Şimdi Ara

giriş sayfasını değiştiremiyorum. (SORUN ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar ben internet giriş sayfamı değiştiremiyorum. akti görünmüyor. internete tıkladığımda içinde her çeşit reklam olan ingilizce bir site açılıyor. bunu nasıl değiştireblirim? teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombaçı -- 22 Ocak 2006 13:18:24 >

• ad aware ile tarattır makinayı
    spy girmiş olabilir makinaya
  • bir cesit virus almıs olman buyuk ihtimal ... bilgisayarını spy , virus , trojen vs vs icin tarattır ...
    bi sekilde bunun onune gecebilirsin ama yinede bilgisayarını temizlemen mantıklı
  • Benzer bir durumda bana olmuştu. Giriş sayfası olarak rakamlardan oluşan bir adres vardı ve kafasına göre internete giriyordu. Virüs sorunu. Ben format atmıştım.
  • microsoft un antispyware ini yükle, o değiştiriyo başlangıç sayfasını.
  • ilgilenen herkese teşekkürler. CWShredder adlı programla halloldu.. (oh be!!!)
  • virüs degil beyler virüs direkt olarak sizin pc nizi çökertmek için yazılmış programlardır sizin baş sayfanızdan hiç bişey istemez bu spy veya trojandır şu söyleyecegim 4 programı da kur hangisi ne buluyorsa sil

ad aware se professional
    spysweeper
    spy emergency 2005
    microsoft antispyware
    he bi de antivirüs olarak karspersky kullan ve karspersky i her zaman açık tut eş zamanlı koruma için
  • dostum spy oldugu zaten ortada . anlatımımda da zaten belirttim bilgisayarı spy , trojen , virus icin tarattır diye ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.