Şimdi Ara

Duracell piller, tv kumandamın içinde aktı. Güya akma garantili!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
5.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uydu alıcı kumandamın içinde kulanmakta olduğum duracell AAA piller akma yaptı, oksitlendi. Kumandama da zarar verdi. Boş tv reklamı yapıyorlar; güya akmaya karşı garantiliymiş.. Laf! Piller elimdedir, dileyene gösterebilirim.

• Arayın müşteri hizmetlerini.
  • Benimde kablosuz klavyemin icine akti, ama pilleri heralde bi 2 sene once takmistim, yani reklamlardan once aldim
  • Duracel i ara mağduriyetinin giderilmesini iste.

Ben calcor kullanarak ütümü temizledim ütüm parçalandı (tabanı) Hemen calcor u üreten firmayı aradım telefona çıkan cahil bayan, calcorla ütü temizlenmezki dedi ben sana buradan bir yuh çekerim dedim in aşağı bir markete git al bakalım üzerinde ütü resmi vede ütü temizleme tarifi var mı yokmu hatta malo dedim ben ütü ile beraber size calcoruda gönderdim onudamı görmediniz diyince malo bayan hemen bana yeni son sistem bir ütü gönderdi.
  • ankarada olmazdi boyle birsey. istanbul nemli ya ondan olabilirmi? ilk kez burada basima geldi benimde. uydu recevierin kumandasi gitti pil akmasindan.
  • duracell pil akma yaptı

firma ile konuştum pilleri gönderdim resimleri gönderdim bakalım ne diyecekler

kayıt formu oluştururken gereksi sorular sordular klayvenin on - off tuşunu kullnanmadığınız zaman kapatmam gerekiyormuş ama sürekli kullandığım ve kullanmadığım zaman enerji harcamayan klavyeyi neden sürekli kapat - aç yapiyim veya yeryüzünde böyle bir insan var mı ?

neyse bakalım cevapları ve ya bahaneleri ne olucak

ekte resimler var
     Duracell  piller, tv kumandamın içinde aktı. Güya akma garantili! Duracell  piller, tv kumandamın içinde aktı. Güya akma garantili! Duracell  piller, tv kumandamın içinde aktı. Güya akma garantili! Duracell  piller, tv kumandamın içinde aktı. Güya akma garantili!

eyyy YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ögr bunları onlara ulaşıcam ma ilgili mail aresleri yok
    bakalım bir şekilde ulaşıcaz artık

iyi diye fazladan para verip alıyoruz hep aldatmaya yönelik eklam ve görsel sunumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halo79 -- 8 Ağustos 2013; 14:41:34 >

• www.yildiz.edu.tr
  • konuyu hortlatmış olacağım ama arkadaşlar duracell piller son kullanma tarihinden önce akıyor.. müşteri hizmetlerine herseferinde durumu iletiyorum.. sağolsunlar pil yolluyorlar kendilerini affettirmek için.. ama pilin akma problemi asla geçmiyor.. açıklamaları ise şu şekilde.. pillerde gözükmeyen sübaplar varmış.. pilin içindeki kimyasallarda problem olduğunda o deliklerden kimyasal dışarı çıkıyormuş. o delikler olmasaymış pil patlarmış...
    duracell ki akmaz garantisi verip son kullanma tarihinden önce akıyor.. ilk fırsatta dava açmayı düşünüyorum.. tüketiciyi aldatmaya yönelik reklam yaptıkları için..

sizlerden ricam tavsiyem bu konuda birlik olup çözüme ulaştırmalarını sağlayalım.. piliniz akınca lütfen üşenmeyip müşteri hizmetlerini arayın..

0 800 261 63 65 genelde meşgul...
    0 216 463 83 83 buradan direk ulaşabiliyorsunuz..
  • merhaba

bu konu ile ilgili olarak firma bana bir hazır yazılı metin ile pil gönderdi
    çok mutlu oldum pilleri ne yapıcamı bilemiyorum aradım duruma itiraz ettim ama yapıcak birşey yok

birde bu kağıtta olası sonuçlar herşey gibi gözüküyor ve ihale bana kaldı .

Açma Kapama tuşundan havanın sıcaklığı kullandığınız cihazın pil yerinin hava alıp almadığı ve şimdi aklıma gelmeyen bir onlarca bahane ile
    ilgili bir bilgi metni ;acayip derecede bozulursunuz .

