Facebook Onay Kodu Gelmiyor.(Çözümü Bulundu)
199 Cevap354392 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1294 Mesaj
2 Aralık 2011; 13:17:20 

Arkadaşlar hesabıma bir türlü giriş yapamıyorum. Aşağıdaki uyarı ekranı karşıma çıkıyor ama cep telefonum doğru olmasına rağmen onay kodu gelmiyor. Tekrar gönderi tıkladığımda da mesaj gelmiyor. Sorunu nasıl giderebilirim acaba ?

0

Evet arkadaşlar çözümü sonunda buldum. Bu durumla karşılaşabilecek olan arkadaşlarımız için yardımcı olmak isterim.

Öncelikle eski bir cep telefonu bulun(Android vb. olmayan). Ben Nokia 1203 buldum ve sim kartımı taktım.
Sonraki yapmanız gereken farklı bir tarayıcıdan hesabınıza girmek. Ben Mozilla Firefox dan giriş yaptım ve sonunda sms bana ulaştı(15-20 saniye kadar sonra).

Tarayıcı çok önemli bir ayrıntı. Aslında önceden Nokia 1203 le denemiştim ama tarayıcı explorer ile göndermiştim sms ulaşmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 2 Aralık 2011; 18:11:34 >

1795 Mesaj
2 Aralık 2011; 13:41:03 

Nedense bazı telefonlara onay kodu gelmiyor. Sim kartınızı varsa başka telefona takıp deneyin

OnLive: onur1301

2625 Mesaj
2 Aralık 2011; 14:18:50 

sadece vodafone hatları için değil mi o

1294 Mesaj
2 Aralık 2011; 14:37:49 

quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

sadece vodafone hatları için değil mi o

Hattım vodafone ama sms gelmiyor. Bu adımı atlamanın bir çaresi yokmu arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 2 Aralık 2011; 14:38:12 >

2625 Mesaj
2 Aralık 2011; 14:49:04 

quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Hattım vodafone ama sms gelmiyor. Bu adımı atlamanın bir çaresi yokmu arkadaşlar.

kanka telefondan olabilir o zaman. Facebook un attığı mesajlar bana da yarım yamalak geliyor. Ama profilinde gs mobile kullandığın yazıyor

1294 Mesaj
2 Aralık 2011; 16:05:59 

quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

kanka telefondan olabilir o zaman. Facebook un attığı mesajlar bana da yarım yamalak geliyor. Ama profilinde gs mobile kullandığın yazıyor

Doğru
Birkaç ay önce vodafone geçmiştim. Nasıl değiştirmem gerekiyor acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 2 Aralık 2011; 16:09:33 >

1294 Mesaj
2 Aralık 2011; 16:21:50 

Sim kartı 2 farklı telefona takıp denedim ama malesef sms bir türlü gelmiyor

9570 Mesaj
2 Aralık 2011; 16:27:23 

SMS'in ulaşmamasının telefonla bir alakası olamaz. Normal SMS yoluyla geliyor çünkü. Marka ve model seçmesi imkansız. Anlık bir sorun olabilir. Mesajlar yurtdışından geldiğinden, hatlarda yoğunluk olabilir. Telefon onayının zorunlu olduğunu sanmıyorum. Ben onaylamadım hiç ve senelerdir sorunsuz kullanıyorum.

1795 Mesaj
2 Aralık 2011; 16:30:53 

quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

SMS'in ulaşmamasının telefonla bir alakası olamaz. Normal SMS yoluyla geliyor çünkü. Marka ve model seçmesi imkansız. Anlık bir sorun olabilir. Mesajlar yurtdışından geldiğinden, hatlarda yoğunluk olabilir. Telefon onayının zorunlu olduğunu sanmıyorum. Ben onaylamadım hiç ve senelerdir sorunsuz kullanıyorum.

Nokia 5800 ile onay kodunu alamıyorum. Hattımı 6300'a taktığım zaman mesaj geliyor.

OnLive: onur1301

1294 Mesaj
2 Aralık 2011; 17:51:50 

quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

En kötü tarafı hesabıma giremediğim için telefon numarası vb. değişiklikleri de yapamıyorum.

