Şimdi Ara

Süper Fikir Tarifesi! 100dk 9 TL, 200dk 13 TL vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
14.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben buna tarife derim işte! 5 TL sabit ücret ve her 100dk heryöne 4 TL! Yani 100dk 9 TL, 200dk 13 TL gibi.. Telefonu az kullananlar için efsane bir tarife!

Süper Fikir Tarifesi! 100dk 9 TL, 200dk 13 TL vs.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/super-fikir.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.superfikir&pagemenu=tarifeler.faturali

• Süper bence.200dk 13 lira 300 dk 17 lira. Tam anneme göre bir faturalı. Vodafone da 150 dk ya 16 lira bayılıyoz. Bu daha avantajlı. Ne kadar konuşursa o kadar gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 1 Aralık 2011; 17:55:35 >
  • Tarife içi SINIRSIZ ve Her kademede 10 hy sms verseydi keşke...
  • devamlı tarife degıl mi ? birde kotu yanları var mı ?
  • - 6 saniyede bir ücretlendirme yapılmaktadır.

- Kullanılmayan dakikalarınız fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

- Süper Fikir Tarifesi 31 Aralık 2011 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık kalacaktır.

01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea'nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak Süper Fikir Tarifesi'ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.

01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea'nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapan sonrasında tekrar faturalıya geçerek Süper Fikir Tarifesi'ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.

önemli noktalar bunlar sanırım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

- 6 saniyede bir ücretlendirme yapılmaktadır.

- Kullanılmayan dakikalarınız fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

- Süper Fikir Tarifesi 31 Aralık 2011 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık kalacaktır.

01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea'nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak Süper Fikir Tarifesi'ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.

01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea'nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapan sonrasında tekrar faturalıya geçerek Süper Fikir Tarifesi'ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.

önemli noktalar bunlar sanırım...

aynen, tam da bu maddeleri kopyalamaya uğraşıyordum, güzel derleyip eklemişsin hocam, teşekkürler..

Tarife değişikliklerinde dikkat etmek lazım, onun dışında 10 numara olay..

• Siradisi ama super olmus

Boyle bir tarife ilk kez goruyorum valla

Bravoo..
  • Bu tarife kesinlikle KALICI OLMALI...
    Paket aşımı korkusu yok.
    Tam bana göre ama;
    Ah taahhüt ahhhhh.!!! (14 ay kaldı.)
  • Aveaya helal olsun be zor begenen ben bile hayran kaliyom :) iyi cekiyorlar insanlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi tarife.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiff -- 1 Aralık 2011; 20:07:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Aveaya helal olsun be zor begenen ben bile hayran kaliyom :) iyi cekiyorlar insanlari

tek çektiği alan da insan malesef çekiyor ama kaçması daha hızlı oluyor
  • avea kendi abonelerinden 30 lira ucret aliyorya bu sisteme sinir oluyorum... niye cezalandiriyor kendi abonesini anlamis degilim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

avea kendi abonelerinden 30 lira ucret aliyorya bu sisteme sinir oluyorum... niye cezalandiriyor kendi abonesini anlamis degilim...

Sen birde senelerden beri hiç ayrılmadan AVEA da kalan müşterilerine yapılanları düşün.Senelerdir kullanıyorum hattı her zamanki gibi yine bize üyelik hakkı yok bu tarifelere.
    Benim anlamadığım bunlar dışarıdan gelenler için böyle kampanya yapıyorlarda rakipleri neden yapmıyor bir tanesi benzeri tarife yapsam ilk fırsatta değiştirecem hattımı.Senelerden beri yeter biz 39 tl ye 400 dakika konusalım dışarıdan gelenler 30 a 1000 dakika .
    Müşteri hizmetlerini arıyorum birde demezmi sizede uygun tarifelerimiz var diye diyorum daha uygun söyle tık yok.Ben böyle kendi müşterisini Ka.ıklayan bir şirket görmedim.

• Adı gibi süper fikir olmuş
  • Vodafone bugun taahhut verdik

21 tl 500 dk

Halen daha ucuzuz ;D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esim icin super tarife.vodafona konusmadan her ay 20tl bayiliyordum.kendimde ait 10 yillik hattimida aveanin 19lu tarifesine tasidim dun.sonuc uzerime kayitli 2 adet vodafone hattim artik aveali oluyor.ama allah var bugun bursadan canakkaleye geldim,yolda sebekenin olmadigi toplamda 10-15dak. kesinti yasadim ama vodafone de iken 2hattim 60 tl.den asagi olmazdi.su an 30tlye isimi cozecebiliyorum.dogru yoldasin avea
  • güzel tarife bir faturasız hattı atmak lazım bu tarifeye
  • buna benzer kampanya FENERCELL de var 120dakika 9 TL , 11 Kasim-31 Aralık arasında numarasını taşıyanlara her yöne 100sms 6 fatura dönemi boyunca....http://www.fenercell.com/tarife_detay.asp?ContentID=325
  • quote:

Orijinalden alıntı: unemployed.

buna benzer kampanya FENERCELL de var 120dakika 9 TL , 11 Kasim-31 Aralık arasında numarasını taşıyanlara her yöne 100sms 6 fatura dönemi boyunca....http://www.fenercell.com/tarife_detay.asp?ContentID=325

bu sabit tarife ama benzemiyorlar. 200 dk konussan kimbilir kaç tl gelir :) ama süper fikirde 13 tl oluyor 200 dk.aynı tarife içinde konuşma aralığına göre ucretleniyor olması güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 1 Aralık 2011; 23:39:06 >
  • Harika olmuş bence.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.