- x
en iyi virüs programı
108 Cevap36386 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

247 Mesaj
3 Aralık 2011; 22:50:44 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

sizce hangisi

TŞK

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1548 Mesaj
4 Aralık 2011; 8:00:55 

en iyi antivirüs veya bir güvenlik programı diye bir şey yok. her yazılımın kendine göre artıları eksileri var. öncelikle ihtiyaçlarını belirleyip ona göre bir seçim yapabilirsin. ben eset smart security kullanıyorum mesela bence yeterli, tavsiye ederim. tabi gelişmiş ayarlarını aktif etmen kaydıyla.
Şu sıralar 6 ay ücretsiz lisans veriyor.

Antivirüs, antimalware vs. programlarını profesyonel amaçlarla kullanılmadığı sürece ücret ödenmesi taraftarı değilim. Ücretli ve ücretsiz yazılımlar arasında malware tespit etmesi açısından hiç bir fark yok. Ülkemizde bu sektör gelişmedi ve tamamen ithalata bağlı. İnternette bir çok firmanın ücretsiz programları mevcut. Mesela Microsoft security essentials, avira free, comodo bunların hepsi ücretsiz. Eğer orjinal windows kullanıyorsanız Microsoft Security Essentials tavsiye ederim, yakında yeni sürümüde çıkacak. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 4 Aralık 2011; 8:06:16 >

3003 Mesaj
4 Aralık 2011; 20:10:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

en iyi antivirüs veya bir güvenlik programı diye bir şey yok. her yazılımın kendine göre artıları eksileri var. öncelikle ihtiyaçlarını belirleyip ona göre bir seçim yapabilirsin. ben eset smart security kullanıyorum mesela bence yeterli, tavsiye ederim. tabi gelişmiş ayarlarını aktif etmen kaydıyla.
Şu sıralar 6 ay ücretsiz lisans veriyor.

6 ay ücretsiz lisansı nereden alabiliriz?

.

1548 Mesaj
4 Aralık 2011; 21:25:59 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 4 Aralık 2011; 21:26:39 >

8 Mesaj
5 Ocak 2012; 21:40:22 

forum hala güncelse virüsün ne şekilde gireceği pek bilinmiyor özellikle trojanlar her yerde antivirüs programı olarak panda, eset, norton ( bilgisayarı çok kasar ama....) bunlar idealdir, ama daha yüksek koruma istiyorsan ayryetten firewire yüklemen daha iyi olcaktır , özellikle AD-AVARE internet securiti programını tavsiye ederim internetteki istatiklere göre en çok indirlen programlardan biri..............

7437 Mesaj
6 Ocak 2012; 3:26:04 

quote:

Orijinalden alıntı: rainboy1991

sizce hangisi

TŞK

elbette herkese göre iyi değişebilir..... soru güzel.... sizce demişsiniz...

bence avira premium...... sebebine gelince testlerde her zaman en iyiler arasındadır.... ve bu en iyi olma olayı moda gibi bir gün altlarda birgün yukarlarda şeklinde değişmez. hep en iyiler arasındadır... bilgisayar yük olmaz ağırlaştırmaz.... işini hızlıca yapar.... sorun çıkarmaz uyumsuzluk yapıp bilgisayarı kilitlemez..... hepsini toplarsak bence en iyisi avira premium

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

1849 Mesaj
6 Ocak 2012; 13:38:11 

dikkatli bi kullanıcı isen Avira Free + Comodo Firewall yeterli olur

F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908

●1 Handanoviç| ●2 Jonathan | ●4 Zanetti (c) |●5 Jesus | ●6 Andreolli | ●7 Belfodil | ●8 Palacio | ●9 Icardi | ●10 Kovaçiç | ●11 Ricky | ●12 Castellazi | ●13 Guarin | ●14 Campagnaro | ●16 Mudingayi | ●17 Kuzmanoviç | ●19 Cambiasso | ●20 Obi | ●22 Milito | ●23 Ranocchia | ●25 Samuel | ●26 Chivu | ●30 Carrizzo | ●31 Pereira | ●33 D'Ambrossio | ●55 Nagatomo |

●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla

3003 Mesaj
6 Ocak 2012; 15:04:10 

En iyi virüs programını arıyorsan. Bir bilgisayar dergisinin web sitesini açıp ayın ilk on virüsüne bak.