1294 Mesaj
2 Aralık 2011; 17:53:47 

Arkadaşlar bir çare bulmam lazım tüm iş ve eski arkadaşlarım bu hesapta

1294 Mesaj
2 Aralık 2011; 18:08:57 

Evet arkadaşlar çözümü sonunda buldum. Bu durumla karşılaşabilecek olan arkadaşlarımız için yardımcı olmak isterim.

Öncelikle eski bir cep telefonu bulun(Android vb. olmayan). Ben Nokia 1203 buldum ve sim kartımı taktım.
Sonraki yapmanız gereken farklı bir tarayıcıdan hesabınıza girmek. Ben Mozilla Firefox dan giriş yaptım ve sonunda sms bana ulaştı(15-20 saniye kadar sonra).

Tarayıcı çok önemli bir ayrıntı. Aslında önceden Nokia 1203 le denemiştim ama tarayıcı explorer ile göndermiştim sms ulaşmamıştı.

Cevap veren arkadaşlara çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 2 Aralık 2011; 18:12:16 >

1 Mesaj
5 Aralık 2011; 10:39:43 

selam bana lütfen yardım edebilirmisinizz :( dediklerinizi uyguladım yeni mail aldım ve 24 saatlik geri sayım başlaı bitti ve gene aynı sayfayla karşılaştım...

Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla
Güvenlik kontrolleri Facebook hesaplarının başkalarının eline geçmesini önlemeye ve spamcıları uzak tutmaya yardımcı olur.
Onay kodunu gir
Şu numarana bir kod gönderildi: 9050********

Onay kodunu aldığında lütfen aşağıya gir. Bu işlem, bu hesabının sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı olacaktır.

Kodu tekrar gönderin

Kodu telefonla arayarak bildirin ..... VE KOD TEKRAR YOLLANMIYOR ARAMAYA BASIYORUM TIK YOK BANA YARDIM EDİN LÜTFEN ARKADAŞLAR SAYIN YÖNETİCİM :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdifon -- 5 Aralık 2011; 11:32:11 >

2652 Mesaj
6 Aralık 2011; 19:14:02 

Benim daha bu sabah güvenlik kodu geldi fakat şimdi gelmiyor Facebook iyice bozdu kendini

298 Mesaj
17 Aralık 2011; 10:02:39 

quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Cevap veren arkadaşlara çok teşekkürler.

Telefonla ne ilgisi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

364 Mesaj
31 Aralık 2011; 9:53:57 

Allah senden razı ollsun kardeş..2 gündür içim içimi yiyor..yapmadığım şey kalmadı..bi türlü sorunu çözememiştim..deminden evdeki kötü telefona taktım ve onay mesajı geldi.. çok sağolasın..

7 Mesaj
31 Aralık 2011; 13:52:41 

bana hala gelmedi ve çok sinirliyim. dün akşam herşey yolunda gidiyordu bu sefer arayarak gönderelim vardı onay kodunu. herkesin demesine göre hemen arıyorlardı. ama ben bastıkça az sonra dedi.... sonunda aşırı onay kodu istemekten 'lütfen daha sonra tekrar deneyin' nette araştırdım 12 saat geçmesi lazımmış. geçti denedim. ama aynı yazı... söyleyecek küfürüm kalmadı daha.

2494 Mesaj
31 Aralık 2011; 14:12:35 

Bana da vkontakte.ru'dan gelmiyor

1881-193∞

2233 Mesaj
2 Ocak 2012; 0:52:35 

malesef olmuyor 4 tane tarayıcıyla denedim 3 tane telefon denedim olmadı denedigim telefonlar samsung i600 - f480 bi de nokia 6020 hiçbirinde gelmedi

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu

Lenovo Z580-59347084 8 GB Ram 1 TB HDD NVİDİA GT635M

2233 Mesaj
2 Ocak 2012; 16:23:50 

ARKADAŞLAR SAĞLAM Bİ ÇÖZÜM BULDUM FACENİZE KAYITLI OLAN TELEFON NUMARASINI BAŞKA BİR FACEYE KAYITLAYIN SONRA FOTOĞRAFLA HESABINIZI DOĞRULAMA AÇILIYOR FOTOĞRAFLARI DOĞRUCA SEÇİN HESABINIZ AÇILIR BEN BÖYLE YAPTIM AÇTIM

