Şimdi Ara

Eurobasket 2013 | ŞAMPİYON FRANSA!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
6
Favori
26.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şampiyona 4-22 Eylül 2013 tarihlerinde başlayacak. İlk tur maçlarına Koper, Novo Mesto, Ptuj ve Jesenice şehirleri evsahipliği yapacak. İlerleyen turlar başkent Ljubljana'da oynanacak.

Gruplarını ilk üç sırada tamamlayan takımlar ikinci tura yükselecek. 24 takımlı turnuvada, organizasyonu ilk 6 içerisinde bitiren takımlar da 30 Ağustos - 12 Eylül 2014'de İspanya'da düzenlenecek Dünya Kupası'nda mücadele etme şansı yakalayacak.

Milli takımımızın grubu belli oldu.

-D Grubu: Rusya, Yunanistan, İtalya, Finlandiya, Türkiye, İsveç

Diğer gruplar ise şöyle;
    -A Grubu: Fransa, Büyük Britanya, Almanya, Ukrayna, İsrail, Belçika
    -B Grubu: Makedonya, Litvanya, Karadağ, Bosna Hersek, Letonya, Sırbistan
    -C Grubu: İspanya, Slovenya, Hırvatistan, Polonya, Gürcistan, Çek Cumhuriyeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 23 Eylül 2013; 1:48:54 >

• Grup dengesi olarak diğer gruplardan yine kötü bir gruba düşmüşüz ama milli takım grubun favorisi.
  • eurobasket 24 takıma çıktıktan sonra elemeleri formalite gibi bir şey oldu. rahat çıkarız..
  • Türkiye, İtalya, Portekiz, Çek Cumhuriyeti, Belarus
    rahat çıkarız.
  • Şimdiden takıma karar verdim ben Kerem-Ömer-Ersan-Enes-Ömer. Eğer Kinsey Türk olabilirse Ersanın yerine o oynar. Keremin yerine de Doğuşu koyduk mu iyice savunma takımı oluruz
  • Yarın 11:30'da elemeler için 19 kişilik aday kadro belli oluyor.
  • Kerem Tunçeri-Hidayet Türkoğlu-Ersan İlyasova-Ömer Onan-Ömer Aşık-Kerem Gönlüm olmadan biraz genç bir takımla mücadele etcez ama milli takıma yeni katılcak isimlerde fena olmucak bana göre. Özellikle oyun kurucu mevkinde çok çekişme yaşancak.(Ender Arslan-Engin Atsür-Barış Ermiş-Doğuş Balbay). 4 numara mevkindede kimin ilk 5başlıcağını merak ediyorum. Birde geçen yılın all-star mvp si ve izlemekten en zevk aldığım Türk oyuncuların başında gelen Birkan Batuğu çok merak ediyorum. Ayrıca kaptan kim olcak o da merak konusu.
  • ersan falanda mı yok yahu enes gelir umarım belki bir umut kenan sipahiyi de çağırırlar Kaptan ender olur heralde
  • elemelerde sıkıntı olacağını sanmıyorum rahat çıkarız.
  • İtalyada Gallinari oynucak mı?
  • http://www.ntvspor.net/canliyayin

Burdan izleyebilirsiniz.

Edit: Kadro anasayfa ilk haber.

http://www.ntvspor.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 4 Temmuz 2012; 11:51:52 >
  • Aday kadroda şu isimler yer alıyor:

Cenk Akyol
    Doğuş Balbay
    Duşan Cantekin
    Gökhan Şirin
    Sinan Güler
    İbrahim Yıldırım
    İzzet Türkyılmaz
    Barış Hersek
    Serhat Çetin
    Emir Preldziç
    Ender Arslan
    Furkan Aldemir
    Göksenin Köksal
    Sertaç Şanlı
    Can Maxim Mutaf
    Birkan Batuk
    İlkan Karaman
    Semih Erden
    Enes Kanter
  • bu nasıl kadro yav
  • Cenk Akyol, Doğuş Balbay, Duşan Cantekin, Gökhan Şirin, Sinan Güler, İbrahim Yıldırım, İzzet Türkyılmaz, Barış Hersek, Serhat Çetin, Emir Preldziç, Ender Arslan, Furkan Aldemir, Göksenin Köksal, Sertaç Şanlı, Can Mutaf, Birkan Batuk, İlkan Karaman, Semih Erden, Enes Kanter

