- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Volibear oynayanlar tartışalım
79 Cevap6306 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Kasım 2011; 21:27:32 

Beyler oynayanınız var mı ben direk aldım. Oynadım bence güzel bi hero. Gizli pasifi çok iyi. Ayrıca az hplileri affetmiyor. Ama çok ks yedim ilk oyunumda 5-5-25 yaptım skoru :D

0 LOL Mesajı
387 Mesaj
30 Kasım 2011; 21:30:51 

iyi yapmışsın, jungle mı gittin?

0 LOL Mesajı
770 Mesaj
30 Kasım 2011; 21:34:02 

ben full tank kasıyorum. inanılmaz. cho dan sonra 2.ölümsüz heromuz.4,5 ,5 k hp oluyor. w su hpnizin %20si kadar vuruyor. ben hiç atma çıkmadım bile. en azından çıkıcak kadar hiç oyunum olmadı. tavsiyem full tank gitmeniz. (bu arada w sunün nerfleniceğini düşünmekteyim.) 5 k hp artı bunun %20sini vuran bi skiliniz var. ayrıca pasifiniz critic düzeydeyse %30 heal veriyor. ekstradan bir 1k canınız oluyor oyun sonu. çok brütal bi hero ölmüyor .

V
For VIKTOR

Blitz.. I'm your father..

Uzaklaştırılmış
30 Kasım 2011; 21:34:23 

Deneme amaçlı ilk oyunumda gitmedim.

0 LOL Mesajı
610 Mesaj
30 Kasım 2011; 21:37:36 

w sinin damage müthiş feci bir damage vuruyor

0 LOL Mesajı
387 Mesaj
30 Kasım 2011; 21:38:27 

quote:

Orijinalden alıntı: hankk

ben full tank kasıyorum. inanılmaz. cho dan sonra 2.ölümsüz heromuz.4,5 ,5 k hp oluyor. w su hpnizin %20si kadar vuruyor. ben hiç atma çıkmadım bile. en azından çıkıcak kadar hiç oyunum olmadı. tavsiyem full tank gitmeniz. (bu arada w sunün nerfleniceğini düşünmekteyim.) 5 k hp artı bunun %20sini vuran bi skiliniz var. ayrıca pasifiniz critic düzeydeyse %30 heal veriyor. ekstradan bir 1k canınız oluyor oyun sonu. çok brütal bi hero ölmüyor .

aynen katılıyorum; full tank kasılınca çok süper oluyo, W si kesin nerflenir diye düşünüyorum

0 LOL Mesajı
448 Mesaj
30 Kasım 2011; 21:40:38 

quote:

Orijinalden alıntı: tenager

w sinin damage müthiş feci bir damage vuruyor

iyi ks atıyo w si 2 ws 1 de adam en sona saklıyo w yi

Nick:Rakanishu90
Server:EasT

Uzaklaştırılmış
30 Kasım 2011; 21:40:38 

Adamla vs atarken W vuruşu ile adam daha ne olduğunu anlamadan kendini ölmüş buluyor :D çok eğlenceli bi hero ama dediğiniz gibi w si kesinlikle nerflenecek.

0 LOL Mesajı
611 Mesaj
30 Kasım 2011; 21:45:18 

op

0 LOL Mesajı
4707 Mesaj
30 Kasım 2011; 21:47:56 

Her yeni gelen champ gibi OP bi şekilde geliyor ticari kazanç için, sonradan nerfleniyor. Klasik yani alıştık artık, konu açmaya falan gerek yok aslında "Yeni gelen her champ=op".

O değil de, 5 warmog 1 atma falan çıktığınızı düşünsenize

0 LOL Mesajı
387 Mesaj
30 Kasım 2011; 21:54:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Her yeni gelen champ gibi OP bi şekilde geliyor ticari kazanç için, sonradan nerfleniyor. Klasik yani alıştık artık, konu açmaya falan gerek yok aslında "Yeni gelen her champ=op".

yorick geldiğinde op değildi :D zaten isminde hayır yok yorick kafalının

0 LOL Mesajı
1675 Mesaj
30 Kasım 2011; 21:55:33 

oynayanlar spirit visage kasarak pasifi daha etkili kullanabilirler

0 LOL Mesajı
770 Mesaj
30 Kasım 2011; 21:57:30 

quote:

bu seferkini abarttılar ama. biz fiz için öeöao derken bunu çıkardılar

V
For VIKTOR

Blitz.. I'm your father..