126 Mesaj
2 Ocak 2012; 21:56:48 

quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

ARKADAŞLAR SAĞLAM Bİ ÇÖZÜM BULDUM FACENİZE KAYITLI OLAN TELEFON NUMARASINI BAŞKA BİR FACEYE KAYITLAYIN SONRA FOTOĞRAFLA HESABINIZI DOĞRULAMA AÇILIYOR FOTOĞRAFLARI DOĞRUCA SEÇİN HESABINIZ AÇILIR BEN BÖYLE YAPTIM AÇTIM

deniyorum hemen

PC PES 2013 NICK: SeNSuS

126 Mesaj
2 Ocak 2012; 22:00:41 

quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

OLDU VALLAAA ÇOK SAĞOLLLLLLLLLLL

2233 Mesaj
3 Ocak 2012; 12:22:21 

quote:

Orijinalden alıntı: kkuirrsaalti

bişey degil kardeş yardım edebildiysem ne mutlu bana

1 Mesaj
15 Ocak 2012; 16:18:36 

Allah razı olsun :'(

5 Mesaj
22 Ocak 2012; 12:31:38 

hala bana kod gelmiyor yardımcı olur musunuz 3 gündür uğraşıyorumm

132 Mesaj
25 Ocak 2012; 11:00:02 

4 gündür bana da gelmedi bu onay kodu ya

1 Mesaj
26 Ocak 2012; 14:52:38 

bana onay kodu geldi ama bunu nereye giricem ?

296 Mesaj
14 Şubat 2012; 9:17:09 

arkadaslar bu facebook onay kodu smsleri için avea ücret alıyormu

64 Mesaj
15 Şubat 2012; 12:49:11 

quote:

dostum fotoğrafla hesap doğrulama nereden açılıyor bulamadım. Çalışan eski bir facebook hesabıma kayıtladım telefon no sunu. Ama fotoğrafla doğrulama sayfasını bulamadım.

Yardım lütfen.

126 Mesaj
15 Şubat 2012; 22:03:01 

quote:

Orijinalden alıntı: simonmc

dostum fotoğrafla hesap doğrulama nereden açılıyor bulamadım. Çalışan eski bir facebook hesabıma kayıtladım telefon no sunu. Ama fotoğrafla doğrulama sayfasını bulamadım.

Yardım lütfen.

Yaptığım işlem tam aklımda değil. Facebook a girip şifremi unuttum dedikten sonra doğru yolu izlemen lazım. Aklımda olmadığı için pek yardımcı olamıcam. Çok kolay bi şekilde yaptım ama ben.

64 Mesaj
16 Şubat 2012; 9:40:30 

quote:

Yaptığım işlem tam aklımda değil. Facebook a girip şifremi unuttum dedikten sonra doğru yolu izlemen lazım. Aklımda olmadığı için pek yardımcı olamıcam. Çok kolay bi şekilde yaptım ama ben.

Vodafone bir hatla anında oldu diğer operatörlere gıcığı var heralde facebook'un.

121 Mesaj
19 Şubat 2012; 17:45:26 

kardesim çok ama çok tesekkür ederim benim hatta vodafone anınnda oldu saol telefonda 1200 dı saolasın

iPad 4 4 g 64 gb ipad air 32 gb wifi beyaz
3x Samsung Galaxy S III , Samsung N150 Netbook Hyundai Accent Blue , Toshiba Satellite Notebook

139 Mesaj
29 Şubat 2012; 21:02:25 

bu lanet kod banada gelmiyor tıklıyorum hoperlör dat dat ediyo telefona sinyaller geliyo ama kod ve mesaj gelmiyo lanet olsun buna bi çözüm bulsunlar hemen vara yoğa kilitliyolar hesabı

77 Mesaj
2 Mart 2012; 12:12:11 

facebook iyice zıvanadan cıktı artık!! dünden beri 10 kere numarama kod gonderdim hiç biri gelmiyor kaç saat bekliycez daha !