.

330 Mesaj
6 Ocak 2012; 16:30:37 

ESS

261 Mesaj
8 Ocak 2012; 21:13:42 

kaspersky 2012 versiyonu kolaylık açısından pek iyi değil 2011i tercih ederim

The half one of Daft Punk

60 Mesaj
13 Ocak 2012; 14:39:41 

Avira İnternet Security 2012 kullanabılırsın baya ıyı

239 Mesaj
14 Ocak 2012; 23:42:01 

Kaspersky Internet Security 2012 derim ben. Daha bugün aldım, yükledim, bilgisayarı kasmıyor öncelikle. Antivirüs bölümü yetkilisiyle konuştuğumda bana Norton yerine bu programı önerdi, kendisi 3 yıldır yazılım şirketinde çalışıyormuş, ''bütün antivirüs programlarını denedim ve en son Kaspersky'da karar kıldım'' dedi bana. Ben de zaten aklımda olan Kaspersky'ı gönül rahatlığıyla satın aldım. Ayrıca oyun oynarken bilgisayarının kasmasını istemiyorsan 'Oyun Profili' adı altında ayarları da var, ayarları uygularsan oyun oynadığın zaman tarama vb. bilgisayarı yoracak şeyler yapmıyor. Her yönden çok kullanışlı bir antivirüs programı. Ayrıca en iyi antivirüs programından kastın 'hem bilgisayarı kasmasın hem de internette gönül rahatlığıyla takılayım' diyorsan Kaspersky derim ben. Çünkü önemli olan programın adı değil, güncellemeleri ne kadar sıklıkla ve ne kadar sağlam yaptıkları. Virüsler bitmez zaten, sürekli yenilenir ama antivirüs programları da ona göre güncelleme yaparlar. Bunun için de yine Kaspersky derim ben

CANON EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

22 Mesaj
13 Şubat 2012; 11:12:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

bencede

1568 Mesaj
13 Şubat 2012; 14:16:22 

quote:

Orijinalden alıntı: olgun92

Kaspersky Internet Security 2012 derim ben. Daha bugün aldım, yükledim, bilgisayarı kasmıyor öncelikle. Antivirüs bölümü yetkilisiyle konuştuğumda bana Norton yerine bu programı önerdi, kendisi 3 yıldır yazılım şirketinde çalışıyormuş, ''bütün antivirüs programlarını denedim ve en son Kaspersky'da karar kıldım'' dedi bana. Ben de zaten aklımda olan Kaspersky'ı gönül rahatlığıyla satın aldım. Ayrıca oyun oynarken bilgisayarının kasmasını istemiyorsan 'Oyun Profili' adı altında ayarları da var, ayarları uygularsan oyun oynadığın zaman tarama vb. bilgisayarı yoracak şeyler yapmıyor. Her yönden çok kullanışlı bir antivirüs programı. Ayrıca en iyi antivirüs programından kastın 'hem bilgisayarı kasmasın hem de internette gönül rahatlığıyla takılayım' diyorsan Kaspersky derim ben. Çünkü önemli olan programın adı değil, güncellemeleri ne kadar sıklıkla ve ne kadar sağlam yaptıkları. Virüsler bitmez zaten, sürekli yenilenir ama antivirüs programları da ona göre güncelleme yaparlar. Bunun için de yine Kaspersky derim ben

kaç paraya aldınız

88 Mesaj
13 Şubat 2012; 19:31:54 

arkadaşlar symantec ile norton un bi bağlantısı varmı.
symantec diye virüs programı var bir de norton diye.ama norton symantec firmasının bi ürünü gibi.
hangisi daha iyi ya da aynımı?

