Şimdi Ara

Turkcell, Samsung Galaxy Note ve iPhone 4 8GB'ı kullanıma sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
21.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Turkcell uzun süredir merakla beklenen Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note ve iPhone 4S ile birlikte lanse edilen daha düşük maliyetli iPhone 4 8GB'ı kullanıma sunuyor.

Samsung tarafından Eylül ayındaki IFA 2011 Fuarı'nda tanıtılanGalaxy Note, sahip olduğu güçlü donanım özellikleriyle şimdiden Android dünyasının en dikkat çekici cihazlarından biri olmuş durumda. Hem telefon hem tablet olarak tanıtılan Galaxy Note, 5.3-inç büyüklüğünde ve 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED ekrana sahip. 1.4GHz hızında çalışan çift çekirdekli ARM Cortex-A9 işlemciden güç alan telefon standart olarak Android 2.3 Gingerbread işletim sistemiyle geliyor ancak 2012 ile birlikte Android 4.0'a yükseltilmesi bekleniyor. Galaxy Note'un en dikkat çekici özelliklerinden biri de S Pen adı verilen özel kalemi. Bu kalem sayesinde kullanıcılar not alabiliyor, resmi çizebiliyor hatta sunumlara müdahale edebiliyorlar. 

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Sung Yong Hong, GALAXY Note’un Türkiye pazarına sunulmasıyla ilgili açıklamasında; "Samsung olarak bir kez daha pazara yön verecek ve akıllı telefon deneyimine yeni bir boyut kazandıracak bir lider ürünü sunmanın gururunu yaşıyoruz. GALAXY Note, tüketici beklenti ve alışkanlıkları göz önünde bulunarak geliştirilmiş olmanın yanı sıra, kullanıcıların hayatına katma değer sağlamak üzere tasarlandı. Hayatı kolaylaştıracak gelişmiş özellikleriyle GALAXY Note, kullanıcı alışkanlıklarını değiştirecek" dedi. 

Türkiye pazarına Turkcell ile giriş yapacak olan Samsung Galaxy Note, 84,90 TL'den başlayan, 24 ay taksitli ödeme seçenekleri ile alınabilecek. Turkcell'in duyurusunu yaptığı ikinci yeni model ise iPhone 4 8GB oldu. Bilindiği üzere bu model ülkemiz pazarına ilk olarak AVEA tarafından sunulmuştu. Apple iPhone 4 ailesinin en ekonomik modeli olan iPhone 4S, depolama kapasitesi dışında serinin diğer üyeleri ile aynı özellikleri taşıyor. Farklı paket seçenekleriyle sunulan iPhone 4 8GB'ın 92 TL x 24 ay olan en ekonomik Turkcell paketinde 500MB internet te sunuluyor.

• iphone 4 8gb 92x24 ay öylemi! vay paşam vay.millet kaz yolun bakalım.saolun birde 500(!!!!) MB Lik bitmek tükenmek bilmeyen bir internet vermişsiniz.HA birde EN ekonomik paketmiş.Aslında haklısınız sizde ,millet paralel ihracat ürünlerine 3000 tl verirken siz aptalmısınız ? Böyle devam Türkcell.Bende de 16 gb iphone4 var 1300 tl factory unlocked aldım ingiltere' den. peh. Ne diyeyim en kısa zamanda batmanız dileği ile.
  • İphone 4s çıktı bunun üzerine iphone 4 fiyatları düştü artı olarak iphone 4 8gb çıktı ama biz onu ekonomik olmasından dolayı 2300 tlye alıyoruz çok ucuz çookkkkkkkkkk:D
  • "Bunu veya buna benzer bir elektronik eşyayı yurtdışından sipariş etsem.Amazon,ebay,bestbuy gibi sitelerden.Gümrük vergisi ne kadar oluyor,gönderim yapıyorlar mı,garantisi oluyor mu?Konuyla pek ilgili değil gibi lakin nerede aradıysam bulamadım bu konu hakkında detaylı bilgi."Buraya yazsam daha doğru olur gibi.
  • Özel kalemi varmış bak hele
  • ipod touch varken samsung note iyi gider gibi.
  • bu fiyatlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justreal -- 30 Kasım 2011; 21:21:36 >
  • Ben zayıf adamım. Bu telefonu cebe koysam çok garip duru galiba. Bacağım kalınlığında :D
  • Çok ekonomik yahu... 400$'lık telefon 2000 liraya geliyor.

Durmak yok kazığa devam.
  • Galaxy Note uygun gibi duruyor?
  • zorla satmıyorlar, almazsınız olur biter.
  • bu arada galaxy note'un ekranı 1280x720 değil 1280x800 çözünürlüğünde. haberde hata var 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colossal

zorla satmıyorlar, almazsınız olur biter.

ama gene de insanların eleştirmeye hakları olsun değil mi?
  • Türkiye de bir iphone çılgınlığı baş gösteriyor. Adam da diyor işte 1500 e de satsam alacak bunlar 2000 e de satsam alacak. İphone'suz yapamıyorlar zaten deyip bu fiyata satması normal tabi. Kesinlikle 1 hafta içinde stokları tüketecektir bu fiyattan da olsa. Galaxy note fiyatı iyiymiş gene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colossal

zorla satmıyorlar, almazsınız olur biter.

Firma yetkilisi misin kardeşim sanane !

Adama bak utanmasa gelip savunacak bir de yahu şu rezilliği.
  • Benim anlamadığım Galaxy Note gibi harika bir cihaz,iPhone 4 ten daha mı ucuza geliyor yani?
  • Millet ipod u bile 32GB alıyor 8GB şaka gibi yahu Fiyatıda itelemişler...
  • Galaxy Note Galaxy S2'den bile ucuza satılacak gibi görünüyor.

ama Galaxy Note alınacağına Galaxy Tab 3g alın 7.7'' hem daha ucuz hemde daha büyük :)
  • note teknosada 2milyar 200
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Benim anlamadığım Galaxy Note gibi harika bir cihaz,iPhone 4 ten daha mı ucuza geliyor yani?

Ya hocam tam da aynısını yazacaktım, resmen IPhone diye uçuk fiyat çekiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.