Şimdi Ara

F1 2011 Nintendo 3DS ve PS Vita Karşılaştırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geliştirici Codemasters, F1 2011'nin Nintendo 3DS ve Playstation Vita'ya ait bazı yeni ekran görüntülerini yayınladı. Codemasters'in iki konsol için aynı anda ekran görüntüleri yayınlaması, Japon kökenli Nintendo ve Sony arasında kavga çıkaracak nitelikte. İki dev şirketin de yeni nesil taşınabilir oyun konsollarına olan güveni tam. Bakalım Vita'nın çıkışı ile bu savaş nekadar kızışacak.

Aşağıda Nintendo 3DS için yayınlanan ekran görüntüleri vardır. Büyültmek için üzerine tıklayın.

Aşağıda Nintendo PS Vita için yayınlanan ekran görüntüleri vardır. Büyültmek için üzerine tıklayın.

F1 2011 oyunu Playstation Vita için 17 Aralık'ta, Nintendo 3DS için 22 Aralık'ta raflardaki yerini alacak. Her iki oyunun da yeni modları bulunurken multiplayer modları iki ila dört kişiye kadar destek sunuyor.

[Kunye=1133-12][/html]

• Nintendo PS vita he bu nasıl bi konsol acaba?
  • vitada çok daha iyi olması gerkirdi codemaster vita'ın hakkını verememiş insan uncharted golden abys fifa 12'yi falan görünce böyle düşünüyor.
  • vita ezmiş
  • Resimler gözükmüyor..
  • Vita çok daha iyi.
  • Vitada ki diğer oyunlara bakarak söylüyorum codemaster vita için özel ilgilenmemiş sanki
  • durum çok net fotoğraflar karışmış :D aşağıdakiler 3DS için yukarıdakiler ise PS Vita için, isterseniz internette araştırabilirsiniz.
  • Vita 3DS'e göre iyi fakat daha fazla şey vaat ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grey_gandalf

durum çok net fotoğraflar karışmış :D aşağıdakiler 3DS için yukarıdakiler ise PS Vita için, isterseniz internette araştırabilirsiniz.

• walla ds deilde ps vita beni hayal kırıklıgına ugrattı..gercekten psp'deki f1 daha güzel gibi duruyor...umarım yanlışlık vardır...
  • 3DS ben ps one/2yim diye bağırırken vita ps3 grafiği benim diyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.