Şimdi Ara

PASSAT'LAR F1 PİSTİNDE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
2
Favori
5.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz de katılmıştık, Doğuş Oto vw sahiplerine (aynı şekilde seat, skoda, porsche vs.) ücretsiz organizasyon düzenliyor aralıklarla.

buna da takılanlar varmış burada, hayatta başka derdi yok adamın ne güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cn39

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Yorumlara bak.O arabanın pistte ne işi varmış?Zaten adamların hepsi yarışlara hazırlanmaya gittiler.

On numara organizasyon.Aracının limitlerini sizin gibi milleti tahlikeye atarak değilde böyle yerlerde test ettiler.O bile yeter.Asıl amaçta bu.Tabi birde eğlenmek.

Yani sizin d sınıfı aracınız olsa böyle bir organizasyon olsa gitmeyeceksiniz öyle mi?

Ailemle pikniğe giderim gösterişe değil

Neyin gösterişi açıklarmısınız ?

Bazı insanları anlamak çok zor kardeşim

• Bu arada bu konuda olumsuz yorum yapanlar VW size birşey mi yaptı bir türlü anlayamıyorum bu konudan bile olumsuz bir şey çıkardığınız için teşekkür ederim.
  • Bu vw ne yapsa yaranamaz

Bende duymustum vw araci olanlara formula pistinde bir ayricalik vardi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Forum iyice garipleşti, böyle bir konuda bile konu marka kavgası ve lafı sokma yarışına dönebiliyor.
    Ne güzel organizasyon yapmış adamlar, amaçları da muhtemelen Passat'ın sınırlarını zorlamaktan öte eğlenmek.

+1999

Bu Forumun seviyesi düstü sanirim artik. Her ota boka alinir oldu. Zaten Yas ortami burada sanirim cok düsük, cünkü yasi gelismis olan biri burada bu yorumlari yapmazdi .

Eminimki bu Organizasyon BMW veya TOFAS la bile olsa hala elestiri olurdu.

Elestirmek isteyenler aynanin karsisinda kendini elestirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

Bu arada bu konuda olumsuz yorum yapanlar VW size birşey mi yaptı bir türlü anlayamıyorum bu konudan bile olumsuz bir şey çıkardığınız için teşekkür ederim.

+1905
  • Geçen yıl Scirocco R ile 100 Euro karşılığında 1 saat takılabiliyordunuz İstanbul Park'ta.
    Aynı organizasyonda Vw sahipleri araçlarıyla gelip tur atabiliyordu ücretsiz.

Doğuşa sayıyoruz ama yapıyorlar arada böyle aksiyonlar.
    Opel Türkiye de 1 ay önce falan ufak çaplı bir organizasyon yaptı ama çok az kişinin haberi olmuştu.
  • vw aracı olana ayrıcalık falan yok dogus grubu etkınlıgı duzenleyen vw seat audi skoda bugatti porsche vs .... olanlar belırlı aralıklarla etkınlık duzenlıyor tamamen dogusun yaptıgı bısey bu bunu bır markaya baglamak yanlıs

Ama bazı forumlar toplasıp kendı ceplerınden para vererek gıdıyorlar onları harıc tutuyorum tabı ornek turbofsı techturkey vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Yalnız bir yazı dikkatimi çekti;

PASSAT'LAR F1 PİSTİNDE

pöreeğğmiyum markanın olayı budur
  • Adamlar 1.2 1.4 motorlarla piste gazlamaya gitmiş yaa yok böyle bi rezillik herhalde doğuş otonun attığı kazığı sindiremediler içlerine onu hazmetmek için pistte aldılar soluğu
  • aah ahh o pistte attraction ve corveti olucaktı da onların hepsi corvetin dumanını içine çekcekti
  • Arkadaşlar otomobil bölümünü sadece okuyorumda burada passat yada diğer model araçlarını alanlar etkinliğe katılmış aboooowww ne eleştiri ne eleştiri bu ne kin ne öfkedir eleştiren arkadaşlar Bir kaç aydır buradayım bir heves foruma üye oldum bende Volkswagen aldım bölümümüzde yazıyorum kendi araçlarımız çerçevesinde otomobil bölümüne gireyimde bir okuyayım dedim neler var neler yok diye ya bu ne eleştiri noluyor arkadaşlar adamlar turlamasın mı hayret ya eleştiren beyler bayanlar size tanınsa bu hak gitmeyecekmisiniz gitmiycem kimseye hava çaka satamam gösteriş yapamam mı diyeceksiniz hadii oradann.Bunlar yazılmış ya inanamıyorum araç sahipleri bir iki tur atmışlar gezinmişler tanışmışlar kim kime neden hava atsın buraya yazmak hava mı oluyor forum sadece istanbuldan ibaret değildir buaraya katıldıkları etkinliği yazacaklar elbette biz diğer ildekilerde takip ediyouz.Ben İzmirden takip ediyorum ne yapmış kardeşler diye diğer arkadaşlarımız başka illerden

