Şimdi Ara

-

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
9.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 22 Ekim 2021; 14:30:43 >

• -

• Aylık masaüstü konuları öldü.Tek bi başlık açaıp masaüstlerini orada paylaşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhoOp -- 2 Aralık 2011; 19:09:47 >
  • @WarriorAngel ;
    Wall için link lütfen???

@HEISENBERG ;
    o hangi filmdir acaba, öğrenebilir miyim?
  • -
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

@HEISENBERG ;
    o hangi filmdir acaba, öğrenebilir miyim?

Breaking Bad adlı dizi.IMDb sıralamasına göre dünyanın en iyi ikinci dizisi.
  • -

Artık masaüstü konularımız işlemiyor kimse kimseye yorum falan yapmıyor..
  • "yorgun domates" masa üstündeki programlardan şu harddiskleri ve saati nerden bulabilrim...
  • Mesajım bulunsun,tema bölümüne olan ilgi azaldı sanki.Eskilerden birkaç kişi takip ediyor sadece.Yaza doğru bu ilgi artar umarım.Yeni katılan arkadaşları görmek güzel :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahm-@

Mesajım bulunsun,tema bölümüne olan ilgi azaldı sanki.Eskilerden birkaç kişi takip ediyor sadece.Yaza doğru bu ilgi artar umarım.Yeni katılan arkadaşları görmek güzel :)

Sanki değil dostum kesinlikle azaldı.Eskisi gibi değil ama toplarlanır
  • cok usta olmasamda bende atıyordum arada bır desk ama sınavlardan dolayı pek ugrasamıyorum ama yakında atarım bı desk :)

bu arada iyi deskler var
  • http://f1527.deviantart.com son çalışmalar bunlar :/
  • windows 7 de başlat çubugu yok ediliyor mu aradım yapamadım ama onun için program vb war mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearles58

windows 7 de başlat çubugu yok ediliyor mu aradım yapamadım ama onun için program vb war mı?

yok etmek mümkün değil ancak gizleyebilirsin.

başlat çubuğuna sağ tıkla özelliklere gir ve görev çubuğunu otomatik gizleyi işaretle tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEISENBERG -- 4 Aralık 2011; 16:02:02 >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamamba -- 4 Aralık 2011; 18:31:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

windows 7 de başlat çubugu yok ediliyor mu aradım yapamadım ama onun için program vb war mı?

başlat çubuğuna sağ tıkla özelliklere gir ve görev çubuğunu otomatik gizleyi işaretle tamamdır

saol onu bende biliyorum ama üstüne geldigimde geri gelmesin istiyorum xp de war ama windows 7 de bi çözümü yok sanırım

başka bi şey daha sorucam aslında şimdi bu temaları yapıyoruz iyi güzel ama pc oyun oynarken çok kasıyor bu programları sadece tek oturumda açılsın şeklinde ayarlayabiliyomuyuz weya bunun bi çözümü war mı sadece oyun oynayacagım bi oturum ve tema yapacagım bi oturum cinsinden ? bu bölüm sanırım baya boşlamış önceden böyle değildi diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearles58 -- 4 Aralık 2011; 20:10:29 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

saol onu bende biliyorum ama üstüne geldigimde geri gelmesin istiyorum xp de war ama windows 7 de bi çözümü yok sanırım

başka bi şey daha sorucam aslında şimdi bu temaları yapıyoruz iyi güzel ama pc oyun oynarken çok kasıyor bu programları sadece tek oturumda açılsın şeklinde ayarlayabiliyomuyuz weya bunun bi çözümü war mı sadece oyun oynayacagım bi oturum ve tema yapacagım bi oturum cinsinden ? bu bölüm sanırım baya boşlamış önceden böyle değildi diye hatırlıyorum

Ccleaner var ise başlangıçta açılan programları seçebiliyorsun ya da başka program üzerinden de yapabilirsin bunu.Gamebooster ı da kullanabilirsin bazı programları kapatıyor kasma sorunu azalır, fps artar.

• bendede war advanced system care diye onunlada seçebiliyorum başlangıçta çalışıcak programları zaten her programın öle bi seçenegi war yüklenirkende ben hani oturum şeklinde gibi hani 2 pc olur birinde tema yaparsın birinde sadece hız için kullanırsın hesabı öyle bişeyi oturum oturum yapabilirmiyim bazı programları bu oturumda açıslın bazı programlar bu oturumda açılsın şeklinde veya ona benzer bi şekilde
  • -

Öylesine pek emek vermeden yaptım sınav dönemi de
  • yok bu bölüm bitmiş herkes kendi kafasında önceden biri bişi yazınca 50 tane cevap gelirdi şimdi 2 gün bekliyoruz cevap gelsin diye
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.