Şimdi Ara

Counter Strike: Global Offensive Beta Oynanış

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
12.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun betasından gelen bu oynanış videosu bizi nelerin beklediğini gösteriyor.

• not bad
  • Oyuncuların hareketleri ne yazık ki odun gibi gözüküyor. Umarım son sürümde düzeltirler...
  • CSS yi mahvettiler, zannediyolar buna kayacak CSS oyuncuları, çok beklerler...
  • Bari insan animasyonlarda değişiklik yapar. Videodaki harita bile Dust'ın makyajlanmışı.
  • ııh olmamış
  • valla ben çok beğendim.
    görsellik olarak süper duruyor.
    şu silahların elde küçücük görünmesini de düzeltmiş gibiler.
    ama tabi oynanışta daha büyük çaplı değişiklikler olsa daha iyi olurdu.
  • 1.6 cılar Css ye başlamadı (genel olarak). ben direk CSS den başladım, ve bu CSS:GO ya geçmeyi düşünmüyorum.
  • Bu oyun yeni yapılmış bir oyun değil cs nin yeninden elden geçirilmiş hali yani oyun seyrini pek bozmak istememişler ve birazda cs deki hataları düzelterek daha düzügn güncel oyun yapıyor adamlar...
  • Silah alma menüsü garip olmus yanı maclarda hemen silahları almak pek mümkün degıl
  • Maçlarda 8 saniye freeztime var. 8 saniyede silah alınır yani...
  • Bu oyunda neden nişan alma özelliği olmaz. Bu oyunun neresi yeni ki hem. Eskisiyle arasında bir fark göremedim ben.
  • oyunu basit olarak izliyosunuz birde HD olarak izleseniz cok begeniceksiniz 1,6 dan bıktım zaten bunu oynamak cok iyi olucak ama 8 senelik bi geçmişim var cs ile bence bu cok güzel oldu 1,8 berbattı zaten =) Hs show wallbang lar bizi bekliyoz
  • COD, BF, Crysis falan derken nişan alma olayına o kadar alıştım ki, L4D ve CS gibi nişan alma özelliği olmayan oyunları oynayamıyorum artık.
  • iyi gözüküyo
  • o 4, o 2 yapamıycakmıyız şimdi :D
  • ooo
  • Bence değişiklik çok fazla. Hem Grafik hemde Oynanış açısından değişiklik var bence gayet güzel
  • oyuncular hep - lerini görmüşsünüz oyun daha beta ne bekliyorsunuz
  • c.s source gibi olmuş left havası verseler daha iyi olurdu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.