Şimdi Ara

Volibear oynayanlar tartışalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
8.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oynayanınız var mı ben direk aldım. Oynadım bence güzel bi hero. Gizli pasifi çok iyi. Ayrıca az hplileri affetmiyor. Ama çok ks yedim ilk oyunumda 5-5-25 yaptım skoru :D

• iyi yapmışsın, jungle mı gittin?
  • ben full tank kasıyorum. inanılmaz. cho dan sonra 2.ölümsüz heromuz.4,5 ,5 k hp oluyor. w su hpnizin %20si kadar vuruyor. ben hiç atma çıkmadım bile. en azından çıkıcak kadar hiç oyunum olmadı. tavsiyem full tank gitmeniz. (bu arada w sunün nerfleniceğini düşünmekteyim.) 5 k hp artı bunun %20sini vuran bi skiliniz var. ayrıca pasifiniz critic düzeydeyse %30 heal veriyor. ekstradan bir 1k canınız oluyor oyun sonu. çok brütal bi hero ölmüyor .
  • Deneme amaçlı ilk oyunumda gitmedim.
  • w sinin damage müthiş feci bir damage vuruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hankk

ben full tank kasıyorum. inanılmaz. cho dan sonra 2.ölümsüz heromuz.4,5 ,5 k hp oluyor. w su hpnizin %20si kadar vuruyor. ben hiç atma çıkmadım bile. en azından çıkıcak kadar hiç oyunum olmadı. tavsiyem full tank gitmeniz. (bu arada w sunün nerfleniceğini düşünmekteyim.) 5 k hp artı bunun %20sini vuran bi skiliniz var. ayrıca pasifiniz critic düzeydeyse %30 heal veriyor. ekstradan bir 1k canınız oluyor oyun sonu. çok brütal bi hero ölmüyor .

aynen katılıyorum; full tank kasılınca çok süper oluyo, W si kesin nerflenir diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenager

w sinin damage müthiş feci bir damage vuruyor

iyi ks atıyo w si 2 ws 1 de adam en sona saklıyo w yi
  • Adamla vs atarken W vuruşu ile adam daha ne olduğunu anlamadan kendini ölmüş buluyor :D çok eğlenceli bi hero ama dediğiniz gibi w si kesinlikle nerflenecek.
  • op
  • Her yeni gelen champ gibi OP bi şekilde geliyor ticari kazanç için, sonradan nerfleniyor. Klasik yani alıştık artık, konu açmaya falan gerek yok aslında "Yeni gelen her champ=op".

O değil de, 5 warmog 1 atma falan çıktığınızı düşünsenize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Her yeni gelen champ gibi OP bi şekilde geliyor ticari kazanç için, sonradan nerfleniyor. Klasik yani alıştık artık, konu açmaya falan gerek yok aslında "Yeni gelen her champ=op".

yorick geldiğinde op değildi :D zaten isminde hayır yok yorick kafalının

• oynayanlar spirit visage kasarak pasifi daha etkili kullanabilirler
  • quote:

Her yeni gelen champ gibi OP bi şekilde geliyor ticari kazanç için, sonradan nerfleniyor. Klasik yani alıştık artık, konu açmaya falan gerek yok aslında "Yeni gelen her champ=op".

bu seferkini abarttılar ama. biz fiz için öeöao derken bunu çıkardılar

• Solo topta bayağı zorladı beni. Ama Garen oldugum için domine etmeyi başardım 8)

özet: Volibear'la 1v1 girmem ama Garen'sam onu keserim.
  • Jungle olarak denedim.3 levelde hemen ganke gidiyorum top lane'e Q su sayesinde başarılı oluyor gankler genelde.Ayrıca ilerleyen levellerde kule altına dalıp adamı geriye atması çok zevkli
  • quote:

Orijinalden alıntı: hankk

quote:

bu seferkini abarttılar ama. biz fiz için öeöao derken bunu çıkardılar

Aynen. "FİZZ OP YEUAUE NÖRFLEYİN ŞUNU" derken zırt diye bu geldi ertesi hafta.

• wıts end kastım sonra sprınt ... Kastım bu health regen arttıran sonra full tank gıttım ve gercekten harıka bı hero olmuyo ustune delı gıbı vuruyo flıng var slow var ultıye herkese vuruyo alan skıll var ve en onemlısı w ıle super ks atılıyo .d
  • Gp ile 13-2 oynuyorum bugün voli 1-5 oynuyor 2v1 rahat alabiliyorum ayıyı teke tekte alamadım bir türlü hep kaçmak zorunda kaldım inanılmaz yüksek damage vuruyor
  • zilli annie ayı görsün tam ayı yani öyle böyle değil q basıp üstüme gelirken alacağımı bilsem bile tırsıyorum
  • singed + voli çok süper 2 li oluyor .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.