Şimdi Ara

Infinity Blade II, Apple uygulama mağazasında bir numaraya yükseldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Infinity Blade II, Apple uygulama mağazasında bir numaraya yükseldi

iPhone 4S'in tanıtımı esnasında görücüye çıkan ve çift çekirdekli A5 işlemcisinin tüm performansını sonuna kadar kullanan Infinity Blade II yapımı dün itibariyle App Store'da yerini aldı. 

Unreal 3 motorundan güç alan etkileyici görselleri ile uzun süredir oyunseverlerin merakla beklediği Orta Çağ temalı Infinity Blade II yapımı ilk günden en çok indirilenler listesinin ilk sırasına oturmayı başardı.

Konsol kalitesini aratmayan grafikleri ile serinin ilk yapımı da oldukça olumlu eleştiriler almıştı. Infinity Blade II ise iPhone 4S'in grafik performansını test etmede kullanılmıştı. Yapım iPhone 4, 4S ve iPad 2 modellerinde en üst grafik tecrübesi sunuyor.

Fiyatı 6.99$ olan yapımın bir milyon sınırını geçtiği tahmin ediliyor. Oyun içi ödeme sistemi ile altın paketleri satın alma da büyük rağbet görüyor.

• Bir milyon barajimi vay be
  • Adamlar grafiklerde bayağı başarılılar ve çok güzel bir oyun...Netice şaşırtmadı :)
  • ilerde pc mi yoksa telefonmu alsak diye düşüneceğiz gibime geliyor :)
  • harika bir oyun. son kuruşuna kadar hakediyor adamlar verilen parayı.
  • Yillardir oyun oynuyorum bole sacma bi koyun nasil birinci olur anlamis deyilim
  • bu 1. sıra haberi hangi ülkenin appstore'undan ?

ben amerikan appstore'unu kullanıyorum. hiçbir yerde şuan 1. değil.
  • ilk oyuna indirim gelse iyi oalcak.
  • Sanırım günün oyunu seçilmesini diyorlar. Bende ilk sırada görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekoc

bu 1. sıra haberi hangi ülkenin appstore'undan ?

ben amerikan appstore'unu kullanıyorum. hiçbir yerde şuan 1. değil.

şu an baktığımda 1. sıraya çıkmış =) geçte olsa haber doğrulandı. =)
  • 1. Oyunu bitirdim. Bitirmek için sanırım degeri 300.000 Altınlik bir kılıc olması gerekiyor. Su ortası delikli boss gibi gözüken herifin kullandığından. Yerin altına girip oyunu öyle bitiriyorsunuz.

2. Oyunu çıktığı gibi indirdim. Daha bı umut doluydum ama çok şey beklemişim sanırım :)). Görselde eskisi gibi çok ahim sahim bı fark yok. Kurgu eskisine göre çok çok iyi. 1. Oyunun devamı niteliğinde.
    Ekstra özellikler getirmişler gem gibi. Silahlarınızı kalanlarınızı vs taşlarla guclendirebiliyorsunuz. Oyun baya uzun gibi gözüküyor. Oyun biraz kasıyor gibi. Bir kaç tane update gelir diye düşünüyorum.
  • Hayatimda infinity blade 1 gbi sacma oyun gormedim. Grafikler harika ama kurgu 0. 5-6 tane canavar var sadece onlari kesiyonuz hepsi ayni taktik, en son bossa gelince yenemiyosunuz tabi leveli yuksek. Sonra en bas 5-6 canavari kes tekrar ayni seyler. Sadece kalkan silah degistir.
    Umarim 2. Oyunuda boyle degildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyuna göre kat kat daha zevkli bir oyun olmuş. Özellikle dövüş sistemi ve özelleştirebildiğimiz itemlerimiz oyunu daha da güzelleştirmiş. Şuanlık çift kılıçla devam. :)
  • skyrim kadar kaliteli grafiklere sayip gelecekte pc diye bişey kalmıcak grafiklere baksanıza :)
  • 1 haftadir oynuyorum 20 lvl oldum cok surukleyici oyun fakat map ayni galiba 1. oyun ile cunku hep ayni yerlerden geciyor gibiyim .. online olacakmis sanirim yeni dlc ler bekliyorum .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.