ilk 5- ender-cenk-emir-enes-semih
    ikinci 5- doğuş-göksenin-sinan-ilkan-furkan

güzel kadro gençlere güven tam
  • Hido, Ersan,Ömer Aşık, Keremler, Ö.Onan falan hepsi milli takımdan bu yaz için aflarını istemişlerdi.
    O yüzden böyle bir kadro kuruldu. Engin Atsür neden alınmamış şaşırdım doğrusu. Ya da Mehmet Yağmur.
    Barış Ermiş'i de göremedim. Bunlar neden alınmadı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatake Kakashi -- 4 Temmuz 2012; 12:29:41 >
  • Oha Oğuz nerede ! Bariş nerede ! Engin nerede !!!

Ender takım kaptanı olmuş

Amann Mehmet Yağmur mu ? Allah korusun

Tanjevic ve ekibi yine her zaman yaptığı gibi ; gençleştireceğim derken ileride finallerde forma şansı bulması zor olan isimleri bile kadroya almakta ...

Yahu adam gibi bir planımız bile yok iken hazır önemli isimlerde izin istemiş,rakiplerde zorlu değil iken önümüzdeki yılların takımını iskeletini oluştursana ! Ne Sertaç'ı ,ne Gökhan'ı !!! 2 yıl oynamamış Semih'i alıyorsun ! Ama belki de onun üzerine oyun kurabileceğin tek uzun olan Oğuz'u almıyorsun !!! Alsana Oğuz'u birşeyler oturtmaya çalışsana hazır vakit varken..İleride 1 numaralı guard olması gereken Engin Atsür'ü almıyorsun !!! Hep böyle oluyor hep !! 2004 yılında ilk maçlarda da böyle oldu 2009 finallerde de böyle oldu şimdi de böyle oluyor !! Yahu bir daha takıma alma ihtimalin düşük olan isimleri belki alabilirim, hadi genç isim bak gençleştiriyor desinler diyerek neden dolduyorsun kadroya !!
    Oğuz'u alsan Engin'i alsan bir temel oturtsan..Yarın öbür gün Semih gelirse o hemen adapte olabilecek isim sisteme.Zaten sadece mücadelesi var o yüzden sorun olmaz.Serhat 'ı yıllardır görmezden geldin Şimdi mi aklına geldi ??
    Sırf milli takım havasını alsınlar diye 4-5 genç isim hepsi birden takıma alınmaz !! Alınmamalı..

Ohhaa şimdi gördüm Bariş Hersek bile alınmış !!!! Yuhhh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 4 Temmuz 2012; 12:49:46 >

• 2. beşte sayı atabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Puskevit

Cenk Akyol, Doğuş Balbay, Duşan Cantekin, Gökhan Şirin, Sinan Güler, İbrahim Yıldırım, İzzet Türkyılmaz, Barış Hersek, Serhat Çetin, Emir Preldziç, Ender Arslan, Furkan Aldemir, Göksenin Köksal, Sertaç Şanlı, Can Mutaf, Birkan Batuk, İlkan Karaman, Semih Erden, Enes Kanter

ilk 5- ender-cenk-emir-enes-semih
    ikinci 5- doğuş-göksenin-sinan-ilkan-furkan

güzel kadro gençlere güven tam

İlk kadroda Cenk yerine Sinan. İkinci kadrodada Sinan yerine Birkan Batuk olsa daha iyi olur bence. Yada ilk kadroda Cenk yerine Göksenin.

• kadro güzel(ender hariç), ilk iki çıkıyor zaten orada bir problem olmaz. İki turnuva sonrasının %70i bu kadrodan oluşacak şimdiden oynamaları iyi seçim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.