Şimdi Ara

Playstation Vita Lansman Ropörtajı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
9.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Sony Playstation ürün müdürü Mustafa Yiğit ile PS Vita'nın özelliklerini, Türkçe oyunları ve konsolun Türkiye çıkışını konuştuk.

• Sony Türkiye de olmasa Crysis'den başka adamakıllı Türkçe oyun göremeyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 2 Aralık 2011; 19:04:52 >
  • Biraz fiyatı yüksek ama o fiyatı hakediyor ilk defa bir el konsoluna sıcak bakıyorum :)
  • ps3 var ama bunuda alıcam vita güzellllllll 900 tl bu el konsolu için az bile para biriktirmeye başlıyorum

bu arada ps3 de psn adım idris345 fifa 12 ve bf3 oynayanlarla kapışırım eklesinler :D
  • Güzelde oyunları çok pahalı ya !
  • gozum kaldi ama bu el konsollari biraz asosyal isi gibi
  • PS Vita güzel psp lere göre :)
  • İşletim sisteminin Türkce olmaması üzücü.
  • psvitayla 3g üzerinden 3g li telefonu olan biriyle konusabilecekmiyiz?
  • majesty98
    02.12.2011 19:28:25

eklıyıcem senı bf3 e beklerım :D ama sonra ağlamak yok :D

psn :summitTr
  • arka dokunmatik çok iyi düşünülmüş
  • oyunlar pahalı değil, biz ülke olarak fakiriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

oyunlar pahalı değil, biz ülke olarak fakiriz.

Aslında karpuz büyük değil, bizim ağzımız küçük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaty. -- 3 Aralık 2011; 1:28:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

oyunlar pahalı değil, biz ülke olarak fakiriz.

Aslında karpuz büyük değil, bizim ağzımız küçük.

neyse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulu Çor Kağan -- 3 Aralık 2011; 1:52:34 >
  • ps3 fiyatı kadar olması iyi değil
  • Bu akşam 1 saat kadar ugradım compex fuarına psvita görmek için ve uncharted 3 biraz daha ucuza alabilir miyim diye.
    Ps vita için sıra oluyor adını yazdırıyorsun ,sıran geldiğinde oradan bir çalışan ile 3 dakika tanıtım süresi vardı.3 dakika içinde arkadaşımla inceleyip,uncharted golden abyss oynadık.Çok detaylı inceleyemesemde beğenmedğim yanı psp ye göre, soldaki yön tuşları ile sağdaki aksiyon tuşlarının ufak olması.Hatta start tuşu felanda biraz ufak gibi geldi uncharted ta video atlamak için basmak istedim parmağımla temas edemeyince tırnağımla bastım.
    Onun dışında söylenecek söz yok,alınası bir cihaz olmuş :) dokunmatik iyiydi.Tuşlarada alışacağız.Aslında tuşlar ,psp deki büyüklükte yapılabilirmiş gibi geldi bana ama 2 dokunmatik ekran olunca biraz da onlara mı yönlendirmek istemişler acaba diye düşündüm.3 dakika sonrası da bir anket doldurtuyorlar .

Sony standında uncharted 3 e baktım biraz, diyecek laf yok , oyun fiyatı 130 lira idi açıkcası bir indirim felan olur diye düşünmüştüm gerçi 3 haftalık oyun ama :) 100 ün altına düştüğünde alacağım 99 da olur :) yada kendimi tutamayıp alacağım bu fiyata.

Bunların dışında fuarda pek birşey yok açıkcası, teknosa vardı ufak bir yerde , uygun birşey orada da bulamadım .uncharted 149 lira hemen karşısında sony 130 :)

Ben esas amacım olan psvitayı , yakından görüp 3 dakikada olsa incelemiş oldum

• Fuar o kadar kotuydukı 15 dk durup cıktık bır adet psvıta koyulmus bırde okadar dandıklık ustune boyle fuar olucaksa bence hıc yapılmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: RK1980

Bu akşam 1 saat kadar ugradım compex fuarına psvita görmek için ve uncharted 3 biraz daha ucuza alabilir miyim diye.
    Ps vita için sıra oluyor adını yazdırıyorsun ,sıran geldiğinde oradan bir çalışan ile 3 dakika tanıtım süresi vardı.3 dakika içinde arkadaşımla inceleyip,uncharted golden abyss oynadık.Çok detaylı inceleyemesemde beğenmedğim yanı psp ye göre, soldaki yön tuşları ile sağdaki aksiyon tuşlarının ufak olması.Hatta start tuşu felanda biraz ufak gibi geldi uncharted ta video atlamak için basmak istedim parmağımla temas edemeyince tırnağımla bastım.
    Onun dışında söylenecek söz yok,alınası bir cihaz olmuş :) dokunmatik iyiydi.Tuşlarada alışacağız.Aslında tuşlar ,psp deki büyüklükte yapılabilirmiş gibi geldi bana ama 2 dokunmatik ekran olunca biraz da onlara mı yönlendirmek istemişler acaba diye düşündüm.3 dakika sonrası da bir anket doldurtuyorlar .

Sony standında uncharted 3 e baktım biraz, diyecek laf yok , oyun fiyatı 130 lira idi açıkcası bir indirim felan olur diye düşünmüştüm gerçi 3 haftalık oyun ama :) 100 ün altına düştüğünde alacağım 99 da olur :) yada kendimi tutamayıp alacağım bu fiyata.

Bunların dışında fuarda pek birşey yok açıkcası, teknosa vardı ufak bir yerde , uygun birşey orada da bulamadım .uncharted 149 lira hemen karşısında sony 130 :)

Çok teşekkürler görüşlerini paylaştığın için. Fuara o kadar kişi gitti bu türde yazıya ilk defa rastlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

quote:

Orijinalden alıntı: RK1980

Bu akşam 1 saat kadar ugradım compex fuarına psvita görmek için ve uncharted 3 biraz daha ucuza alabilir miyim diye.

Çok teşekkürler görüşlerini paylaştığın için. Fuara o kadar kişi gitti bu türde yazıya ilk defa rastlıyorum.

Ben teşekkür ederim. Aslında fuarda bir iki tur attık ps vita deneme sonrası.Türk oyun firmaları var sobee gibi İstanbul kıyamet vakti oyunları için ayrı standı var, cabal online standı var cd sini verdiler Cem bey di sanırım ilgili kişi , 5 dakika bir nedir ne değildir anlattı.Pek online oyun oynamadığımdan bu standlarla çok ilgilenmedim.Onun dışında genç arkadaşlar move,kinect deneyimleri yaşıyorlardı :) Yani bir E3 değildi. :) Ama zamanınız varsa bugun,yarın 1-2 saat bir değişiklik olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RK1980 -- 3 Aralık 2011; 3:38:55 >

• 8-10 bin bence az bir rakam ben en azınan 15 bin bekliyordum artması lazım. Ayrıca 2011 deki Türkçe oyun bolluğu gibi 2012 de de olmasını beklemiyorum bence sizde fazla ümitlenmeyin, beklentinizi aşağıda tutun derim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.