3003 Mesaj
13 Şubat 2012; 20:18:27 

quote:

Orijinalden alıntı: zaccahari

arkadaşlar symantec ile norton un bi bağlantısı varmı.
symantec diye virüs programı var bir de norton diye.ama norton symantec firmasının bi ürünü gibi.
hangisi daha iyi ya da aynımı?

symantec : firma
urun : norton

.

3419 Mesaj
14 Şubat 2012; 0:13:40 

En iyi virüs programi yerine guvenli internet ve bilgisayar kullanımını arastirirsan daha yararlı olacagi kanısındayim..
Ayrıca anti virüs yazılımlari arasinda daglar kadar fark yok..yani birisi sn de 5 virüs yakalarken digeri 500 virüs yakalamiyor..Bu tamamen bilgisayar ve internet kullanım bilincin ile dogru orantilidir..
Yani çelik yelek giyince ölümsüz olmuyorsun..Kursunlardan nasil kacacagina bilmen gerekir

Dfi Lanparty Dk P45-T2RS Plus
Q6600 2.4@3.8
ASUS EX. HD4850 @700-2200
Corsair XMS2 2x2gb 800mhz kit
POV 500 watt Black Diamond

PsKo Network with CCNP

3003 Mesaj
14 Şubat 2012; 11:40:26 

quote:

Orijinalden alıntı: ENIGMA

En iyi virüs programi yerine guvenli internet ve bilgisayar kullanımını arastirirsan daha yararlı olacagi kanısındayim..
Ayrıca anti virüs yazılımlari arasinda daglar kadar fark yok..yani birisi sn de 5 virüs yakalarken digeri 500 virüs yakalamiyor..Bu tamamen bilgisayar ve internet kullanım bilincin ile dogru orantilidir..
Yani çelik yelek giyince ölümsüz olmuyorsun..Kursunlardan nasil kacacagina bilmen gerekir

Bunları muhakkak öğrenin ama yine de antivirüs programı kullanmayı ihmal etmeyin çünkü bazı virüsler kullanıcı insiyatifi dışında kendiliğinden bulaşır.

Mesela, bazı web sitelerini açar açmaz ya da işletim sistemi açıkları yüzünden vs. gibi

.

661 Mesaj
14 Şubat 2012; 12:35:01 

quote:

Merhaba, anakartımın dvd'sinden Norton İnternet Security yazılımı var. Bu yazılım, bizim bildiğimiz tam anlamı ile işlemini yapan virüs programı mı? Yüklemiştim ve görünüşü çok tuhaf geldi bana. Sanırsınız ki işlemciyi temizleme programı. Anakart dvd'sinden Virüs programı çıkması, programda bir eksiklik olduğunu anlatır mı? Tam sürüm müdür?

Ahmet ERGÜL

661 Mesaj
14 Şubat 2012; 12:49:16 

quote:

Orijinalden alıntı: ENIGMA

Merhaba, anakartımın dvd'sinden Norton İnternet Security yazılımı var. Bu yazılım, bizim bildiğimiz tam anlamı ile işlemini yapan virüs programı mı? Yüklemiştim ve görünüşü çok tuhaf geldi bana. Sanırsınız ki işlemciyi temizleme programı. Anakart dvd'sinden Virüs programı çıkması, programda bir eksiklik olduğunu anlatır mı? Tam sürüm müdür?

Ahmet ERGÜL

3003 Mesaj
14 Şubat 2012; 16:50:48 

Norton Internet Security programı antivirüs+firewall bileşimidir. Kullanabilirsin. Yalnız eski versiyon programları kullanmanı tavsiye etmem.

.

382 Mesaj
14 Şubat 2012; 23:33:01 

Anti virüs programı olarak Avira, firewall olarak da Comodo kullanıyorum. Şu ana dek, virüs kaynaklı hiçbir problem yaşamadım ancak biraz da kullanıcı ile alakalı sanıyorum.

239 Mesaj
15 Şubat 2012; 0:40:55 

quote:

Orijinalden alıntı: izmir85

Tam sürüm onlar hocam bi' sıkıntı çıkmaz, 1 yıl boyunca kullanabilirsin.

