Şimdi Ara

Sony'nin VGA Sürprizi Belli Oldu; 'The Last of Us'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Video Game Awards'ın bu sene çok dolu geçeceği belliydi. VGA reklamlarında Sony'e ait "inanamayacağımız" bir oyunun geleceğini de görmüştük. İşte o oyun, bugün ortaya çıktı.

Video Game Awards'ın sitesinde "You won't believe - Teaser" ismiyle yayınlanan video, "The Last of Us" adındaki bir yapıma dayanıyor. Videonun sonunda ise www.lastofus.com sitesi karşımıza çıkıyor. Siteye girdiğimizde ise malesef fazla bir bilgiye erişemiyoruz, bu iki video bulunuyor.

Gelelim şimdilik elimizdeki en değerli notlara. Aşağıdan izleyebileceğiniz The Last of Us'un iki videosunun ilkinde, gerçek hayattan alınmış isyan görüntüleri toparlanmış. Bu video gerçekten etkileyici.

Yayınlanan diğer videoya baktığımızda ise ilk videonun tam tersine, oldukça sakin bir temayla karşılaşıyoruz. Bu videoda belgesel kalitesinde, bir karıncanın hayatından alınmış 14 saniyelik kısım bulunuyor.

Tahminlerinizi bekliyoruz. Bakalım sonuç ne olacak?

• Dünya yok oluyor ve karıncalar dünyayı kurtaracak :D :D :D
  • İki videoda da düzen almış başını gitmiş. Sistem böyle dağılmıştır. İnsanlar kendi kafalarına göre hareket ediyorlar. Biz de cool, asi karakteriz. Böyle bir oyun olabilir iyi de olur.
  • yeni bir seri başlangıcı olabılır aslında
  • Türkçe çevirisi Bizden kalanlar şeklinde oluyor sanırım bi gruptan anarşist falan olabiliriz :D
  • 1.videodaki adam guzel şeyler anlatıyor en son hepsi gitti diyor.
    2.videoda karıncanın hayatta kalma mucadelesini gordum ben :D ilginç gelebilir tabiki herhalde bu isyan içerisinde hayatta kalmaya ugraşan bi topluluktan bahsedilecek. Bence.
  • İkinci video o kadar kısa ki videonun oyunla alakalı olduğunu söylemek çok güç. Gerçi aynı durum ilk video içinde geçerli ama yinede bağlantı kurulabilir. Ama şunu kesin söyleyebilirim; Sony karşımıza ne çıkarıyorsa çıkarsın psikolojik bir yapım olacağı kesin. Oyunu iyi de yaparsa, Uncharted ve Asssasins's Creed gibi yeni nesil klasikleri arasına girebilir diye düşünüyorum.
  • kıyamet temalı bir oyun olabilir
  • belki zombili bir oyun olabilir resident evil gibi [ belki /b]
  • bişey olacağa benzemiyor.
  • videolara bakacak olursak savas ortasinda kalmis biri olarak yasam mücadelesi verecegiz gibime geliyor...
  • Homefront gibi olabilir.Bir grup isyancı falan ama karıncadan ne çıkıcak merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slice of Life

Homefront gibi olabilir.Bir grup isyancı falan ama karıncadan ne çıkıcak merak ediyorum

Aynen ilk videodan o çıkıyor 2. videoda ise karıncayla bizim karkteri göstermişler gibi onun gibi hayatta kalmaya çalışacağız
  • Beyler bence,bir karınca yüzünden öldürücü veya insanları değiştiren bir virüs ortaya çıkıyor ve insanları etkiliyor ya hasta yapıyor ya da zombi. Kalanı zaten basit hayatta kal
  • bu ne yav sony'nin süpriz oyunu bu muymuş.Bende bir God of War 4 gelir diye düşündüm.Lanet olsun sana Sony!!!!
  • Hadi hayırlısı bakalım .Yeni bir seri bekliyoruz sony den.Video bakılırsa bencede isyan,kargaşa temalı bir oyun olacak bencede çyle olur.işallah.Bide Resident evil çakması gibi dünyaya yeni bir virüs yayıldı,veya uzaylılar falan felan geldi öyle birşey olmasında.
  • Siteyi actigimizda isyanin oldugu videoyu sectigimizde arka tarafda cekirgeye benzer bir bocegin sanki evrimlesmis degisik bir olaya maruz kalmis bir goruntu sergiliyo.Oyunun konusu dogal afet,virus veya nukler patlama ya da nukler savas olabilir
  • Oyun gayet ciddi olacağa benziyor.Heavy Rain gibi yani.Adventure demek istemedim ama.Farkındaysanız ikinci videoda karınca zorlana zorlana ağaçta duruyor.Ve karıncalar tek başına gezmezler.Belki bizde bu isyanın içinden tek başımıza kurtulmaya çalışıyoruzdur.
  • Atom Karınca bence :))
  • Abi Bu sitenin altında 2011 in 12. ayının 7 si diyo.İlluminati Sayacının Bitceği Gün ben tırsmaya başladım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.