Şimdi Ara

Inno3D 448x paralel işlemcili GeForce GTX 560 Ti HyperCore modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Nvidia'nın daha güçlü GeForce GTX 560 Ti modelini tanıtmasından sonra ekran kartı üreticileri de yeni kartlarını duyurmaya başladı. Nvidia odaklı çalışan firmalardan Inno3D, GTX 560 Ti 448SP HyperCore adını verdiği kartını tanıttı. Tek fana sahip olan çift slot tasarımlı özel bir soğutucu ile donatılan ekran kartı, Nvidia'nın 40nm GF110 grafik yongasından güç alıyor.

448x paralel işlem birimine, 320-bit bellek veri yolu desteğine ve 1280MB GDDR5 bellek kapasitesine sahip olan ekran kartı, fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak geliyor.  Nvidia tarafından referans GPU hızı 732MHz, paralel işlemci hızı 1464MHz ve bellek hızı da 3800MHz olarak belirlenen yeni GeForce GTX 560 Ti'ın, Inno3D tarafından hazırlanan özel tasarımlı versiyonunda GPU hızı 760MHz'e, paralel işlemci hızı ise 1520MHz'e yükseltilirken, bellek tarafında ise herhangi bir değişiklik bulunmuyor yani 1280MB GDDR5 bellek 3800MHz'de çalışıyor. 

CUDA, PhysX, SLI ve PureVideo HD gibi Nvidia teknolojilerini bünyesinde barındıran ekran kartın, Kuzey Amerika ve Avrupa'da satışa sunulacağı açıklanırken, fiyatı hakkında bilgi verilmedi. 

• soğutmanın görünüşü bana pek güven vermedi açıkçası.
  • Fanın rengi siyah yada koyu lacivert olsaymış güzel olurmuş.
  • hepsinin testlerine bakarım.
    Hangisi en iyi OC oluyorsa ona bakarım görüntüyle işim olmaz.
  • Arkadaslar ne zaman geliyor bu 448lik 560ti lar bilgisi olan var mi
  • ben de 448lik 560ti ları bekliyorum ne zaman gelicek bilgisi olan var mı?
  • ben olsam n560gtx ti hawk alırım :) bende var güzel bir kart :)
  • güzel bir ekran kartı ama n560 ti hawk güzel bir kart bende var arkadaşlar :)
  • Bu 560ti'ler Türkiye ye ya gelmez, ya da gelse bile GTX 570'e çok yakın bir fiyatla satılır. Bu kartı beklemek yerine GTX 570, GTX 480 veya AMD 6970 alın, kenidinizi yormayın.
  • Valla dolar aldı başını gitti 510tl aldım asus 560ti şimdi 600tl civarlarında kaldıki 570 dahada pahalı şimdi bu kartlar gelince kaç para olur kim bilir. ama normal 560ti cıktğı zaman bu kart da sürülseydi piyasaya kesin bu alınırdı.

Ama şimdi yeni kartların arifesinde bu kartı almak pek akıl karı değil.
  • inno3d de iyi marka fakat OC potansiyeli düşük diye biliyorum.. zaten bunu alacak olan niye OC yapsın ? belki 1.5 sene sonra yapabilir...
  • hadi hayırlısı bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.