0 LOL Mesajı
1333 Mesaj
30 Kasım 2011; 22:03:31 

Solo topta bayağı zorladı beni. Ama Garen oldugum için domine etmeyi başardım 8)

özet: Volibear'la 1v1 girmem ama Garen'sam onu keserim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 LOL Mesajı
2443 Mesaj
30 Kasım 2011; 22:20:38 

Jungle olarak denedim.3 levelde hemen ganke gidiyorum top lane'e Q su sayesinde başarılı oluyor gankler genelde.Ayrıca ilerleyen levellerde kule altına dalıp adamı geriye atması çok zevkli

0 LOL Mesajı
4707 Mesaj
30 Kasım 2011; 22:40:54 

quote:

Orijinalden alıntı: hankk

bu seferkini abarttılar ama. biz fiz için öeöao derken bunu çıkardılar

Aynen. "FİZZ OP YEUAUE NÖRFLEYİN ŞUNU" derken zırt diye bu geldi ertesi hafta.

0 LOL Mesajı
1751 Mesaj
30 Kasım 2011; 22:49:59 

wıts end kastım sonra sprınt ... Kastım bu health regen arttıran sonra full tank gıttım ve gercekten harıka bı hero olmuyo ustune delı gıbı vuruyo flıng var slow var ultıye herkese vuruyo alan skıll var ve en onemlısı w ıle super ks atılıyo .d

HTC One (M8)

HTC UltraPixel™ // HTC Duo Camera // HTC Motion Launch™ // Zoe™ // HTC BoomSound™

0 LOL Mesajı
349 Mesaj
30 Kasım 2011; 23:02:50 

Gp ile 13-2 oynuyorum bugün voli 1-5 oynuyor 2v1 rahat alabiliyorum ayıyı teke tekte alamadım bir türlü hep kaçmak zorunda kaldım inanılmaz yüksek damage vuruyor

EU West ID:m3tocaQo
Xfire:metocako

criMson | m3tocaQo

0 LOL Mesajı
1355 Mesaj
30 Kasım 2011; 23:07:38 

zilli annie ayı görsün tam ayı yani öyle böyle değil q basıp üstüme gelirken alacağımı bilsem bile tırsıyorum

0 LOL Mesajı
383 Mesaj
30 Kasım 2011; 23:36:03 

singed + voli çok süper 2 li oluyor .

League of Legends
East : Roxside
West : Thriller3
Türkiye : Roxshot

20 LOL Mesajı
3033 Mesaj
30 Kasım 2011; 23:48:56 

geçen oyunda 3 kişinin arasına girdi 3 ünüde canı %40tı bunun canı %80di . 3ünü aldı çıktı %15 filan canı vardı 3 ünüde öldürdüğünde

bencede nerf gelmeli

0 LOL Mesajı
5080 Mesaj
30 Kasım 2011; 23:51:03 

Yeni oplerden olacak bence.

0 LOL Mesajı
928 Mesaj
30 Kasım 2011; 23:54:21 

pasifi nedir bunun ya ölmüyor kereta , blitzin pasifinden beter desek yeridirr.Pasifine nerf gelmeli herşeyden önce.

0 LOL Mesajı
941 Mesaj
1 Aralık 2011; 1:07:32 

Bot giderken yanımda volibear vardı aynı lanede karşı takımdanda volibear ve vladimir vardı , bende de lee sin vardı tabi Sonuç; 11/2/5 .