661 Mesaj
15 Şubat 2012; 0:54:00 

quote:

Tam sürüm onlar hocam bi' sıkıntı çıkmaz, 1 yıl boyunca kullanabilirsin.

Canımsın yaaa, bak bu süper oldu. Keyifli bir forum gecesi diliyorum sana.

Ahmet ERGÜL

239 Mesaj
15 Şubat 2012; 1:52:20 

quote:

Orijinalden alıntı: izmir85

Canımsın yaaa, bak bu süper oldu. Keyifli bir forum gecesi diliyorum sana.

Eyvallah hocam sağolasın, ben de iyi forum geceleri diliyorum

438 Mesaj
15 Şubat 2012; 9:03:51 

Kasper Sky + ComboFix

Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa, orada itimat ve itaat vardır. İtimat ve itaatin olduğu yerde disiplin vardır. Disiplinin olduğu yerde huzur, huzurun olduğu yerde başarı vardır. M.K.Atatürk

86 Mesaj
17 Şubat 2012; 20:01:19 

en iyisi kaspersky.Genelde kasıyor ama her bilgisayarda kasmıyor ve virüs taramada çok etkili

Kaybetmeyi öğren, yoksa kazanmayı çok ciddiye alırsın..

1 Mesaj
18 Şubat 2012; 2:25:36 

Bence en iyisi - eger windows 7 kullaniyorsan - Microsoft Security Essentials

Hem bedava, Windows update de bulabilirsin.. denemeni tavsiye ederim ;)

haberler

546 Mesaj
18 Şubat 2012; 16:41:48 

microsoft security essetials kullanmak için windows'uzun orjinal olması gerekiyor, onu da es geçmemek lazım. Crackle falan da sınırsız yapsanız nafile, bir süre sonra updateler sırasında yakalanıyorsunuz ve pc cortluyor..

PSN : nickfalanyok

215 Mesaj
18 Şubat 2012; 19:24:00 

quote:

ikisinden birimi yoksa ikisi berabermi yeterli olur

1849 Mesaj
18 Şubat 2012; 20:29:48 

quote:

Orijinalden alıntı: rcpbrl

ikisinden birimi yoksa ikisi berabermi yeterli olur

İkisini beraber kullanıyorum. Antivirüs olarak Avira, Güvenlik duvarı olarak Comodo Firewall. 1,5 yıldır kullanıyorum tek bir sorun çıkarmadı

●1 Handanoviç| ●2 Jonathan | ●4 Zanetti (c) |●5 Jesus | ●6 Andreolli | ●7 Belfodil | ●8 Palacio | ●9 Icardi | ●10 Kovaçiç | ●11 Ricky | ●12 Castellazi | ●13 Guarin | ●14 Campagnaro | ●16 Mudingayi | ●17 Kuzmanoviç | ●19 Cambiasso | ●20 Obi | ●22 Milito | ●23 Ranocchia | ●25 Samuel | ●26 Chivu | ●30 Carrizzo | ●31 Pereira | ●33 D'Ambrossio | ●55 Nagatomo |

215 Mesaj
18 Şubat 2012; 20:32:54 

quote:

İkisini beraber kullanıyorum. Antivirüs olarak Avira, Güvenlik duvarı olarak Comodo Firewall. 1,5 yıldır kullanıyorum tek bir sorun çıkarmadı

ikisinide indirdim peki intenet securtynin yaptığı işi bunlar yapıyormu bu internet securtylerin olayı nedir?..
bi sorum daha olcak bu dediğin iki programı kasıyormu nasıllar?

1849 Mesaj
18 Şubat 2012; 22:05:58 

quote:

ikisinide indirdim peki intenet securtynin yaptığı işi bunlar yapıyormu bu internet securtylerin olayı nedir?..
bi sorum daha olcak bu dediğin iki programı kasıyormu nasıllar?

İnternet security genel bir komple pakettir. Yani içinde her şey vardır.

Genel itibari ile antivirüs isminden de anlaşılacağı üzere virüs, spyware, worm... koruması yapar.

Internet security programları aynı korumanın yanında güvenlik duvarı, phising koruması, spam koruması vb hizmetler sunar.

