Şimdi Ara

Volibear oynayanlar tartışalım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
8.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • q su bazen çok kullanışsız geliyor bana karşıda slow varsa bir işe yaramıyor q açıkken olafın ultideki gibi slow yemesek güzel olur
  • Arkadaşlar ben volinin üstüne düştüm ama böyle birşey görmedim resmen ölüm makinası itemlere gelince full full tank eğer oyundan birinin oyunu terk etmesini istiyorsan bunları yap gerisine karışma Mercury's Treads - Warmog's Armor - Atma's Impaler - Force of Nature - Spirit Visage - Shurelya's Reverie
    daha detay için ise leauge of legends okaliptus
  • 2 gun once geri verdim.Skorlar, w/l yuksekti yenmekten biktim
  • Gizli pasif ne ben bişeymi atladım ?
  • yeni skin istiyom voliye lan
  • Merak ediyorum, Voli'nin W'si nerf yemiş mi? Önceki halini bilmiyorum da 1. sayfada herkes şikayetçi
  • horrrtt
  • Volibear Freeyken baya uzmanlaştım . Twisted 3-3 oynarken orta oyunda bizimkiler oyunu bıraktı öldüre öldüre para kastım 4 Warmog 1 Atma 1 Thorn aldım 3 e tek oyunu kazandım :)))
    Ulti skili doğrudan damage vermesede özellikle toplu wslerde çok işe yarıyor hani 1 ini öldürürken diğerlerini canı yarıya kadar inebiliyor.
    W skili canın %20sini baz alıyor ( Nerf yesede late gamede pek birşey değişeceğini düşünmüyorum ) bu skille 1-1 wsde adamı ne olduğunu anlamadan öldürüyorsun isteyene ks olanağıda çıkıyor tabi :D
    E skilinin magici az minion biçerken turret savunurken kaçıp kovalarken işe yarıyor. Zaten Hp+Defans dizmemiz gerekirken bu skili arttırmak için AP dizmek gereksiz.
    Q skili başlarda team fightlerde çok faydalı sonlara doğru zaten enemy teamden veya turretlerden korkmanıza gerek yok :)
    Pasif skili lanede uzun süre kalmasını 1-1 de güçlü olmasını sağlıyor .
    Bu Heroyla feedlenenlere lafım yok <3 :D
    Ama bazen usandırıyor oynaması

• Ormanı biraz hızlandırılmalı. Ya CD'ler düşer ya da base damage'ler artırılır bilemiyorum.
  • Bu tank mı daha iyi rammus mu ?
  • Farklı kulvardalar. Rammus'ta taunt ve stun var. Zorla ilgiyi kendine çekiyor yani. W da benim şahsen bir tank herosu tasarlayacak olsam ilk tercih edeceğim defansif skill olur.

Volibear ise biraz daha kurcalayıcı, nasıl anatacağımı bilemiyorum ama, tank ama daha aktif. Pasifi dışında da kendisini savaşta sağlam tutan bir şey yok. Sadece W'su HP'den etkileniyor diye bir tankın sahip olması gerekenden fazla HP kasmak saçma olur.

Rammus ile Volibear, AP carr olarka Ahri ile Malzahar gibi. Volibear'ı daha takım oyununa ve taktiğe dayalı bir oyunda tercih ederim, Ahri'yi de aynı şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 6 Haziran 2012; 10:36:14 >
  • yaklaşık 3 - 4 aydır voliyi oynuyorum. çıktığından beri neredeyse. aynen
    Nicholai Hel 'in dediği gibi bi karakter. tamam tank olarak kasıyorsun ama,bi rammus ve shen gibi değilsin. stun ve tauntun olmamasına rağmen adamları üstüne çekmeye çalışıyorsun,gelince de vurmak gibi bi olayın var. yani hem savaşcısın hem tank. hem kill hem die yani :D

beğenipde skin alacak arakdaşlara tavsiyem,thunderlord'u almayın,denedim ve hiç beğenmedim.simsiyah oluyor voli,pek bi detay yok skinde. northen aldım onu geri verip,daha hoşuma gitti,şu an onu kullanıyorum.bayağı iri yarı oluyor :D
  • jungle gidilmemesini tavsiye ediyorum. jungle'ı yavaş ve gankleri çok etkili değil. tamam ms ve knocked airbone veren bir skilli var ama adam sizi görünce direk flash atıyor yakalayamıyorsunuz bence solotop oynayın jungle'a göre çok daha viable
  • Voli kesinlikle tank olarak kullanilmali. Teemo + voli ile kanadi domine etmedigim tek bir oyun olmadi. İkisi birbiri icin cok uyumlu. Bitkinlik alin derim yanina. Bir anda kacmaya calisan olursa basiyorsunuz bitiyor zaten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hortadığı iyi olmuş konunun voli op op diyenler şimdi görsün halini
  • Tankların tanrısı.. Zilean düşmanı.. En sevdiğim champ. Abartmıyorum; Volibearla 10 oyun oynasam 8i galibiyetle bitiyor.
  • Sanırım benim karşıma çıkan volibearlar hep pasif oyunculardı hatta Q inatları yüzünden az kule altına kitlemedim volibearları.
  • Anlamıyorum şu voli takıntınızı... Solotopta inanılmaz useless öyle böyle değil hani adamın ne yapacağı o kadar belliki koşacak geri atacak sonra w stacklarıyla vuracak.
    Jungle desen jungle voli jungleda çıkamıyor çünkü jungleı hızlı temizleyemiyor. Yani bir maokai alacaksam bu ayıyı niye alayım? Support gidenlere hiçbir lafım yok o ayıyı aegisle shurelyayla w sunu ziyan ederek görmek bayağı komik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gizli pasifi ne kardeş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viktorr

ben full tank kasıyorum. inanılmaz. cho dan sonra 2.ölümsüz heromuz.4,5 ,5 k hp oluyor. w su hpnizin %20si kadar vuruyor. ben hiç atma çıkmadım bile. en azından çıkıcak kadar hiç oyunum olmadı. tavsiyem full tank gitmeniz. (bu arada w sunün nerfleniceğini düşünmekteyim.) 5 k hp artı bunun %20sini vuran bi skiliniz var. ayrıca pasifiniz critic düzeydeyse %30 heal veriyor. ekstradan bir 1k canınız oluyor oyun sonu. çok brütal bi hero ölmüyor .

Ölümsüz ikinci değil üçüncü hero olabilir ancak. Birincisi:

SHEN

|
    |
    |
    |
    |
    \/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doughnut -- 23 Ekim 2012; 13:10:35 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.