Şimdi Ara

1 Serisi Uzmanları Yardım!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkes aracına full+full demesine rağmen araçlarda dışarıda(bi-xenon,aydınlatma,çelik jant,sunroof) ve içeride(fonksiyonel direksiyon,gri-siyah direksiyon,dijital klima,deri koltuk) bariz farklılıklar var.Hangisi tam full veya bu araçlarda ne opsiyonlar vardır?
    Ayrıca bmw business ses sistemi araçlarda standart mı,opsiyonel mi?BMW business önemli bir özellik midir?
    Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

• O başlığa yazsaydın tüm 1 serisi kullanıcıları yardım ederdi. Ayrı başlık açmana gerek yoktu. O da ayrı konu...

Tam full araç m1 olmalı. içinde her bişey var (motor gücünün yanında)

Baz aldığın şey nedir öncelikle bunu bilmelisin. Bugün pure seviyesine xenon far ekleyen de full diyor.

ikinci el satış sitelerinde sunroof + koltuk ısıtmaya full+full diyen de var.

Bunun bir standardı yok çünkü bmw mercedes audi gibi markalar, ürünlerini pizza tabanı gibi sunuyor. Üzerine ne koyarsan ekstra...

Pizza hut'da kendin de pizza yapabilirsin, 4 mevsim vb hazır pizzayıda alabilirsin (mesela sport plus. mesela pure)

O değil de karnım acıktı, bişeyler yiyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

O başlığa yazsaydın tüm 1 serisi kullanıcıları yardım ederdi. Ayrı başlık açmana gerek yoktu. O da ayrı konu...

Tam full araç m1 olmalı. içinde her bişey var (motor gücünün yanında)

Baz aldığın şey nedir öncelikle bunu bilmelisin. Bugün pure seviyesine xenon far ekleyen de full diyor.

ikinci el satış sitelerinde sunroof + koltuk ısıtmaya full+full diyen de var.

Bunun bir standardı yok çünkü bmw mercedes audi gibi markalar, ürünlerini pizza tabanı gibi sunuyor. Üzerine ne koyarsan ekstra...

Pizza hut'da kendin de pizza yapabilirsin, 4 mevsim vb hazır pizzayıda alabilirsin (mesela sport plus. mesela pure)

O değil de karnım acıktı, bişeyler yiyim...

istediğim buydu teşekkürler
    mesela bende 2008 ford mondeo mevcut 1.6 titanium ama aynı kasanın trend paketide mevcut
    titanium üzerine x paket ve lüks paket olursa full+full olur
    dışarıdan ve içeriden bakltığımda trend mi,titanium mu,titanium üzerine x mi lux mu var anlayabilirim
    basit mantık;bmw de paket durumu nedir ben almak istediğim zaman paramı ne donanıma karşılık vericem bu tamamen havada kalan bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

bizde biliyoruz tek tek ayrı başlık açmayı.. ama tek tek başlık açsakta senin gibiler gelip aynı tarzda o var bu var, bu yok der diye uğraşmak istemedim hatta senin gibiler yüzünden destegimi de çektim forumdan.. biktiriyorsunuz çünkü adamı!

techzone yardımların! için teşekkürler...
    başkaları bana yardım etsin,yardım eden çıkmazsa talep eder konuyu sildiririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.