77 Mesaj
2 Mart 2012; 12:31:46 

İşin kötüsü ben artık numarama kod gönderemiyorum '' kısa zamnada çok fazla kod gönderdin '' diyor çok önemli bir mail msj gelecek gel gelelim bu salak şey yüzünden elim ayagım baglandı zaten face ı ıptal edicem işim bitince yok zaman tüneli yok tel kodu bol bol kufür yiyor benden.. tünelinin de senınde Q.Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magancı -- 2 Mart 2012; 12:33:26 >

1 Mesaj
2 Mart 2012; 23:28:48 

ben bunların yapacağı işin ta .. ne bu yaw dalgamı geçiyorlar 2 gündür yapmadığım halt kalmadı bir türlü kod gelmiyor ne türkcele nede vodafona gelmiyor deli olacam daha aklıma gelen küfürde kalmadı..

2233 Mesaj
3 Mart 2012; 16:51:22 

ARKADAŞLAR SORUN YAŞAYANLAR BENİ FACEBOOKDAN EKLESİN YARDIMCI OLAYIM SİTEYE FAZLA GİREMİYORUM. http://www.facebook.com/uuur.hacked/

2 Mesaj
10 Mart 2012; 22:56:08 

Facebook gittikçe cılkını çıkartmaya başlıyor ve daha da çıkaracak. Yeni sürprizlere açık olalım

Maç Futbol

2484 Mesaj
12 Mart 2012; 9:43:01 

Selamün Aleyküm ;

GSM hattım Turkcell.Chrome,Firefox ve Explorer'ı kullanmama rağmen "onay kodu" denen illet gelmedi.Ayrıca,farklı telefon markasında denemekte çözüm olmuyor ama "onay kodu" hakkında Turkcell hatlarla ilgili sorun var diye okumuştum bir yerde..Yukarıda yazdıklarımı yapıpta GSM hattı farklı olan arkadaşlar varsa bilgilendirsin lütfen.

https://www.mobiliyorum.com - https://www.mobiliyorum.net - https://www.facebook.com/mobiliyorum - https://twitter.com/Mobiliyorum

5 Mesaj
14 Mart 2012; 3:12:06 

belki ben cep telefonu kullanmıyorum, bu face sapıtmış artık

2213 Mesaj
14 Mart 2012; 18:34:34 

Turkcell hattıma mesaj gelmiyordu avea hattımı belirttim hemen geldi.

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Mart 2012; 23:17:35 

aynı sorun bendede var ve ne yaptıysam olmadı
facebook dünyaya kendi adına sınır çizen isim
googledan daha ünlü nerdeyse
tüm kafa kafaya olan sitelere hükmediyor

14 Mesaj
31 Mart 2012; 9:15:33 

Ben Turkcell'liyim e bu özeliği ilk açtıktan sonra aylarca kullandım. Mesajlar anında geliyordu. Bir ara kapattım. Sonra bir daha açamaz oldum. Onay kodu gelmiyor. Telefonumda bir dğeişiklik olmadı. Androidli bir Turkcell. Numaram ya da simimde de değişiklik olmadı. Bunun nedenini delice merak ediyorum. Ekstra güvenlik için süper bir özellikti.

Tam dört yıldır dünya-dışı organizasyonların ve ruhsal bilginin en basit ve anlaşılır hali.
Özgür, bağımsız ve taraflı öte-alem basını: yenidunyaicinipuclari(nokta)com

132 Mesaj
1 Nisan 2012; 13:52:17 

Beyler ben yeni bir hesap açtım. Açmaz olaydım. 10 dk sonra kapandı ? Kod çıkıyo söylediğiniz her yöntemi yaptım, kimliğimin resminide çektim gönderdim. Ama gevur milleti işte ilgi yok

33 Mesaj
11 Nisan 2012; 0:56:47 

Bana onay kodu geliyor ama okeylemiyor :)) onay kodunu kutucuğa yazıp okeyliyorum sayfa yenileniyor başka bi tepki yok aynı kodu tekrar yazdığımda bu kodun süresi dolmuş,kullanılmış kod gibi birşey diyor :) 20 tane mesaj istedim 3 gündür hepsinde aynı

79 Mesaj
12 Nisan 2012; 17:40:31 

arkadaşlar aynı sorun bana da oldu ne yapabilirim?