Avira + comodo firewall İnternet security'nin işini genel olarak görür. Kasıp kasmama olayı pc nin sistemine bağlı. Sistemin çok eski değilse kasmıyor.

850 Mesaj
18 Şubat 2012; 22:54:39 

Norton 360 5.0 dan çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Galatasaray SK - Since 1905

2351 Mesaj
19 Şubat 2012; 0:11:18 

comodo internet securty premium kullanıyorum memnunum
melih abdulhayoğluna destek vermek lazım

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

215 Mesaj
19 Şubat 2012; 21:09:38 

quote:

İnternet security genel bir komple pakettir. Yani içinde her şey vardır.

Genel itibari ile antivirüs isminden de anlaşılacağı üzere virüs, spyware, worm... koruması yapar.

Internet security programları aynı korumanın yanında güvenlik duvarı, phising koruması, spam koruması vb hizmetler sunar.

Avira + comodo firewall İnternet security'nin işini genel olarak görür. Kasıp kasmama olayı pc nin sistemine bağlı. Sistemin çok eski değilse kasmıyor.

o zaman direk bir internet securty yüklesek daha iyiy olmazmı ?

1849 Mesaj
19 Şubat 2012; 22:15:17 

quote:

o zaman direk bir internet securty yüklesek daha iyiy olmazmı ?

Sen bilirsin, Aviradan Antivirüs olarak, Comodo'dan Güvenlik Duvarı olarak faydalanıyorum. Çünkü bence Comodo'nun internet security'sini kurarsan antivirüs olarak da Comodo kullanacak. Ben ise antivirüs konusunda Avira'nın Comodo'ya göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Comodo'nun ise güvenlik duvarı gayet iyi, bu nedenle ayrı kullanıyorum

117 Mesaj
20 Şubat 2012; 1:56:30 

Kaspersky internet security tavsiye ederim 2009 da kis 2009 ile 3 yıllık almıştım (55tl) 3 yıllık olduğu için kis 2011 ile de çalısıyor..2012 de çalışmıyor ama geçmeyi düşünüyorum şuan 40 gün kaldı windows 7 7260 test sürümü ile kullanıyorum neredeyse 3 yıl olacak bikaç defa hatalı güncelleme sonrası virus veritabanı sorunu yaşadım ama eski veritabanına dönüp tekrar güncelleyince normale dönüyor bana göre sorun bile sayılmaz haricinde hiç bir sorunla karsılaşmadım.. ayrıca en en önemli özelliğinden biri ekstradan güvenlik duvarına sahip ayrıca windows un kendi güvenlik duvarıyla da organize çalışabiliyor (herhangi bi çakışmaya neden olmadı) ...3 yıllık key key bitmeden yine almayı düşünüyorum.. sürekli internette dolaşan online film izleyen sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçiren. online bankacılık , gibi işleri olanlara öneririm internette biraz olsun gönül rahatlığı dolaşabiliyorsunuz ... en çok sevdiğim özelliklerinden birisi şuana kadar ki gördüğüm en iyi reklam penceresi engelleyicisi diyebilirim.. (zırt pırt açılan pop-up penceler en uyuz olduğum şeylerden biridir )

çalıştığım yerde avast ve nod32 gibi virus programları da kullandım ama kaspersky int security deki rahatlığı göremedim... MS Security Essential 32 ve 64 bit sürümlerini de kullandım 64 bit sürüm veritabanı ve sürümü biraz daha etkili gibi ama internette çok fazla işi olmayan çok dikkatli kullanıcılara tavsiye ederim... belki ücretsiz olabilirler ama nette kafanıza göre her yere dalıp çıkamıyorsunuz... Deneyimlerime dayanarak söylüyorum %100 etkili bi virus programı yok.. en etkili faktör yine kullanıcalara bağlı, ne kadar dikkatli bi kullanıcıysanız o kadar iyi korunuyorsunuz demektir...

kendi bilgisayarımdan örnek rapor veriyorum 01.01.2011 - 20.02.2012

0

0

Ekteki dosya (2)

