kararınızı öyle verin ;özellikleri bu sayfada anlatılmıştır artı olarak ta web browser eklenmiştir ve 3D gözlüğü pasif yapılmıştır (sayfalarda anlatılan LEG Serisidir =aktif gözlük)
  • quote:

quote:

arkadaşlar, beko b55-lep 6wv ile beko b55-lep-6b arasında sadece kasa rengimi farklı yoksa başka farklarıda varmı? bulunduğum ilde iki modelde var hangisinde web browser mevcut acaba? ona göre karar verip yarın satın almayı düşünüyorum...

Sonu WV olan model web browserli olandır,mağazada görün hatta deneyin kararınızı öyle verin ;özellikleri bu sayfada anlatılmıştır artı olarak ta web browser eklenmiştir ve 3D gözlüğü pasif yapılmıştır (sayfalarda anlatılan LEG Serisidir =aktif gözlük)

peki tüm sitelere bağlanırmı yoksa youtube, facebook gibi belirli siteleremi giriş yapabiliyoruz bu sonu wv olan modellerle?
  • quote:

quote:

quote:

peki tüm sitelere bağlanırmı yoksa youtube, facebook gibi belirli siteleremi giriş yapabiliyoruz bu sonu wv olan modellerle?

internet olarak kullanabilirsiniz tüm sitelere girilebilir ama bu tür tv lerde bilgisayar performansı beklemeyiniz ,dediğim gibi siz bir mağazaya gidip kendiniz görün deneyin aklınıza yatarsa karar veririsiniz diğer özellikleri de görün araştırın çünkü bu tv ler en az 2 000 tl lik ürünler ve ülke ortalaması için hala yüksek rakamlar bir kez alınacak ve karşısında eğlenceli vakit geçirmek isteyeceğinizden beklentilerinize hitap edip etmemesi önemli
  • @medetres

cvp için tşk ederim hocam...
  • quote:

quote:

1 tb hdd destekler bende var gayet güzel kullanıyorum ,bazen yandaki girişten kullanırsanız görmüyor arkadaki girişleri kullanın der kullanma kılavuzu yandaki girişlerde hdd yi görüyorsa desteklemediği tür olabilir

tv de 2 adet usb çıkışı var yandaki 0.5 amper olduğu için sadece flash disk ve adaptör destekli 3.5" harici diskleri vs çalıştırır. 2.5 inç hdd leri çalıştırmak için arkadaki çıkışı kullanmak gerekir orası 1 amper üretiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sewger

quote:

quote:

tv de 2 adet usb çıkışı var yandaki 0.5 amper olduğu için sadece flash disk ve adaptör destekli 3.5" harici diskleri vs çalıştırır. 2.5 inç hdd leri çalıştırmak için arkadaki çıkışı kullanmak gerekir orası 1 amper üretiyor.

her iki çıkışta her ikisini de çalıştırıyor denenmiştir ,kılavuzda yazıyor ama her iki çıkışta uyumlu ,ben yan çıkışta 1 terabaytlik 2,5 ınc lik HDD takıp film izliyorum malum tv duvarda monteli sıkıntı yaşamadım keyifli seyirler dilerim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sewger

quote:

quote:

her iki çıkışta her ikisini de çalıştırıyor denenmiştir ,kılavuzda yazıyor ama her iki çıkışta uyumlu ,ben yan çıkışta 1 terabaytlik 2,5 ınc lik HDD takıp film izliyorum malum tv duvarda monteli sıkıntı yaşamadım keyifli seyirler dilerim

doğru çalıştırılabilir fakat bitrate i yüksek olan filmleri takılarak oynatır veri aktarımı düşük olduğu için ama çözünürlüğü düşük filmleri akıcı olarak oynatır.Örneğin usb 1.1 ile usb 2.0 farkı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sewger -- 20 Mayıs 2013; 11:23:04 >
  • 3 ay önce kadar Beko B47 lep 6wv modelini aldım.Televizyon 119 cm,400 mhz,3d li,wifi lı,uydu alıcılı,beyaz kasalı,gayet güzel bir ürün. 3d sinden oldukça memnunum,6 tane gözlük veriyorlar yanında,misafirler bile 3d izleyebiliyor yani.Beko bayisinden indirimli olarak 2000 liraya aldım.İlk önce uygulama marketinde sadece belli başlı yerlere girilen uygulamalar vardı youtube,twitter,facebook falan.Yani rahat rahat internette dolaşamıyordunuz.Ama birkaç hafta kadar önce web browser eklendiğini fark ettim hemen indirdim şu an kullanıyorum kumanda ile biraz zor oluyor ama hiç yoktan iyidir.Klavye-mause ile çalışıyor mu bilmiyorum daha denemedim ama deneyeceğim en yakın zamanda.Bu arada yazılım güncellemesi yapmışlar indirdim kurdum tv biraz hızlandı siz de deneyin bilginize.

Tv nin tek sıkıntısı kanal geçişlerinde takılıyor.Kanal değiştirirken kanalın gelmesini bekleyip sonra öbür kanala geçiyorsunuz ve bunun pekte hafıza dolması ile alakası yok.Zira fazla kanalları ve uygulamaları silip denedim pek birşey fark etmedi.Ancak yazılım güncellemesi ile bir miktar çözülebiliyor.Evdekiler bana göre daha yavaş kanal değiştirdikleri için fark etmiyorlar ama ben avrupa kanallarını sevmediğim için kanalları gezerken 2 defa basıyorum işte o zaman sıkıntı oluyor.

Onun haricinde bir sıkıntısı yok gayet memnunum.Servisi çok ilgili,parçası ucuz,servis ağı yaygın lg,samsung gibi markalara dünya para vereceğinize arçelik yada beko almanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scapin -- 21 Mayıs 2013; 16:40:37 >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.