Şimdi Ara

Xbox 360, Kara Cuma'da satış rekoru kırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox 360, Kara Cuma'da satış rekoru kırdı

Rekortmen oyun konsolu Xbox 360 ile 16 aydır üstüste ABD'de en çok satan konsol ünvanını elinde bulunduran Microsoft, Kara Cuma haftası da yeni bir rekora imza attı.

Microsoft Kara Cuma'yı içine alan 19-25 Kasım haftasında toplamda 960 000 konsol satarak şirket tarihinde rekor kırdı. 19-24 Kasım tarihlerinde 160 000 konsol satan Microsoft sadece 25 Kasım günü 800 000 konsol sattı. Kinect cihazı da aynı hafta 750 000 adet satış rakamına ulaştı.

Xbox 360 Kara Cuma günü perakende mağazalarının en çok satanlar listesinde en üst sıralarda yer buldu. Yetkililer satışlardan oldukça memnun ve sonraki ay da ivmenin devam edeceğini düşünüyor.

Böylece Microsoft 17. ayda da en çok satan konsol oldu. Nintendo ise 500 000 satan Wii modeliyle çıkışa geçse de listenin bir numarası olma şansını yakalayamadı.

Microsoft, en düşük versiyonu Xbox 360 4GB+Kinect olarak 100$'a kadar indirmişti.

• ne gidiyor arkadaş.Bizde bayramlarda satılan torpil kız kaçıranı saysan bu kadar çıkmaz heralde :D
  • gelsin birde burda yapsın aynı indirimi.nerdeeeeee......
  • xbox+kinect 100 dolar burada sadece kinectti bu fiyata alamazsın
  • 100 dolar mı? oha!
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

ne gidiyor arkadaş.Bizde bayramlarda satılan torpil kız kaçıranı saysan bu kadar çıkmaz heralde :D

• amerikada amerikan vatandaşı olmak vardı arkadaş . paşalar gibi
  • Amerikada korsan olayı yok denecek kadar az 100 dolara satıyor ama müşteri 2 oyun aldımı kar etmiş oluyorlar, bizde öyle bir indirim olsa belki 900 bin satmaz ama yine çok büyük bir rakam olurdu sonra kadıköyde fw bayramı ilan edilirdi tüm mağazalar birbiri ile yarışırdı bir süre sonra yetişemez 6 ay sonra sonraya fw için gün verirlerdi, ban dalgasıda sanırım yarın başlıyormuş 1 hafta bedava gold verdiler korsancılarıda live girmeye ittiler hepsi işaretlenmiş buna bende dahilim daha 5 gün oldu alalı aldığım gün live girip işareti yedim, bakalım neler olacak yaşayıp görmek lazım
  • Abi ne kara cumaymış ya.. Bende diyodum ithal malların fiyatı az da olsa neden düştü burada :)
  • eee cuma günü istanbulu alırsan böyle olur ulen fatih sultan mehmet hristyanlara 500 sene sonra malzeme verdin iyimi 1+4+5+3 =13 =))
  • hehehe adamlar kara cumada indirim yapıyo bizde olsa kara cuma diye zam yaparlar cuma olmadanda zam yapıyolar o ayrı tabi
  • 100 $ yanlış bir haber, black friday'de 199$'a düştü, lütfen haberinizi düzeltin, ben black friday'de her yeri araştırdım 199$'ın bir kuruş altı yoktu!
  • Millet ağzının tadını biliyor tabi elbette xbox alacak
  • 'ulen fatıh sultan mehmet' ilginç...
  • baska yerlerdede nintendo sayis rekoru kirdi yaziyordu, ayrintisina bakmadim.
  • pardon bu sitede yaziyormus nintendo 500000 satti diye.
  • 100 dolar mı :(
  • x360 kullnmadan anlamıycam snaırım şu konsolu
  • Ben 120$ dan 7 tane aldım gayet iyiydi işime geldi ayrıca kinect de dahil fiyata
  • @Levopron nerden aldınız. İstanbulda uygun fiyatlı nerede bulabiliriz

teşekürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.