215 Mesaj
21 Şubat 2012; 11:03:15 

quote:

Sen bilirsin, Aviradan Antivirüs olarak, Comodo'dan Güvenlik Duvarı olarak faydalanıyorum. Çünkü bence Comodo'nun internet security'sini kurarsan antivirüs olarak da Comodo kullanacak. Ben ise antivirüs konusunda Avira'nın Comodo'ya göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Comodo'nun ise güvenlik duvarı gayet iyi, bu nedenle ayrı kullanıyorum

haklısın ben de dediğin gibi yaptım gayet iyi saol

273 Mesaj
21 Şubat 2012; 12:33:26 

peki bilgisayarımız trojanlarla doldu ise format atmadan bunu tamamen çözmenin bir yolu var mı acaba

BİM Fan Club

3003 Mesaj
21 Şubat 2012; 18:06:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ButchêR

peki bilgisayarımız trojanlarla doldu ise format atmadan bunu tamamen çözmenin bir yolu var mı acaba

Çok zor ama "güvenli kip"te tarama yapıp pc'yi temizlemeye çalışabilirsin.

.

273 Mesaj
21 Şubat 2012; 18:34:32 

quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

Çok zor ama "güvenli kip"te tarama yapıp pc'yi temizlemeye çalışabilirsin.

tesekkür ediyorum ddeniyorum simdi bakalim ne kadar olursa artık

BİM Fan Club

533 Mesaj
21 Şubat 2012; 18:36:07 

Yıllardır Nod32 kullanıyorum şuana kadar güzel idare etti. Olağanüstü durumlarda combofix, kaspersky yada avira rescue disk vs gibi programlara başvuruyorum.

We're in the shadow of a dying world.

7125 Mesaj
23 Şubat 2012; 1:26:02 

en iyi kaspersky bence.

Beşiktaşım;hayat sensin,dünyam sensin,herşey sensin...

mustafavmms

284 Mesaj
24 Şubat 2012; 10:56:17 

Ben Emsisoft Antimalware kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim.Emin olun çok çok hafif,bilgisayarı hiç kasmaz ve yormaz.Virüslere geçit verdiğine şahit olmadım.Dene ve kararı kendin ver.
Aşşağıdaki linkten indirebilirsin

http://www.emsisoft.com...antimalware/?id=6215743

1895 Mesaj
24 Şubat 2012; 12:23:48 

avast internet security 6'nın kaspersky internet security 2012'den iyi olduğuna eminim. Bizzat şahidim kaspersky virüsü buldu ama silmedi fakat aynı virüsü avast sildi

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Şubat 2012; 13:43:17 

Yıllardır kullanmıyorum bir eksikliğinide çekmedim

699 Mesaj
24 Şubat 2012; 19:42:52 

şuanda esed nod 32 5 kullanıyorum . antivir premium çok bahsedilmiş 2012 sonuçlarını bilen paylaşabilirmi?

1163 Mesaj
27 Şubat 2012; 17:39:49 

quote:

dostum ben internetten çok alışveriş yapıyorum sence bu ikisini kursam beni güvende tutabilirmi dersin vede daha önce avira free kullandım onun yanında comodo firewall kasma veya uyumsuzluk yapmaz dimi?

1163 Mesaj
27 Şubat 2012; 17:44:12 

quote:

dostum şu linklerdekinden hangisini öneriyosun sen aviranın yanına şimdiden çok sağol :)
http://www.****.com/comodo-internet-security/
http://www.****.com/comodo-firewall/

1849 Mesaj
27 Şubat 2012; 18:03:25 

quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

dostum şu linklerdekinden hangisini öneriyosun sen aviranın yanına şimdiden çok sağol :)
http://www.****.com/comodo-internet-security/
http://www.****.com/comodo-firewall/

Avira'nın yanına ComodO Internet Security kurarsan ikisini aynı anda çalıştıramazsın. Comodo Internet Security içinde zaten Avira'nın görevini yapan antivirüs var. O nedenle Avira Free + Comodo Firewall öneririm

Comodo Firewall'ın kendi sitesindeki indirme linkini de aşağıya yazdım oradan indir daha güvenli

http://download.comodo....key1sk3=comodo+firewall

7 Mesaj
27 Şubat 2012; 19:27:32 

KasperSky 2012 ve Microsoft security essentials Tavsiye ederim.

