Şimdi Ara

Nexus S sahibi Google çalışanları Android 4.0 güncellemesi almaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Google iki ay önce yaptığı açıklamasında, tüm Nexus S kullanıcıları için Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi sunacağını açıklamıştı. Bu yönde ilk adımı atan firma, Nexus S sahibi çalışanları için yeni işletim sistemini sunmaya sunmaya başladı. Bazı Google çalışanları sosyal medya hesaplarında  durumu doğrularken, bu gelişmeden yola çıkarak genel kullanıma yönelik Android 4.0 güncellemesinin kısa süre içerisinde yayınlanacağı da söylenebilir. 

Resmi tanıtımı 19 Ekim'de yapılan ve geçtiğimiz ay içerisinde Samsung üretimi Galaxy Nexus ile birlikte kullanıma sunulan Android 4.0 Ice Cream Sandwich, arayüz güncellemelerinden yeni özelliklere, performans odaklı iyileştirmelerden çeşitli kullanım kolaylıklarına irili ufaklı çok sayıda yenilik sunuyor. Google'ın kendi markasını taşıyan telefonlara ek olarak önde gelen akıllı telefon üreticileri de var olan güncel telefon modelleri için Android 4.0 güncellemesini önümüzdei yılın ilk çeyreği ile birlikte yayınlayacaklarını ifade ediyorlar. 

• Bence Google, Google çalışanlarına birer galaxy nexus hediye etmeli
  • bende denesemmi acaba belki arada bbenimkinde günceller
  • 4 4 4 4 4 4 ;)
  • yok hala 2.3.6 var yakında verir heralde OTA 4.0 ı
  • Android 4.1 çıktı... Nexus S için Android 4.1 olarak niye güncellenmiyor? ...

Kendilerine iş çıkartıyorlar.. Bu sefer Android 4.1 için birkaç ay filan beklenir herhalde...
  • Nexus S = Galaxy S
    yani bizede geliyo :D
  • android 4.1 mi çıktı :) tüm dünya 4.0 beklerken bu 4.1 i nerde gördün acaba arkadaşım
  • 4.0 betayı yükledim ama stabil degildi sürekli herşeye kapamaya zorla diyordu OTA çıksada rahatlasak
  • htc cha cha aldım pek beklentim yoktu ama bu kadar da desteksiz olabileceğini düşünmemiştim... s off bile yapamadım daha anasını satayım meğer desire da ne destek , kullanıcı varmış forumlarda...
    android 4.0 ı geçtim s off ve rootlamaya razı haldeyim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.