Şimdi Ara

en iyi virüs programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
40.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

anlaşıldı yine nortonla yola devam edeceğiz bu senede gerçi daha 3 ay var süremin bitmesine
    belki daha yeni bir şeylerde bulabilriz 3 ay epey bi zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz_denix

Dostum bu soru pc özelliklerinlede alakalı ama kısa ve öz olarak:

Nod 32 geçmişinde başarılı bir antivirus programıdır suanda gayet yeterli bir program bana göre kullananı coktur güncellemeleri de hızlıdır.Eset simdiye kadar gördügüm en az ram ve cpu harcıyan programdır.Arayüzü kolay anlaşılırdır.İnternet secuitysini kullanmadıgımdan yorum yapmıycam(smart security)

Kaspersky: Bende senin gibi hep arayış içinde olmuşumdur zamanına göre testlere bakım avira eset norton avast birçok program kullandım ama tilki misali hep bir süre kullanıp kaspersky a geçmişimdir.Program tam tarama yaparsan bir hayli kasar normal masaüstü durumunda digerlerinden pekbir farkı yoktur extrem durumlar haricinde virus trojen ve benzeri bulmazsa. Arayüzü basittir.

Norton : Sezgisel taramasi iyi bir program ama benim kullandıgım katılımsız programlarda tehdit buldugu için tam anlamıyla kullanamadım ama duyumlarım iyi bir antivirus programı oldugu yönünde.

Avira : Müthiş bir çıkış yapan antivirus programıdır son 2 -3 yıl içerisinde büyük gelişmeler yaşamış ve bu sene içinde türkçe destegi geldi antivirus versiyonunu kullandım nod32 gibi donanımı az kullanıyordu ama BENCE nod32 den biraz daha ii bir programdır.Arayüzü pek hosuma gitmedi acıkcasi.

G-DATA : Ülkemizde pek bilinen bir antivirus programı degil ama söyle söyleyim antiviruse para verecek olsam ilk olarak bu antivirus programına para verirdim ciddi anlamda gelişmiş bir antivirüs programı kaspersky gibi bilgisayarı kasar arayüzü güzel sayılır ama biraz kurcalamak lazım. Analiz ve sezi olarak digerlerinden üstün oldugunu düsünüyorum.

Ve son olarak Bunlar benim kişisel görüşlerim ve Av-test avcomparatives gibi sitelerden inceliyerek bu programları kullandım burda yorum yapan diyer herkez gibi bende kendi fikrimi belirtip bana uygun ve güvende hissettiren programları yazdım ama benim sana tavsiyem her antivirus programının deneme sürümü vardir ve bu programları indirip denemelesin hepsini en az 1 hafta kullan cok kasıyor felan diyip silme direk kendince bir bilgi edinirsin aralarındaki farkları görürsün sisteminde hangisi daha kararlı çalışıyor bunu fark edersin ve bu dogrultuda antivirus programını kurarsın . Ama hiçbir zaman bir antivirus programında sabit kalmamak lazım digerlerinide takip etmek lazım.

Forumdaki diger arkadaşlara G-DATA total versiyonun denemeleri gerektigini söylemek isterim en az kasper avira ve eset kadar iyi bir antivirustur.

ANTİ-VİRUS KİŞİSELDİR BİZ NEDESEK BOŞ DENEYEREK BUL:=)

Avg 2012 hakkında ne düşünüyorsunuz İndirmeyi Düşünyorumda ?

• Ben Microsoft Security Essential kullanıyorum..
    Microsoft'un internet sitesinden bedava indir ve kur..Bilgisayarı da kasmıyor..Ben cok memnunum..Su ana kadar da sorum yasamadım..Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: êyc

Anti virüs programı olarak Avira, firewall olarak da Comodo kullanıyorum. Şu ana dek, virüs kaynaklı hiçbir problem yaşamadım ancak biraz da kullanıcı ile alakalı sanıyorum.