Motocross İs My Life

Yamaha Yzf R-1 2009
Akrapovic Exaust System

0 LOL Mesajı
2443 Mesaj
1 Aralık 2011; 3:09:28 

Ranked gamelerin yeni fix banlarından olacak gibi bir hali var yine ortalığı dağıttım spirit + warmog kasın sonra kafanıza göre takılın

0 LOL Mesajı
377 Mesaj
1 Aralık 2011; 4:22:35 

Az önce karşıda vardı birisi. Ben Shaco'ydum. Adam Sion (AD) ile birlikte oyunu taşımaya çalıştı ama diğer 3 kişi (Brand, Cassio--- ve Miss Fortune) ayak uyduramayınca kaybettiler. (Bizim takım Talon, LeBlanc, Shen, Master Yi). TF'larda öldürmek biraz zor. 1v1 öldürmek ise çok zor. Muhtemelen nerf kaçınılmaz. Yine de her haliyle pure tank gidilirse çok baş ağrıtır.

7139 LOL Mesajı
13382 Mesaj
1 Aralık 2011; 7:31:36 

Dun aksam kime sorduysam "alma Gurcell ise yaramaz" demislerdi. Oyunlarda da oyle etkili olduguna sahit olmadim. Megersem bizim forum cok sevmis.

0 LOL Mesajı
991 Mesaj
1 Aralık 2011; 8:26:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Dun aksam kime sorduysam "alma Gurcell ise yaramaz" demislerdi. Oyunlarda da oyle etkili olduguna sahit olmadim. Megersem bizim forum cok sevmis.

abi onu alcağına bi riven, bir talon, bir shaco, bir heimer alabilirsin hem dün beğendim heimer oynayişini, teemo dan mantar koymayada alişiksin shaco oynarsan box larla iş yaparsın kanımca =)

Huzur vermeyen kadının köpeğin sıçtığı boktan farkı yoktur.

7139 LOL Mesajı
13382 Mesaj
1 Aralık 2011; 8:44:19 

Dunku Fizz faciasindan sonra daha az olen herolar istiyorum 1/15 nedir ya :D o 1 i de almasaydim tam epic olurdu.

0 LOL Mesajı
991 Mesaj
1 Aralık 2011; 8:46:50 

quote:

Dunku Fizz faciasindan sonra daha az olen herolar istiyorum 1/15 nedir ya :D o 1 i de almasaydim tam epic olurdu.

ben jax ile nasıl oynadim

7139 LOL Mesajı
13382 Mesaj
1 Aralık 2011; 8:58:22 

Benden beterdin :) Hayatimda ilkkez heimeri vs de alamayan bir Jax gordum :D

0 LOL Mesajı
991 Mesaj
1 Aralık 2011; 9:26:10 

quote:

Benden beterdin :) Hayatimda ilkkez heimeri vs de alamayan bir Jax gordum :D

Ama eloyu 1300 e çektim ya dün, yeniden doğmuş gibi oldum yahu, ohhhhh.. 7 - 8 maç daha alsam 1400 ve sonrada high elo omg its fascinating :D:D:D

7139 LOL Mesajı
13382 Mesaj
1 Aralık 2011; 9:32:40 

Elo la beraber Ego nda artiyor. Sakin ol. Heyecan yapma :)

800 LOL Mesajı
4459 Mesaj
1 Aralık 2011; 9:59:02 

Ben oynamadım ama dün akşam bizim takımda oynayan vardı. Ben Morg ile ortadaydım her zaman ki gibi.(artık başka herolar da öğrenmem lazım ) Voli ganke geldi. Ben ilk başta görmedim bunun ganke geldiğini işaret falan da çaklmadı geride kaldım.
Karşımda da Xerath var. Xerath gördü bunu kaçıyor aha dedim kaçtı Xerath.
Sonra adam bir anda tuttu fırlattı önüme adamı. Binding soil frenzy falan derken adam öldü.