Ya Arkadaşlar Doğuş otomotiv İstanbul Parkta etkinlik düzenlemiş ne kadar güzel etkinlik tanışma vs ya bu nedir yok hava atma yok bilemmne kim kime hava atacak yahuu oradakilerin hepsi passat golf polo jetta tiguan toureg,scirocco ....ya kim kime neden hava atsın.Arkadaşlar buraya yazmışlar katıldılar diye yok gösteriş meraklıları zart zurt ayıptır ya
    Benim bile içim gitti yemin ediyorum ne kadar güzel bir etkinliktir bu böyle Polo aracımı dahaa bir ay olmadı alalı yemin ediyorum İstanbul Parka gelesim vardıya ne güzel düşünmüş Volkswagen helal olsun.Orada model farketmeksizin turlayan kardeşilerimede selam olsun diğer şehirlerden gelemeyenler içinde turlayın.Mükemmel bir etkinlik olmuş gördüğüm kadarıyla...

Ayrıca burada yani otomobil bölmünde yazan arkadaşların bazılarının yaşlarının 18 yani reşit bile olmadığını düşünüyorum.Forumda okuyorumda insanlara sıfatlar koyarak ağır hakaretler edilebiliyor.

Buradan forumun admini yada yetkilisi kimse ona yazıyorum öneri getiriyorum forumda nick bölümünün orada yaş görünsün ak kara meydana çıksın
    gene buradan forumdaki yöneticilere sesleniyorum forumda eleştiriden çok insanlara araçları yüzünden ağır şekilde hakaret ediliyor.marka modeli ne olursa olsun

Tüm forum camiasına saygılarımla keyifli forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -REVOLUTİON- -- 1 Aralık 2011; 8:08:14 >

• Findikcan motorlu 1.6 tdi DESEGE ile ne basılır be peeehhh. Adamların hakkı ama 80bin tl veriyor boru mu? o fiyata 2005 model 530 alıp üstüne de yürüyeninden motoruna herşeyi sıfırlatıp binme şansı varken adam aklını kullanıp passat alıyor. Beyin bedava, bedava ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krandei

Findikcan motorlu 1.6 tdi DESEGE ile ne basılır be peeehhh. Adamların hakkı ama 80bin tl veriyor boru mu? o fiyata 2005 model 530 alıp üstüne de yürüyeninden motoruna herşeyi sıfırlatıp binme şansı varken adam aklını kullanıp passat alıyor. Beyin bedava, bedava ya

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIDS

Adamlar 1.2 1.4 motorlarla piste gazlamaya gitmiş yaa yok böyle bi rezillik herhalde doğuş otonun attığı kazığı sindiremediler içlerine onu hazmetmek için pistte aldılar soluğu

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

quote:

Findikcan motorlu 1.6 tdi DESEGE ile ne basılır be peeehhh. Adamların hakkı ama 80bin tl veriyor boru mu? o fiyata 2005 model 530 alıp üstüne de yürüyeninden motoruna herşeyi sıfırlatıp binme şansı varken adam aklını kullanıp passat alıyor. Beyin bedava, bedava ya

Teşekkür ederim.

Abi siz alınmayın lütfen. Mesajım gereksiz ağır olmuş kusura bakmayın, asıl kinim ve öfkem doğuş oto üzerinedir. Kırdıysam özür dilerim.
  • quote:

Hakkaten beyin bedavaymış. Sen bu şekilde anlatınca anladım..
  • Donanım Haber sitesi de bir organizasyon düzenlesin.

Istanbul Park pistinde 2-3 tur da biz atalım.

Sonuçta dünyanın reklam geliri var. Bir Doğuş oto kadar olsun.
  • quote:

Siz bmw alirsiniz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

quote:

Teşekkür ederim.

Abi siz alınmayın lütfen. Mesajım gereksiz ağır olmuş kusura bakmayın, asıl kinim ve öfkem doğuş oto üzerinedir. Kırdıysam özür dilerim.

Sizin kininiz Doğuş'a filan değil sizin niyetiniz laubalilik ve insanlarla fütursuzca dalga geçmek.
    Taner Göde forumun hatrı sayılır insanlarından olduğu içinde şuan utanmış numarası yapıyorsunuz.
    O yazmasaydı fütursuz yazılarınıza devam edecektiniz.
    Forumda bir çok konuda 114 Bine Passat alanları eleştirmiştim ama siz DSG'yi DESEGE diye yazarak kininizin Doğuş'a olmadığını gayet belli etmişsiniz zaten.
    Ayrıca 5.30 mantığınıza bakılırsa hiç bir 0 aracın mantığı yok, gidin ikinci elde daha iyi bir araba alabilirsiniz.
    25 binin mi var niye niye Punto Evo alıyorsun? Git 60 binde Astra al.
    Mantığa bakın aman ya Rabbi..

Hayatımda ne benim ne ailemim Passat'ı bırakın VW marka bir otomobili olmadı fakat organizasyon resimlerine bakınca çok hoşuma gitti, Doğuş güzel iş yapmış.
    Önemli olan motorların gücü vs değil, o piste sırf anı olsun, aracımla bir fotoğraf çekeyimde hatıra kalsın diye bile çıkarım.

Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.