Şimdi Ara

Samsung Galaxy R video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
44.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, üst düzey telefonlarına Nvidia Tegra 2 işlemcili Galaxy R modelini de ekledi. Bu videomuzda 4.2 inç Super Clear LCD ekranlı ve çift çekirdekli Nvidia Tegra 2 işlemcili Galaxy R'ı inceledik. Samsung Galaxy R, merak edilen yönleriyle bu videoda.

• Kaan hocam bir sonraaki videonuzda çift çekirdekli işlemcileri ve telefon gpu larını karşılaştırabilir misiniz ? Böylelikle alırken hangisini almamız bizim açımızdan daha iyi olur karar verebiliriz. Video için sağolun iyi günler.
    Saygılar...
  • Wave 2'de SCL yapıp hata yaptın, yine bu hataya düştün Samsung.
  • Çok güzel bir telefon ve bi kadar da güzel bi inceleme, saolun Kaan Bey :)
  • Fiyatı fena değil gibi, biraz yaygınlaşsa kampanyalarla falan f/p ürünü bir model haline gelebilir. Tek eksiği kamerası gibi duruyor. Mp değerini de geçtim, bu telefonun 1080p video kaydetmemesi resmen ayıp. Samsung sırf S2'ye rakip olmasın diye donanım elvermesine rağmen kısmış video kayıt yeteneklerinden.
    İnceleme için teşekkürler, Kaan beyin incelemeleri güzel oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 2 Aralık 2011; 20:50:06 >
  • Telefonda çalıştırılan oyunların adları nedir?
  • SII nin çakması oluyo bu kendi telefonunun çakmasını yapmış:):):)
  • Güzel inceleme olmuş fakat s2 telefonundan sonra bence gereksiz olmuş. Kamera düşürüp kasa değiştirip bir iki ufak özellik ve galaxy r :) SII seviyesinde fiyatı olursa ölü telefon olur maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

SII nin çakması oluyo bu kendi telefonunun çakmasını yapmış:):):)

+1
  • galaxy sii'yi tek geçerim. teleefonun hala bileği bükülemedi :) samsung da pişman olmuştur bu kadar iyi telefon niye yaptık diye :)
  • S2 ile aynı seviyede sadece arka kapak ve donanım değişik denilebilir. Alınacak bir telefon :D Sensation alıcaktım buda aklımı çeldi yardım edin arkadaşlarrr :D

Ben Jinnet...
  • Teknosa satmasa kesinlikle alınabilecek bir telefon.
  • Son dakikalarda kendimi kaptırdım videoya hızlı ve öfkeliyi izleteceksiniz sandım :D
  • Bazı özelliklerini kısıp alternatif yaratmaktan vazgeçse daha iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan

Bazı özelliklerini kısıp alternatif yaratmaktan vazgeçse daha iyi olacak.

Onda ki amaç maliyeti düşürmek doğal olarak da fiyatına etki edecektir. Böylece daha fazla kişiye uygun tel yapmış oluyor. S2 alamayanlar için alternatif tercih.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

evet 3gs ve 4s de aynı konumdalar,ah samsung apple'ın bu stratejisini bile kopyalamışsın. ama şöyle bir fark var samsung kendi telefonunun çakmasını sunmak için bir sene bekletmiyor en azından :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi | OMG! | -- 3 Aralık 2011; 0:31:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

quote:

evet 3gs ve 4s de aynı konumdalar,ah samsung apple'ın bu stratejisini bile kopyalamışsın. ama şöyle bir fark var samsung kendi telefonunun çakmasını sunmak için bir sene bekletmiyor en azından :)

samsungda amma çakmacı çıktı...baksanıza telefon edip konuşabiliyorsunuz aynı iphone daki gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jolawe -- 3 Aralık 2011; 1:09:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

S2 ile aynı seviyede sadece arka kapak ve donanım değişik denilebilir. Alınacak bir telefon :D Sensation alıcaktım buda aklımı çeldi yardım edin arkadaşlarrr :D

Ben Jinnet...

S2 ile aynı kefeye asla giremeyecek bir telefon bu. Tegra2, samsungun kendi işlemcisi Exynos'tan iyi değil ki! Ayrıca ekran da S-LCD.
  • kaan abi MX VİDEO PLAYER Oynatıyor yuksek cozunurluklu videları. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

Forum ne kadar gereksiz insanlarla dolmuş böyle? 3GS 3G nin, 4S de 4'ün çakması ha öyle mi? Sakın tam tersi (güncelleme, yükseltme) olmasın? Haberde bahsi geçen Galaxy R, SGS 2 nin kırpılmış versiyonudur. Elmayla Armutu karıştırmayın!

Memlekette et fiyatları pahalı diye iyice proteinsiz kalmış insanımız. Daha doğrusal düşünmeyi bile beceremiyor yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TikaMasala -- 3 Aralık 2011; 5:47:59 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.