Bana güçlü gibi geldi. Yalnız utilitysi çok güçlü olmadığı için(tutup atma dışında) nerf - buff larla çok kolay dengesi ayarlanır ayarı tutturulur düşüncesindeyim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

0 LOL Mesajı
991 Mesaj
1 Aralık 2011; 10:20:58 

quote:

Elo la beraber Ego nda artiyor. Sakin ol. Heyecan yapma :)

Ya ranked hastaliği müthiş birşey hoca öyle deme
Stratejini belirleyip takımını yönlendirip zafer kazanırsan kendini fatih sultan mehmet sanıyosun öyle böyle değil

92 LOL Mesajı
1651 Mesaj
1 Aralık 2011; 10:41:34 

pc düzelsin katılacam size. solo top ya da jungler ınız ben olurum yine :D

Bu kullanıcı sıkılmadan Renekton oynardı. Hala sıkılmadı... Tabi arada bir de Katarina oynuyor.
Custom 1k Minionzzz / Garip Bir Olay (AKA Mana Youdu) / OBA LoL Profil
OBA dan Renekton Rehberi

0 LOL Mesajı
408 Mesaj
1 Aralık 2011; 12:18:35 

felaket nerf yağacak ayının üstüne

LOL EU WEST
NİCK:FeverChild

0 LOL Mesajı
2232 Mesaj
1 Aralık 2011; 12:35:44 

quote:

Oyunlarda etkili değil mi? Kuru iftira.

7139 LOL Mesajı
13382 Mesaj
1 Aralık 2011; 12:39:02 

Dun aksam gorduklerim oyle ahim sahim oynamiyorlardi. herkes full tank gitmisdi sadece birisi trinity hextech filan yapiyordu.

0 LOL Mesajı
2232 Mesaj
1 Aralık 2011; 13:20:35 

Daha herkes acemi, 1-2 haftaya tam olarak görebileceğiz performansını. Bende tam bir build oturtamadım şuan denemelerde bulunuyorum. Takıma kesinlikle faydalı.

7139 LOL Mesajı
13382 Mesaj
1 Aralık 2011; 13:24:04 

Alayimmi yani onumu demek istiyorsunuz :)

0 LOL Mesajı
146 Mesaj
1 Aralık 2011; 14:20:19 

0

Bence gayet sağlam karakter.Solo oynarsa çok daha mantıklı.Jungle'da kolay yapılabiliyor.Normalde tank oynamayı sevmem ancak bu çok farklı.w skilli'ni kullanmak o kadar kolay değil cd'si 10saniye falan oluyor bir de açılmadan önce 3 kere basic atack yapmak gerekiyor o yüzden nerf geliceğini düşünmüyorum ancak doğru yerde doğru kullanırsanız gerçekten karşındakini eritiyor.

0 LOL Mesajı
862 Mesaj
1 Aralık 2011; 14:30:51 

quote:

Bu nasıl bir mantık allah aşkına .Örneğin Skarner ilk çıktığında çok mu iyiydi ? Adam neden ticari bir amaç gütsün çıkarttığı champten.Zaten çıkarttığı champler sayesinde oyun yeniliğini koruyor.RP yide alan alıyor zaten .

0 LOL Mesajı
700 Mesaj
1 Aralık 2011; 15:02:35 

quote:

Orijinalden alıntı: adiluzer

yorick geldiğinde op değildi :D zaten isminde hayır yok yorick kafalının

yorick op deil ama hakketten gravedigger bi champion mezarın altında kimsenin haberi yok potansiyeli yüksek olmasına rağmen neden oynayan yok anlamış deilim

0 LOL Mesajı
1355 Mesaj
1 Aralık 2011; 15:34:34 

nerf geleceğini hiç sanmıyorum..ultisi zaten öyle ahım şahım bir ulti değil bir tek w si iyi o da 3 kere normal atack yapmak lazım, sadece karşıdaki rakipler champ ı anlayamadığı için şimdilik herkes op diye geziyor, örnek olarak canım az 5 tanesinin üstüne gidiyorum adamlar champı tam bilmediği için ilk bi keri çekilsekmi çekilmesekmi diye düşünüyor ama dediğim gibi nerf geleceğini sanmıyorum...