Benden Özür Dileme Kılıcım !
Seni Başkalarına Saplayan Bendim !

1163 Mesaj
27 Şubat 2012; 23:34:53 

quote:

Avira'nın yanına ComodO Internet Security kurarsan ikisini aynı anda çalıştıramazsın. Comodo Internet Security içinde zaten Avira'nın görevini yapan antivirüs var. O nedenle Avira Free + Comodo Firewall öneririm

Comodo Firewall'ın kendi sitesindeki indirme linkini de aşağıya yazdım oradan indir daha güvenli

http://download.comodo....key1sk3=comodo+firewall

Adamların kralısın dostum teşekkür ettim :)

9540 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
cantosman
23 Mart 2012; 4:25:07 

ben avast-esed-kaspersky-mcafe-hepsini denedim 2 senedir norton kullanıyorum nortonuda tek geçiyorum bu konuda
pc de babasını tanımıyor valla zararlı sitelerin uzağından bile geçemiyorsun
norton ya number one

insanları çok severim kendilerini sevenleri asla
PSN TR-------morikante ------

55 Mesaj
24 Mart 2012; 0:14:56 

Dostum bu soru pc özelliklerinlede alakalı ama kısa ve öz olarak:

Nod 32 geçmişinde başarılı bir antivirus programıdır suanda gayet yeterli bir program bana göre kullananı coktur güncellemeleri de hızlıdır.Eset simdiye kadar gördügüm en az ram ve cpu harcıyan programdır.Arayüzü kolay anlaşılırdır.İnternet secuitysini kullanmadıgımdan yorum yapmıycam(smart security)

Kaspersky: Bende senin gibi hep arayış içinde olmuşumdur zamanına göre testlere bakım avira eset norton avast birçok program kullandım ama tilki misali hep bir süre kullanıp kaspersky a geçmişimdir.Program tam tarama yaparsan bir hayli kasar normal masaüstü durumunda digerlerinden pekbir farkı yoktur extrem durumlar haricinde virus trojen ve benzeri bulmazsa. Arayüzü basittir.

Norton : Sezgisel taramasi iyi bir program ama benim kullandıgım katılımsız programlarda tehdit buldugu için tam anlamıyla kullanamadım ama duyumlarım iyi bir antivirus programı oldugu yönünde.

Avira : Müthiş bir çıkış yapan antivirus programıdır son 2 -3 yıl içerisinde büyük gelişmeler yaşamış ve bu sene içinde türkçe destegi geldi antivirus versiyonunu kullandım nod32 gibi donanımı az kullanıyordu ama BENCE nod32 den biraz daha ii bir programdır.Arayüzü pek hosuma gitmedi acıkcasi.

G-DATA : Ülkemizde pek bilinen bir antivirus programı degil ama söyle söyleyim antiviruse para verecek olsam ilk olarak bu antivirus programına para verirdim ciddi anlamda gelişmiş bir antivirüs programı kaspersky gibi bilgisayarı kasar arayüzü güzel sayılır ama biraz kurcalamak lazım. Analiz ve sezi olarak digerlerinden üstün oldugunu düsünüyorum.

Ve son olarak Bunlar benim kişisel görüşlerim ve Av-test avcomparatives gibi sitelerden inceliyerek bu programları kullandım burda yorum yapan diyer herkez gibi bende kendi fikrimi belirtip bana uygun ve güvende hissettiren programları yazdım ama benim sana tavsiyem her antivirus programının deneme sürümü vardir ve bu programları indirip denemelesin hepsini en az 1 hafta kullan cok kasıyor felan diyip silme direk kendince bir bilgi edinirsin aralarındaki farkları görürsün sisteminde hangisi daha kararlı çalışıyor bunu fark edersin ve bu d