Şimdi Ara

Samsung'dan çift çekirdekli, çift ekranlı ve çift sim kart destekli telefon: SCH-W999

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
16.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'dan çift çekirdekli, çift ekranlı ve çift sim kart destekli telefon: SCH-W999

İlk görselleri yaklaşık bir ay önce karşımıza çıkan Samsung SCH-W999'a, Samsung ve China Mobile tarafından bugün itibarıyla resmiyet kazandırıldı.

2012 yılına doğru dünyanın en büyük pazarlarından Çin'e giriş yapması beklenen SCH-W999, 111 mm uzunluğunda, 59 mm genişliğinde, 17.79 mm kalınlığında ve 1500 mAh'lik batarya dahil olmak üzere 206 gram ağırlığında kapaklı tasarımıyla ön plana çıkıyor. 1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm MSM8660 işlemcinin güç verdiği SCH-W999, Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3 (Gingerbread) versiyonunu kullanıyor.

CDMA (800, 1900 MHz), EV-DO Rev. A (800, 1900 MHz) ve üç band GSM (900, 1800, 1900 MHz) şebekesine destek veren akıllı telefona çift sim kart takılabilmekte. Wi-Fi 802.11 b/g/n, GPS ve Bluetooth 3.0 gibi güncel teknolojilerle donatılan akıllı telefonda nümerik tuş takımının yanısıra çift Super AMOLED dokunmatik ekran yer alıyor. Ekranların, 3.5-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde olduğunu belirtelim.

İvme sensörü, ışık sensörü ve yakınlık sensörüne ev sahipliği yapan Samsung SCH-W999'un 16 GB'lık dahili flash belleği, 32 GB'a kadar microSD kartlar aracılığıyla toplamda 48 GB'a kadar arttırılabiliyor. Akıllı telefonun arkasında konumlandırılan LED flaşlı 5 megapiksel kamera ise Full HD çözünürlüğünde video kaydı yapabiliyor.

Samsung SCH-W999'un fiyatıyla ilgili herhangi bir bilgi henüz bulunmuyor.

Samsung'dan çift çekirdekli, çift ekranlı ve çift sim kart destekli telefon: SCH-W999

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Samsung SCH-W999
    Samsung SCH-W999
    Samsung SCH-W999
    Samsung SCH-W999
    Samsung SCH-W999
    Samsung SCH-W999

• numerik tuşlara ihtiyacı kalmadı artık kimsenin ki 3.5 inç ekranda numerik tuşları gerektirecek bir iş olacağını sanmıyorum gereksiz yere kalın bir cihaz taşımız oluruz normal yapıp çift sim kart ekleseydi çok büyük satış yapabilirdi ama bu şekilde şansı daha düşük
  • O numarik tuşların göründügü yer ekran galiba :D garip bi cihaz. Onu destekleyen oyunlar cıkarsa cift ekranlı tatlı olur ama gözüme cok kalın geldi !!!
  • herşey çift oldu olucak bide çift işletim sistemi olsaydı BADA ve ANDROİD :)
  • Tasarımı felaket ama özellikleri güzel,tuşlarda olmasa daha hoş olacakmış.
  • 3.5"lik bir telefon olarak iPhone'u temel alırsak uç uca eklediğimizde kol kadar bir şey oluyor. Yok kalsın bu...Gereksiz kalın ve çok dandik duruyor. Samsung amca böyle bir ürün yapmış olmak için yapmış sanırım. Yoksa bunu alacak kim var ya? ayrıca numerik tuş takımı şaka her halde?
  • Kapaklı telefon yapmıyorlar, devri bitti derken yıllar sonra bir kapaklı telefon. Ama tasarımı kaba olmuş.
  • amoled israfı
  • Bu telefonun kapağını açınca sanıyorum kolum kadar olur..
  • galaxy s 2 gerisi hikaye hoca gerek yok bu hareketlere
  • cift cift gidio cifter cifter yandan yandan :D
  • Görselde bir sorun mu var anlamadım ama 2.resimde telefonun yüksekliği resmen koltuğa oturan bir insanın sırtının ortasına kadar gelecekmiş gibi görünüyor.Gözüm korktu valla bu nasıl bir telefondur böyle.İnsan açmaya korkar :)
  • samsung calısıor. calismıyor desin biri cıkıpta hadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unix64

O numarik tuşların göründügü yer ekran galiba :D garip bi cihaz. Onu destekleyen oyunlar cıkarsa cift ekranlı tatlı olur ama gözüme cok kalın geldi !!!

hayır ikinci ekran kapağı kapatınca üstte duruyor, tuşlar bildiğimiz fiziksel tuş..
  • Bunu taşımak için hamal tutmak lazım..
  • tasarımını hiç begenmedim ,çok kalın hantal bir yapısı var , demode duruyo .ayrıca tv özelliği yoksa çinliler almaz bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technotronic -- 3 Aralık 2011; 23:12:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stanislas Xavier

quote:

Orijinalden alıntı: unix64

O numarik tuşların göründügü yer ekran galiba :D garip bi cihaz. Onu destekleyen oyunlar cıkarsa cift ekranlı tatlı olur ama gözüme cok kalın geldi !!!

hayır ikinci ekran kapağı kapatınca üstte duruyor, tuşlar bildiğimiz fiziksel tuş..

O kasanın kalınlıgı acayipmiş o zaman. eski bir nokia vardı yandan kameralı ona benzemiş :D bu telefona el sürülmez :D
  • şaka gibi :D böyle çalışacaksa kapatsın dükkanı :D
  • samsung her kesime ulaşmayı hedefliyor ve iyi de yapıyor tek kitleye çalışmıyor.
  • takoz gibi olmuş abi bu çok kalın

Volvo yetkilisine sormuşlar
    "Dünya'nın sen en sağlam arabalarını yapıyorsunuz. peki neden bu kadar şekilsiz oluyorlar ? "
    Adam da cevaplamış
    "bizim mühendislerimiz çeliğe ancak bu kadar şekil verebiliyor"

samsung muhabbeti de ona mı dönüyor anlamadım. Bu kadar kare köşeli bir tasarım hadi nokia olsa anlardım da

samsung hayal kırıklığına uğrattı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.