0 LOL Mesajı
1333 Mesaj
1 Aralık 2011; 20:21:36 

Beyler ben de bugün aldım bu ayıcığı ilk defa yeni çıkan bir heroyu free olmadan aldım ilk maçımda jungle gittim ganklarım %75 başarılı oluyor. Sağlam bir skor yaptım ve kazandık. Item build olarak Spirit Visage, Mercury Treads, Warmog's Armor, Force of Nature, Rylai's Crystal Scepter yaptım son itema kalmadı oyun ama duruma göre defansif bir item alırdım. Sizin buildler nasıl? Herkes paylaşsın çeşitlilik olsun ^^

0 LOL Mesajı
309 Mesaj
1 Aralık 2011; 23:25:51 

Buildinizin bi köşesine Shurelya's Reverie ekleyip deneyin cok faydasını görürsünüz

SoulSeeder#2138

0 LOL Mesajı
966 Mesaj
1 Aralık 2011; 23:33:08 

quote:

uff olsada bi madred kassak

East 23625.si

0 LOL Mesajı
4707 Mesaj
1 Aralık 2011; 23:35:49 

quote:

Orijinalden alıntı: balistikus8

uff olsada bi madred kassak

5 warmog 1 atma ile normal bir carrye tek atacağı icin, damage acısından müthiş olur

0 LOL Mesajı
2603 Mesaj
1 Aralık 2011; 23:57:50 

Şu ana kadar 1 kez gördüm o da rakipteydi.Early'de bizi şamar oğlanına çevirirken late de afk gibiydi.

Uzaklaştırılmış
2 Aralık 2011; 1:44:04 

ölmüyor ayı ki tam ayı 3 kişinin ortasına dalıp en az double alıp çıkıyor.ha alamasa da tutup takıma fırlatıyor her türlü en az asist var.zaten full tank kasıyorlar pasifte var adam ölümsüz oluyor.karşıma 3 kere,yanıma 1 kere geldi ve volibear kimdeyse maçı o kazandı
edit: yalnız nerf gelmeli çünkü bu hali çok dengesiz.gerçi klasik riot taktiği.yeni çıkan champion=op

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellfire peninsula -- 2 Aralık 2011; 1:44:46 >

0 LOL Mesajı
1355 Mesaj
2 Aralık 2011; 1:51:20 

quote:

5 warmog 1 atma ile normal bir carrye tek atacağı icin, damage acısından müthiş olur

şimdi maçdan çıkdım bu konu aklımda kaldığı için aynen denedim fakat 4 warmog 1 thormil vardı bende yinede shaco vs.. bayasına nerdeyse tek atıcak gibi, ama tf lerde size focuslandıkları için olan hp su gibi eriyip gidiyor..

tryn a ilk defa acıdım bu arada kasabileceği ne varsa kasmış ama daha gelip sağ tık yapana kadar tek w ile olan can gidiyor

son olarak nerf geleceğini düşünmüyorum çünkü oyuncular daha anlayamadı buna karşı nasıl oynanacağını, karşıda 1-2 range varsa oynamasını bilen şamar oğlanına çevirirler kimse kusura bakmasın yani öyle tek başına oyunu alıp çeviremez ama dediğim gibi karşıdakiler de mal olmayacak...şimdi çıkdığımız maçda yenildik 17 kill im 30 asistim vardı ve takımımda öyle trollük yapan yada a.f.k felanda yokdu gayette güzel oynadılar ama karşı takımda 1-2 range gayet sağlam oldukları için ve bizde sadece 1 range olduğu için alamadık yenildik...

oyunda en fazla hp ne kadar oluyor acaba? bu gün 7500 ü gördümde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grozny -- 2 Aralık 2011; 1:56:39 >

0 LOL Mesajı
912 Mesaj
2 Aralık 2011; 2:04:40 

Rakip nexus turretlerinin önünde yüzde 20 canı varken 3v1 yaptı 1ini alıp öldü.Baya kasmıştı.tristana, heimerin turretler, nexus turretleri ve kassa buna dalıyor pasifi yüzünden bi türlü ölmüyor bu en sonra pasifinin süresi bitince öldü.Tam canla girse 3ünü de alırdı bence latede 1,5k vuruyor dikkat

Bir iyimser, bu dünyanın, mümkün dünyaların en iyisi olduğunu düşünür.Bir kötümserse sahiden öyle olmasından korkar.

[Rehber]Fizz, The Tidal Trickster

[Tasarım]Severus, The Time Lord