Şimdi Ara

Samsung Galaxy Nexus ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
60.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google markasını taşıyan ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemini kullanan ilk telefon olan Galaxy Nexus'u, Dubai'deki tanıtım etkinliğinde kullandık. 4.65-inç büyüklüğünde ve 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED HD ekrana sahip olan telefona 1.2GHz hızında çift çekirdekli işlemci güç veriyor. Donanım özellikleri kadar yeni işletim sistemiyle de dikkat çeken Galaxy Nexus'la ilgili ilk izlenimlerimiz ve Türkiye çıkışıyla ilgili detaylar bu videomuzda.

• Android 4 istenenleri yerine getirirse mutluyum.
  • Şu anki en iyi telefon :)
  • İzlemem şimdi bitti, gerçekten güzel video olmuş Erdi abi. Heyecanla asıl video incelemeyi bekliyoruz. Bu arada Galaxy Nexus şu an en iyi Android telefon bence.
  • bu haber için Dubai'ye mi gittiniz helal olsun.
  • Görüşünü süper ya.
  • samsung akıllılık edip google a yenilikci bir alet vermemiş. en iyi özellikleri saklayıp s3 e koyacak yüksek ihtimal. nexus s den kısa süre sonra s2 nin duyurulması gibi. şimdilik s2 satılıp yerine alınacak bir telefon yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LKLC -- 1 Aralık 2011; 21:11:41 >
  • karsılastırma testeleri istiyoruz vieolu inceleme olarak aynı amd intel gibi
  • iphone hikaye, Samsung Galaxy Nexus şahane, gerisi bahane!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KatanaHero -- 1 Aralık 2011; 21:24:32 >
  • Mart ayı gelsede çıkmaya başlasa güncellemeler bekliyoruz dondurmamızı
  • Çok iyi görünüyor ya
  • Güzel inceleme olmuş kamera 8 olaymış bide GPU da azıcık sağlam olaymış telefon süpersonik olurmuş batarya da 2500 mAh olabilirdi mesela
  • Ekran hd mejdi degil ben videoyu izlerken koca koca pikselleri görüyom :D :D
  • Bi an sgs2 aldigim icin uzulurmuyum diye dusundum ama yanilmisim forever sgs2!
  • inceleme videosu cok guzel olmus elinize saglik
  • Galaxy S II ve Galaxy Note'la beraber piyasadaki en iyi 3 smartphone'dan birisi olacak.
  • galaxy S 2 a niyetlenmiştim ama biraz daha bekleyim bunu almak daha mantıklık. Galaxy S e bir süre daha devam edeceğiz anlaşılan...
  • "aferin hanimiş benim telefonum"
  • Adobe Flash Player olmamasına rağmen özellikle işletim sistemi olarak hızlı gibi...

Samsung Galaxy S2 ve Samsung Galaxy Note Galaxy Nexus u katlayacağı kesin.

Malum android 4.X grafik hızlandırıcıdan da faydalanıyor...

Çok kalın... Kibar değil...

Fotoğraf çekiminde sıfır gecikme bu videoda gördüm...

Bu ön inceleme mevcüt telefonların ICS güncellemesi ile daha da hızlanacak :) ...

Samsung Galaxy S3 2 GB RAM ve 2 Ghz işlemci ile 720P Super AMOLED PLUS ile klasik tanıtımını 3 ay sonra yapacaktır...

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Galaxy Nexus ile Galaxy Note PERFORMANS TESTİNİ MERAK EDENLER İÇİN :

Görüldüğü gibi GAlaxy Note daha yüksek çözünürlüğüne rağmen Galaxy Nexus tan daha başarılı...

Ayrıca Samsung Galaxy Note Android 4 ( ICS) kendi iyileştirmelerinden de faydalanmadığını Android 4.X ile performans daha da artacağını hatırlatırım...

http://www.engadget.com/2011/11/24/galaxy-nexus-hspa-review/

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 3 Aralık 2011; 6:35:26 >

• şayet illa hd ekran isteyenler bu telefon için acele etmesin ben bu telefonun yazılım geliştiriciler için daha çok üretildiğini düşünüyorum birçok incelemede de kamera performansı düşük gpu performansı da tatmin ediciği olmadığı düşünülmüş ekranın da pentile olması da dezavantajı. Samsung gerçekten iyi strateji incelemiş en iyi donanımı kendine saklamış galaxy s3 exynos chip setli çok daha büyük bir devrim olacaktır hd süper amoled plus ekran exynos çip set 8mp kamera vs.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.