İnsan kazanmak çok zor. Hayatta yapıcı olmak gerekiyor. Kalbini kırdığım varsa af diler, aptal bir eşek olduğumu beyan ederim. Şayet benimki kırılırsa, alttan almasını bilir, sineye çekerim. Çünkü ben temiz kalpliyim, iyi niyetliyim. Gerçekten temiz kalpliyim. Saf denecek kadar temiz kalpliyim ve mutluyum kirlenmediğim için. Halbuki çok yıprandım hayatta. Bedavaya çalıştım, sömürüldüm, bolca dayak yedim iyi niyetimden. 5 kuruşum olmadığı günlerde mutluluk hayalleri kurdum. Yine de taviz vermedim kişiliğimden. Bence bu çok önemlidir. Satır sayısı sınırı var devamını getiremiyorum :)

2 Mesaj
18 Nisan 2012; 19:54:13 

arkadaşar aynı şeyi bende yaşadım fakat kayıtlı numaram benim eski numaram yani hat kapalı ve lise zamanımda arkadasımın annesi üzerinden alınan bi hattı ne yapmam gerekiyor yardımcı olan olursa çok sevinirim

2 Mesaj
18 Nisan 2012; 20:34:28 

aynı şeyi bende yaşadım fakat kayıtlı numaram benim eski numaram yani hat kapalı ve lise zamanımda arkadasımın annesi üzerinden alınan bi hattı ne yapmam gerekiyor yardımcı olan olursa çok sevinirim

Uzaklaştırılmış
18 Nisan 2012; 22:32:06 

Benim bildiğim senin gerçek bir kişilik olmadığını bilmek için.

492 Mesaj
21 Nisan 2012; 14:33:18 

çözümün bulunduğuna sevindim

imza

6 Mesaj
23 Nisan 2012; 16:22:20 

https://www.facebook.co..._us.php?id=idniz.......

buraya kimliğinizi , ehliyetizi tarayıp göndererek hesabınıza giriş yapabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojenxx -- 23 Nisan 2012; 16:24:56 >

Uzaklaştırılmış
23 Nisan 2012; 16:34:08 

Tanrıya dualar ediyordum facebook kulanmiyim kapatim kalıcı olsun diye sonunda dualarım gercek oldu facebook kapattı ve onay kodu göndermiyor bi facebook bagımlısı olarak yapmadıgım kalmadı ama gelmiyor olmuyor işte bende artık uğraşmaktan vazgeçtim facebooksuz hayat 2006 öncesine döndüm ohh bee

Uzaklaştırılmış
23 Nisan 2012; 17:06:50 

sorun gerçekten telefondanmış

2 Mesaj
30 Nisan 2012; 15:13:24 

ARKADAŞLAR BENIM FACEBOOK HESABIMDA KAYITLI BİR TELEFON NUMARASI YOK ARKADASIMIN DEDIGI GIBI TELEFON NUMARANI BASKA HESABA TASI COZUMUNU YAPAMIYORUM LUTFEN BIRINIZ YARDIMCI OLSUN.

2 Mesaj
30 Nisan 2012; 15:15:17 

ARKADAŞLAR BENIM FACEBOOK HESABIMDA KAYITLI BİR TELEFON NUMARASI YOK ARKADASIMIN DEDIGI GIBI TELEFON NUMARANI BASKA HESABA TASI COZUMUNU YAPAMIYORUM LUTFEN BIRINIZ YARDIMCI OLSUN

2 Mesaj
30 Nisan 2012; 16:16:58 

Arkadaşlar bana yardımcı olursanız svinirim benım facebook hesabımda baskasının telefon numarası var ve ben sıfremı degıstırmeme ragmen acamadım durmadan dogal olarak kod ıstıyor hesabımı nasıl gerı alabılırım :((

143 Mesaj
9 Mayıs 2012; 1:35:22 

Anlamadığım eski telefona takınca nasıl geliyor? Telefonla ne alakası var? Biri açıklasın

1 Mesaj
9 Mayıs 2012; 12:49:34 

Arkadaşlar hiç kendinizi yormayın yok tarayıcı değiştir telefon değiştir vs. bunların hepsi yararsız şansa dayalı işler... Günlerdir uğraşıyorum net çözümü en sonunda buldum.

Onay kodu istedikten hemen sonra
Turkcell kullananlar için : FB yaz 3266 gönder
Vodafone için : FB yaz 3223 gönder

anında görüntü ;)