Ben bu klavyeyi çok uzun zamandır kullanıyorum hatta bunun gibi 3 adet daha klavye var aktif çalışan daha önce ve şimdi başka piller kullandım hiç ama hiç akmadı

NEDEN Mİ DURACELL daha uzun gitsin diye aldım taktım daha fazla para verdim (ONLARDA BANA KERİZ OLDUĞUMU GÖSTERDİ)

şimdi sony ve varta vs x markalar kullanıyorum

çok zoruma gitti birde yıldız teknik üniversitesi destek gösteriyorlar güvenli ve uzun ömürlü olduğunu beyan ediyorlar televizyonda

aslında herşey pilin akmasına sebep olabilir ama bana bunu satarken bana bir bilgi metni vermediler KULLANIM KOŞULLARI nı belirten ama akmadığı beyan ediyorlar
    yaşım 35 çok farklı cihazlar ve piller kullandım 15 senedir elektronik ve bilgisayar konusunda uzmanım

her marka pil kullandım

sadece ama sadece çinden gelen en ucuz olan pillerde akma ve sızma gördüm onların hangisi olduğunu bilenler bilir
    cihazın içinde bırakırsanız bir süre sonra akma yapar ve kötü olur cihaz

SONUÇ ben duracell den bunu beklemiyordum
    YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİNE ulaşamadım hiçbir iletişim mail adresi yoktu ama şimdi denetçi mailleri var oraya bu sayfanın linki ni atıp bilgi vericem bakalım
    ne diyecekler
    GERÇEKTEN KERİZ MİYİM (Birde üniversiteden onay alalım )değil mi :)

Kalın sağlıcakla

• aynı olay 2005 de başıma geldi kumandamı mahvetmişti lanet piller
  • Uzun filan gittiğide yok yav....Duracell 1 ay dayanıyorsa Varta 1.5 ay dayanıyor....Yalnız akma filan yok hiç denk gelmedi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhdrctr

konuyu hortlatmış olacağım ama arkadaşlar duracell piller son kullanma tarihinden önce akıyor.. müşteri hizmetlerine herseferinde durumu iletiyorum.. sağolsunlar pil yolluyorlar kendilerini affettirmek için.. ama pilin akma problemi asla geçmiyor.. açıklamaları ise şu şekilde.. pillerde gözükmeyen sübaplar varmış.. pilin içindeki kimyasallarda problem olduğunda o deliklerden kimyasal dışarı çıkıyormuş. o delikler olmasaymış pil patlarmış...
    duracell ki akmaz garantisi verip son kullanma tarihinden önce akıyor.. ilk fırsatta dava açmayı düşünüyorum.. tüketiciyi aldatmaya yönelik reklam yaptıkları için..

sizlerden ricam tavsiyem bu konuda birlik olup çözüme ulaştırmalarını sağlayalım.. piliniz akınca lütfen üşenmeyip müşteri hizmetlerini arayın..

0 800 261 63 65 genelde meşgul...
    0 216 463 83 83 buradan direk ulaşabiliyorsunuz..

benden de bir hort olacak ama evdeki bütün duracell piller aktı. Nasıl oluyor anlamıyorum AAA ve AA olan piller kumanda saatteki bütün piller aktı.

Yakın zamanda aracımının varta aküsü de aktı. Dediğiniz gibi akmasaydı tabanca gibi patlardı dedi akücü

Bir dahakine duracell almayacağım

dandik çin malı markası belirsiz piller bile akmamış

bakıyorsunuz kullanım tarihi 2020 ama akmış gitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 20 Haziran 2017; 19:11:51 >

• Konuyu görünce şaşırdım. Çarşılarda sordum biraz. Sony ve Varta piller Duracell'den iyiymiş. Fiyatları da daha yüksek zaten.
  • Benim de 3 ayrı cihaz kumandasındaki Duracell pillerim aktı. Sonuncusu uydu alıcımın kumandasıydı. Kumanda şu anda çalışmıyor.

Duracell dışında hiçbir pilin aktığını görmedim. Bu yüzden artık bu markadan uzak duruyorum.
  • Konuyu ilk defa gördüm. Bendede oldu kaç kere... Duracell den başka pilde almadım. Babamın şirketi değil, başka markayı denerim.

Duracell  piller, tv kumandamın içinde aktı. Güya akma garantili!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpalp84 -- 18 Temmuz 2017; 12:42:9 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.