zahmet olmassa linklerini atabilirmisin.ben birini kurunca diğeri kabul etmiyo :S
  • eğer konu hala güncelse araştırmalarıma göre en iyi program bitdefender antivirüs 2012 şahsen ben onu kullanıyorum..
  • Avg 2012 nasıl ? indirmeyi düşünüyorumda
  • arkadaşlar virüsleri engelleyebilen ve bilgisiyarı çok kasmayan bi virüs proğramı önerirseniz sevinirim bende nod32 var ama çok işe yaramıyo
  • valla en iyisi yok aslında bana kalırsa. bir çoğunu kullandım ama eninde sonunda bişiler bulaşıyor. bulanlar da temizleyemiyor tamamen. stinger ile taramak bence en iyisi. hem iyi tarıyor hemde bilgisayara kurmuyorsun. lazım olduğunda ücretsiz olarak başvurabileceğin bir tool. yanına da ücretsiz olanlardan bir tane kurmak lazım. avira için ücretsizler arasında en iyi deniyor ama bugüne kadar yakaladığı bişey de olmadı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerjackal

Ben Microsoft Security Essential kullanıyorum..
    Microsoft'un internet sitesinden bedava indir ve kur..Bilgisayarı da kasmıyor..Ben cok memnunum..Su ana kadar da sorum yasamadım..Tavsiye ederim

ben de hep ondan kullanıyorum ama hiç virüs yakalamıyor acaba kalitesiz mi dedim başka yok mu kullanan ?
  • avast'ta güzel
  • avast yetersiz kalıyor
    ya norton yada kaspersky en iyisi bu iki firma
  • eset
  • 1-BitDefender Antivirus 2012
    2-Kaspersky Anti-Virus 2012
    3-Panda Antivirus Pro 2012
    4-F-Secure Anti-Virus 2012
    5-AVG Anti-Virus 2012
    6-Avast! Pro Antivirus 2012
    7-G Data AntiVirus 2012
    8-BullGuard Antivirus 2012
    9-Avira AntiVir Premium 2012
    10-ESET NOD32 Antivirus 2012

Eset smart security 5 kullanıyorum 10. Sırada :)
  • nortonsuz liste yapmışsın olmaz arkadaşım
    norton bence ilk sıralardadır
  • Tabikide eset nod 32 Number one forewer.Avirada iyidir
    Avas tırt
    Norton zırt
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

1-BitDefender Antivirus 2012
    5-AVG Anti-Virus 2012
    7-G Data AntiVirus 2012

PcKolikq gitmiş internetten bulmuşun milleti yanıltma ESED Dünyada ilk üçte bi seferde hepsini sıralarım sana Hepsinide kullandım.Nod32nin mazisi var

İşte sana gerçek sırlama:
    1-Kaspersky Anti-Virus 2012
    2-ESET NOD32 Antivirus 2012
    3-Avira AntiVir Premium 2012
    4-BitDefender Antivirus 2012
    5-AVG Anti-Virus 2012
    6-Panda Antivirus Pro 2012
    7-Avast! Pro Antivirus 2012
    8-F-Secure Anti-Virus 2012
    9-G Data AntiVirus 2012
    10-BullGuard Antivirus 2012

• quote:

Orijinalden alıntı: Satisfaction45

quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

1-BitDefender Antivirus 2012
    5-AVG Anti-Virus 2012
    7-G Data AntiVirus 2012

PcKolikq gitmiş internetten bulmuşun milleti yanıltma ESED Dünyada ilk üçte bi seferde hepsini sıralarım sana Hepsinide kullandım.Nod32nin mazisi var

İşte sana gerçek sırlama:
    1-Kaspersky Anti-Virus 2012
    2-ESET NOD32 Antivirus 2012
    3-Avira AntiVir Premium 2012
    4-BitDefender Antivirus 2012
    5-AVG Anti-Virus 2012
    6-Panda Antivirus Pro 2012
    7-Avast! Pro Antivirus 2012
    8-F-Secure Anti-Virus 2012
    9-G Data AntiVirus 2012
    10-BullGuard Antivirus 2012

Esetin iyi olduğu zaten biliyorm 2011 yılında ilk 3 sıradaydı 1 yıldır bu programı kullanıyorum daha hiç bir sorun yaşamadım .

• Yok zaten ESED i 10.Sıraya yazmışın ondan 1.ye koymak istemedim.Yoksa Kasperskyın Her dosyayı virüs sanıp alert vermesini saymıyom bile.Bence 1.ESED
  • kendine güvenen avast ve ya microsoft e. yükler
  • norton bu sıralamada bile yok

ben kullandım norton ilk beşe rahat girer ama 3 ncü ama 5 nci sırada olur bilemem ama norton ilk beşe girer
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.